Popoki و چای گربه کافه باز می شود درهای خود را در Kaimuki

Popoki و چای گربه جدید کافه در Kaimuki افتتاح شد درهای خود را پنجشنبه شب به دو نفر فروخته و 75 دقيقه بود. مشتاق گربه طرفداران پر روشن فضای گرم و نرم در Waialae خیابان در حالی که حدود ده گربه ها به اندازه این انسان ها بودند که مشتاق برای ارائه و چانه خراش یا فریبنده ،

صاحب آزادی پرالتا همکاری با کت موسسات خیریه یک پرورش مبتنی بر نجات حیوانات سازمان فراهم می کند که کافه با سالم اجتماعی گربه آماده برای تصویب. و برای زمان حال خود را تمرکز بر روی گربه بالغ. “آنهایی که باید یک زمان سخت گرفتن به تصویب رسید,” او گفت:.

هنگامی که کسی که می خواهید به اتخاذ یک گربه از کافه پرالتا می خواهد به نگه داشتن چیزهای سازمان یافته که ممکن است در حالی که محیط زیست برای kitties همچنان آرام و با ثبات است. وجود خواهد داشت یک به طور منظم تعیین شده روز به تصویب رسید و گربه را به “خز-همیشه” خانه و گربه جدید در خواهد آمد; وجود خواهد داشت نه هر گونه همان روز فرزندخواندگی.

پس از امضای اجاره نامه در جولای پرالتا گفت: این یک فرایند طولانی برای دریافت به روز افتتاحیه — شاید کمی مانند نگهداری از گربه.

>> گالری عکس: Popoki + چای گربه کافه دارای افتتاح در Kaimuki

“این واقعا هیجان انگیز” پرالتا گفت. اما او گفت: “این یک عمل در صبر و شن و یادگیری هنگامی که به محوری” با اشاره به شروع یک کسب و کار جدید و تمام موانع او مواجه می شوند در طول راه. (برای مثال طرح اولیه شامل یک آشپزخانه در کافه, اما او متوجه این امر می تواند عاقلانه تر به برون سپاری تنقلات سعی کنید برای ساخت یک آشپزخانه جداگانه.)

که در آن “چای” بخشی از نام آیند ؟ پرالتا همکاری با همسایه کسب و کار برای ارائه آماده نوشیدنی و تنقلات. او گفت: وجود خواهد داشت شیر چای و چای سرد برای خرید در دسترس. و در تعطیلات آخر هفته محدود Kaimuki ایجاد خواهد شد برخی از گربه با مضمون نوشیدنی های کافئین دار — منحصر به فرد به Popoki و چای. ما قلب کیک Co. در حال نانوا پشت شایان ستایش (و خوشمزه) گربه کوکی ها.

پرالتا به ویژه nod به جامعه کسب و کار محلی است که کمک به حمایت از او در راه او به دیدن Popoki و چای تبدیل به یک آجر و ملات واقعیت است.

“آن عهد به Kaimuki به طور خاص” او گفت:. او به معرفی ایده خود را برای گربه کافه در یک جلسه برای صاحبان کسب و کار محلی. “همه روشن شد و تا حمایت. به یک جامعه مانند آن است که مبارزه در حال اجرا یک کسب و کار است. … من هیجان زده به کار کردن با همسایه ها.”

پرالتا خود گربه مارا (که نجات و “خر خر کردن-resident” و مدیر عامل شرکت Popoki و چای), همچنین به عنوان الهام بخش برای چشم انداز خود را از گربه کافه.

“پدر من دوست ندارم گربه,” او گفت:. اما مرا آمد به زندگی با او را از طریق یکی از دوستان پدرش که متعلق به حال مارا.

“او برای Mara, و در حال حاضر دارای یک گربه خود را,” او گفت:. “یک حیوان تغییر او. اگر من می توانید انجام دهید که من احساس مانند آن را انجام دهد بسیار برای جامعه … اگر مردم می تواند ذهن خود را تغییر دهید.”

کافه تاریخ روز ولنتاین شب امشب است که در حال حاضر به فروش می رسد اما وجود دارد مقدار زیادی از سمت چپ دهانه طولانی در طول روز رئیس جمهور آخر هفته.

برای اطمینان از شما دریافت می کنید یک نقطه در Popoki و چای پرالتا تشویق مردم به کتاب در پیشبرد به عنوان پیاده روی ممکن است جایگزین در زمان های شلوغ. برای رزرو رفتن به popokiandtea.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>