محبوب هاوایی راهب مهر و موم و عسل و دختر بچه مرده یافت در بادگیر اوآهو ساحل

حیات وحش مقامات اعلام کرد مرگ یک معشوق زن هاوایی راهب مهر و موم شناخته شده برای بسیاری از کسانی که خال خال او به طور منظم به عنوان “عسل دختر.”

ملی اقیانوسی اقیانوسی و جوی اداره دریافت اطلاع رسانی در روز پنج شنبه که راهب مهر و موم R5AY تا به حال یافت شده است مرده در یک بادگیر اوآهو ساحل.

برای بیش از 20 سال دختر عسل, خوشحال صدها راهب مهر و موم طرفداران او به عنوان استراحت و به هنگام تولد به حداقل یک دوجین نوزادان در اوآهو و کائوآئی سواحل است.

او کشف شد به طور منظم در اوآهو است, North Shore, و نام NOAA راهب مهر و موم از ماه در ماه جولای 2017 برای توانایی خود را برای زنده ماندن متعدد hooking حوادث که یکی از آنها منجر به آسیب های جدی که نیاز به عمل جراحی است. NOAA گفت که او برای اولین بار به عنوان یک فرد بالغ مهر در سال 2002 و که او تا به حال در زمان تولد داده می شود به حداقل 10 نوزادان هشت نفر آن زن بودند.

او حتی به کودکان کتاب “عسل دختر: هاوایی راهب مهر و موم” توسط جین واکر هاروی.

دولت بخش حفاظت از محیط زیست و منابع اجرای کمک NOAA همراه با دیگر داوطلبان در حمل و نقل مهر و موم بدن به Kualoa Ranch برای کفن و دفن که در آن ناله و شکایت کردن (برکت) انجام شد توسط یک فرهنگی هاوایی پزشک.

مقامات گفتند که مهر و موم را علت مرگ آشکار است اما ذکر علت برای راهب مهر و موم مانند توکسوپلاسموز یک بیماری توسط یک گربه وحشی و هنگام غرق شدن مهر و موم گرفتار در غیر قانونی را وضع میکنند ، پست-morten امتحان نمی خواهد بود قادر به انجام با توجه به COVID-19 محدودیت.

توکسوپلاسموز شده است علت مرگ دو مهر و موم تا کنون این سال, از جمله Pohaku که پس از یک نبرد طولانی با بیماری در آغاز ماه آوریل است.

“ما عمیقا متأسف است که عسل دختر یکی از نمادین ترین نمایندگان تمام او را در معرض خطر بومی بومی هاوایی گونه دیگر نمی خواهد به فضل سواحل اطراف اوآهو” گفت: DLNR صندلی سوزان مورد, در بیانیه ای. “میراث او را خواستار جمعی ما احترام و مراقبت برای همه ما هاوایی راهب مهر و موم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>