مثبت ویروس, تست میزان افزایش در نزدیکی سایت NBA برنامه ریزی شده راه اندازی مجدد

نرخ مثبت coronavirus آزمون در اورلاندو فلوریدا منطقه بوده است افزایش در روزهای اخیر. NBA امیدوار است که مهم نیست.

پس از گذراندن هفته کنار هم قرار دادن فوق العاده سری استادانه درست شده از بهداشت و پروتکل های ایمنی — کلمه “تست” به نظر می رسد 282 بار در سند — NBA و اتحادیه ملی بسکتبال, بازیکنان, انجمن بر این باورند که آنها باید انجام آنچه لازم برای سلامت و ایمنی 22 تیم و دیگران خواهد شد که بخشی از این فصل راه اندازی مجدد در دیزنی پردیس در نزدیکی اورلاندو ماه آینده.

آماده است یا نه, بسکتبال است که تقریبا.

“هیچ یک است که نشان می دهد این است برای رفتن به یک عفونت-رایگان تضمین محیط زیست” NBPA مدیر اجرایی میشل رابرتز آسوشیتدپرس گفت. “من حدس می زنم مگر اینکه ما به … خوب کجا می توانیم برویم. آنچه دولت کمترین رای دادن? فقط هیچ راهی وجود دارد برای پیدا کردن یک محیط استریل احتمالا در این سیاره اما قطعا نه در این کشور است.”

در میان این اطلاعات که شامل پروتکل های منتشر شده برای تیم سه شنبه شب: بازیکنان دعوت خواهد شد برای پوشیدن چه لیگ یک “نزدیکی زنگ” است که تنظیم کردن یک صدا هشدار زمانی که فرد در عرض 6 پا از فرد دیگری برای بیش از پنج ثانیه و در نتیجه نه اجتماعی زیر فاصله دستورالعمل به علاوه آنها می توانید انتخاب کنید برای پوشیدن یک حلقه است که تولید خواهد شد “سلامتی ارزیابی حاصل از معیارهای مانند درجه حرارت بدن و تنفس و ضربان قلب است.”

بازیکنان و کارکنان نیز داده خواهد شد و دماسنج و oximeter پالس به طوری که آنها می توانید داده های خود را ضبط و آن را در لیگ بهداشتی روزانه پلت فرم.

“من خوشبین هستم در مورد NBA بازگشت به سیاست ها و روش” گفت: دنور مربی مایکل مالون که از ماه گذشته که او در حال حاضر مورد ضرب و شتم COVID-19 پس از یک آنتی بادی آزمایش نشان داد که او تا به حال ویروس. “آنها در حال رفتن به انجام آنچه در آن طول می کشد برای ایجاد این محیط امن به عنوان امکان پذیر است. وجود دارد هیچ تضمینی وجود خواهد داشت و خطر, اما من احساس اعتماد به نفس در اقدامات گرفته شود قبل از اورلاندو و یک بار در اورلاندو است.”

وجود دارد خواهد بود یک خطر است.

و لیگ اذعان دارد که هیچ طرح می تواند کامل شود.

“این پروتکل طراحی شده برای ترویج پیشگیری و کاهش خطرات استراتژی برای کاهش قرار گرفتن در معرض و انتقال از coronavirus” لیگ گفت. “این امکان وجود دارد که کارکنان بازیکنان و یا دیگر شرکت کنندگان در این سرگیری 2019-20 فصل با این وجود ممکن است تست مثبت یا قرارداد coronavirus.”

اما با پیروی از قوانین سختگیرانه از جمله به طور منظم تست بدون ترک دیزنی پردیس بدون بازگشت به قرنطینه هیچ غیر مجاز مهمانان بدون اعضای خانواده که اجازه می رسند تا اواخر ماه اوت و هر چند این احتمال زیاد نیست باید گفت: بدون تف در دادگاه — NBA و NBPA امید خطر است حداقل به عنوان تیم آماده شدن برای دیزنی ماندن است که می تواند بیش از سه ماه برای این تیم است که تصمیم نهایی NBA.

“آن را هنوز هم احتمالا همه زحمت که ما نه خانه” میامی مرکز بم Adebayo گفت. “اما در پایان روز, ما خوشحال خواهید بود به بازی بسکتبال است.”

NBA ورود در دیزنی بلندی است به عنوان رای مثبت آزمون در سراسر کشور در حال افزایش است و مقامات مانند رژیم صهیونیستی. ران DeSantis روبرو هستند, انتقاد دوباره باز کردن بسیاری از بخش های اقتصاد کشور. اما اگر بازیکنان NBA نیست جسارت در میان عموم امید است که هر چه می گذرد فراتر از دیزنی نرده شبه حباب برای بسکتبال نمی شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>