فقیرترین سالمندان بسته کالیفرنیا coronavirus وعده غذایی برنامه

و در لس آنجلس برخی از سالمندان دریافت کمک از جمله مواد غذایی تمبر “اما به منظور استفاده از آن آنها در حال قرار دادن خود در معرض خطر ابتال به COVID” گفت: دخترانه Trinh, مدیر اجرایی جنوب شرق آسیا جامعه اتحاد است که کمک به مردم در محله چینی ها و Lincoln Heights.

در یکی از محله چینی ها ساختمان Trinh گفت: ده ها تن از مستاجران به اشتراک گذاری یک واحد آشپزخانه, که بدان معنی است که آنها نمی توانند سهام در بسیاری از مواد غذایی و جلوگیری از تکرار سفرهای خرید.

علاوه بر این Trinh گفت که بسیاری دیگر از سالمندان که درآمد واجد شرایط باید آنها را برای مواد غذایی تمبر و یا کمک های دیگر شده اند در گیر اداری برزخ یا ترس به اعمال می شود.

“ما شروع به درخواست کمک های مالی برای وعده های غذایی و فقط پرداخت از جیب” Trinh گفت. “ما صرف هزاران دلار برای خرید غذا برای مردمی است که باید واجد شرایط اما نیست” از جمله افرادی که درآمد بیش از حد پایین برای صفحات.

“این است که یک ظرف غذا” او گفت:.

لس آنجلس شد و در حال حاضر در حال اجرا برنامه غذا قبل از صفحات بزرگ راه اندازی شد در این بهار. لورا ترجو رئیس L. A. وزارت پیری گفت که در آن زمان بیش از نیمی از سالمندان ثبت نام کرده بودند زیر 200% فدرال فقر محدود می کند.

وقتی صفحات شروع این شهرستان آغاز شده مراجعه مردم که درآمد کاهش یافت و به دیگر برنامه غذا و اضافه کردن آنها را به یک لیست انتظار. از روز شنبه حدود 2,300 مردم قرار داده شده است در یک لیست انتظار برای وعده های غذایی از جمله بیش از 400 نفر از سالمندان که درآمد بیش از حد پایین برای صفحات با توجه به دفتر شهردار.

در پیام های داخلی به دست آمده توسط بار شهرستان, کارکنان, کمک به غذا برنامه بارها و بارها مورد بحث سالمندان نمی مقدماتی به دلیل درآمد خود را بیش از حد کم است. یکی از کارگران به نام نیاز “افتضاح است.”

ترجو توصیف بزرگ صفحات برنامه فقط به عنوان “یکی از جنبه های محلی ما رویکرد خدمت به سالمندان است.” خدمات موجود و بدون محدودیت درآمد را گسترش داده اند و شهر لس آنجلس است که در حال حاضر در خدمت حدود 20,000 سالمندان از طریق خود برنامه غذا ترجو گفت: — یک جهش بزرگ از حدود 4,500 خدمت قبل از همه گیر.

Garcetti در بیانیه ای گفت که این شهر به “عمل زود و سریع برای حفاظت از سالمندان بیشتر در معرض COVID-19” و با کمک یکی دیگر از $25 میلیون در بودجه فدرال برای گسترش آن برنامه غذا “ما توانسته ایم که شامل بیش از ما پایین ترین درآمد سالمندان.”

یک Garcetti مشاور گفت که پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به کمترین درآمد افراد در لیست انتظار. L. A. مقامات گفت که تا کنون 42 درصد از سالمندان که خدمت شده است به طور کلی کمتر از 200% فدرال فقر محدود می کند. این برنامه می تواند یک آمار, اما, اگر دولت اسلش بودجه برای ارشد تغذیه به عنوان برنامه های رژیم صهیونیستی است. Newsom است پیشنهاد ترجو گفت.

Gary Gero, مدیر L. A. شهرستان امنیت غذایی شعبه گفت که وقتی بزرگ صفحات محدودیت گذاشته شد “ما گفت:” این مشکل است زیرا این افراد در کمترین پایان سطح درآمد که واجد شرایط نیست.'”

هنوز Gero گفت: “ما یاد گرفته ایم برای انطباق” و اشاره به افرادی که درآمد بیش از حد کوچک برای صفحات به سایر برنامه ها از جمله زندان و L. A. شهرستان موجود سالمندان برنامه تغذیه. شهرستان برنامه فراهم می کند دو وعده غذا در روز نه سه تحت پوشش عالی صفحات بنابراین “شما باید به دفع کردن برای خود را برای صبحانه” Gero گفت.

فرگوسن از خدمات اورژانس گفت صفحات بزرگ شده بود یک موفقیت است. اما “قطعا اگر توانایی بیشتر شامل برنامه های آینده این چیزی است که ما باید نگاه,” او گفت:.

بزرگ صفحات در حال حاضر بوده است در مواجهه با سوال در مورد رسیدن به آن. نزدیک به یک ماه به برنامه تایمز گزارش داد که مردم به مراتب کمتر بود و بعد فورا رفت واز کمک از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تا به حال در ابتدا پیش بینی شده است.

الزامات واجد شرایط بودن در میان نگرانی: در گردنا مثلا یک سرویس هماهنگ کننده ارشد مجتمع گفت که بسیاری از ساکنان نمی تواند در شرکت های بزرگ صفحات زیرا آنها دریافت مزایای Calfreshشما — اما همان کسانی که ساکنان ناراحت بودند در مورد رفتن به فروشگاه مواد غذایی به استفاده از مزایای آن به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

بار نویسنده کارکنان Taryn لونا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>