پاپ به نظر می رسد از طریق videolink به ارائه پنج شنبه ظهر Angelus برکت برای تضعیف مجامع عمومی به عنوان COVID-19 نوردد و ایتالیا

Nuns watch Pope Francis deliver the prayer on a screen in St Peter’s Square in the Vatican.
آیکون دوربینراهبه تماشای فرانسیس تحویل نماز بر روی یک صفحه نمایش بزرگ در میدان سنت پیتر در واتیکان است.

در فوق العاده اندازه گیری با هدف دلسرد جمعیت پاپ فرانسیس به نظر نمی رسد در واتیکان پلازای پنجره به ارائه خود را یکشنبه ظهر Angelus برکت و اظهارات.

به جای یک ویدیو از خواندن نظرات خود و قرائت نماز ایستاده در یک تریبون در نزدیکی یک میکروفون در واتیکان پاپ کتابخانه مخابره شد در maxi-صفحه نمایش راه اندازی در میدان سنت پیتر به مؤمنان.

فرانسیس محدود خود را ظاهر عمومی برای جلوگیری از جمعیت از جمع آوری به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش coronavirus.

Pope Francis delivers the Angelus prayer on a screen in the Vatican.
آیکون دوربینپاپ فرانسیس ارائه انجلوس, نماز بر روی صفحه نمایش در واتیکان. اعتبار: اندرو Medichini/AP

هر دو پاپ سنتی پنج شنبه ظهر برکت و چهارشنبه مخاطبان خواهد بود جریان از این کتابخانه در قصر پاپ. اقدامات پس از واتیکان تایید اولین مورد از این ویروس در روز جمعه.

زنگ ها از کلیسای سنت پیتر tolled به عنوان پنجره را باز کرد و فرانسیس به نظر می رسد برای چند ثانیه به موج به افراد زیر در مربع است. اما او ساخته شده بدون نظر از پنجره در حال حاضر با داشتن تحویل پخش سخنان.

در روز با آب و هوای خوب به عنوان بسیاری از 40 ، 000 نفر می تواند تبدیل به پاپ در پنجره در مربع است. چندین هزار نفر از گردشگران و وفادار معلوم شد در هر صورت پراکنده در سراسر گسترده سنگ فرش مربع است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im