Port Adelaide دستیار Jarrad Schofield در حال آماده سازی برای یک AFL بدون عنوان بسیاری از منابع

میچل Woodcockغرب استرالیا

Port Adelaide assistant coach Jarrad Schofield is preparing to work harder when he gets back to the club.
آیکون دوربینPort Adelaide, دستیار مربی, Jarrad Schofield آماده به کار سخت تر زمانی که او می شود به این باشگاه است. اعتبار: ترور Collens/غرب استرالیا

Port Adelaide, دستیار مربی, Jarrad Schofield آماده به کار سخت تر وقتی که او برمی گردد به این باشگاه به فوتبال صنعت مجموعه خود به صورت گسترده کاهش رفتن به آینده است.

به تعویق افتادن AFL فصل دیده می شود کارکنان در صنعت ایستاده بود پایین و سوالات مطرح شده به عنوان به چه مقدار پول باشگاه قادر خواهد بود به صرف رفتن به جلو با توجه به عواقب مالی از اثرات COVID-19 در این بازی است.

Schofield گفت که او در نظر گرفته خود را به یکی از آنهایی که خوش شانس داده می شود او هنوز هم در حال عقد قرارداد برای حداقل یک سال دیگر در قدرت است.

“از بحث های اولیه من می خواهم به در یک موقعیت مثبت,” Schofield گفت SportFM 91.3.

“نقش من در این باشگاه ادامه خواهد داد که مسئول هافبک.

“من یکی از آنهایی که خوش شانس در این نقطه در زمان است که من یک قرارداد برای سال آینده, من فکر می کنم افرادی که در این صنعت است که لازم نیست قرارداد برای سال آینده و یا در حال حاضر در محل هستند که می تواند عدم قطعیت است.”

سه بار Subiaco WAFL لیگ برتر مربی گفت: آن را خاص وجود خواهد داشت کاهش به باشگاه هزینه و این امر او را مجبور به کار سخت تر در نقش خود به عنوان یک هافبک مربی.

Jarrad Schofield won three flags as the coach of Subiaco.
آیکون دوربینJarrad Schofield برنده سه پرچم به عنوان مربی Subiaco. اعتبار: Paul Kane/گتی ایماژ

“اگر ما می خواهیم بازی برای زنده ماندن و از طریق این مدت همه ما را به آنچه در آینده,” او گفت:.

“من واقع گرا هستم, آماده شدن برای, کاهش, با, توسعه, مربیان, هر آنچه اتفاق می افتد در دولت لیگ منابع بودن به ارمغان آورد.

“من آماده هستم که حجم کار را افزایش می دهد در خودم به عنوان به خوبی به عنوان دیگر مربیان است. این فقط واقعیت است و ما باید برای آن آماده شود آن را در آغوش و انجام آنچه ما می توانیم به بسیاری از آنچه که وضعیت نامشخص است که ما در حال ارائه در این نقطه در زمان.”

Schofield اعتقاد WAFL و SANFL شد در موقعیت بهتر برای زنده ماندن در آب و هوای فعلی نسبت به دولت های دیگر لیگ.

“من فکر می کنم WA جنوبی و استرالیا هستند در موقعیت قوی خود را با دولت در لیگ,” او گفت:.

“من فکر می کنم این دو کشور در موقعیت بهتری نسبت به آنچه مونشن ممکن است.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>