پاپ لغو رویداد با توجه به خفیف بیماری’

The Vatican says Pope Francis has cancelled a Lenten service after a "slight ailment".
آیکون دوربینواتیکان می گوید پاپ فرانسیس را لغو کرده است, یک روزهای پرهیز و روزه خدمات پس از یک “خفیف بیماری”.

پاپ فرانسیس به لغو یک برنامه ریزی خدمات مذهبی در یک کلیسای روم به دلیل “خفیف بیماری” واتیکان می گوید.

“با توجه به خفیف بیماری (پاپ) ترجیح به ماندن در مجاورت سانتا مارتا” محل اقامت خود را در داخل واتیکان سخنگوی Matteo برونی در بیانیه ای گفت.

فرانسیس در سن 83 قرار بود منجر به یک روزهای پرهیز و روزه خدمات با کشیش از اسقف نشین رم در کلیسای سنت جان در Lateran تقریبا یک 6km درایو جنوب شرقی میدان سنت پیتر.

روز چهارشنبه به عنوان او خود را برگزار مخاطبان هفتگی و بعد از آن رهبری یک چهارشنبه خدمات او نمایش داده می شود علائم و نشانه های سرد با صدای درشت و مکرر سرفه.

واتیکان اخبار رسمی وب سایت واتیکان گفت: فرانسیس تایید دیگر پنج شنبه درگیری در داخل واتیکان از جمله مخاطبان با اعضای کاتولیک جهانی جنبش آب و هوا.

اعلام شده در میان گسترده اضطراب در ایتالیا در مورد گسترش پنومونی-مانند coronavirus که عمدتا تحت تاثیر مناطق شمالی و نمی رم.

روز چهارشنبه فرانسیس اظهار نظر در بحران بهداشت و ابراز خود “نزدیکی به کسانی که بیمار هستند با کروناویروس و به مراقبت های بهداشتی کارگران که در حال مراقبت از آنها”.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>