Pompeo رد تلافی و اما توضیح نمی دهد watchdog فردی گری

واشنگتن — وزیر امور خارجه مایک Pompeo روز چهارشنبه شدیدا رد کرده است که او توصیه می شود شلیک وزارت امور خارجه مستقل ناظر در اقدامی تلافی جویانه برای تحقیقات به Pompeo رفتار امریکا به عنوان دیپلمات ارشد. اما Pompeo دوباره کاهش یافته و به ارائه دلایل خاصی برای استیو Linick اخراج به عنوان بازرس کل.

Pompeo در زمان غیر منتظره ای سخت به ضرب گلوله در بالا دموکرات در کمیته روابط خارجی سنا نیوجرسی و سناتور. باب منندز. Pompeo متهم سناتور از این اتهامات که Linick ایران شد با انگیزه انتقام. Pompeo گفت که او نمی خواهد درس اخلاق از منندز که قرار بود پس از محاکمه توسط وزارت دادگستری به اتهام فساد مالی اما محاکمه او در یک به پایان رسید آویزان هیئت منصفه و دادستان تصمیم گرفت در اوایل سال 2018 به دوباره سعی کنید او را.

“من نمی من اخلاق مشاوره از منندز سناتور.” او گفت:.

منندز در پاسخ گفت: Pompeo استفاده از “انحراف تاکتیک با تلاش به لام من است به عنوان قابل پیش بینی به عنوان آن را شرم آور است.”

او در بیانیه ای گفت که Pompeo مواجه بررسی “به این نادرست شلیک و به تلاش خود را برای پوشش نامناسب خود را و احتمالا با اقدامات غیر قانونی” است که آن را تعجب آور بود Pompeo شد و شلاق را در برابر نمایندگان خود را برای نظارت کنگره.

Pompeo به خبرنگاران گفت که او غافل از هر گونه رسیدگی به این اتهام که او ممکن است بدرفتاری کارکنان با آموزش آنها را برای اجرای کارهای شخصی برای او و همسر خود را مانند راه رفتن سگ خود را و چیدن خشک تمیز کردن و بایگانی اطلاعات مواد غذایی است. بنابراین Pompeo, گفت:, آن را غیر ممکن است برای تلافی بوده است انگیزه خود را توصیه به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اخراج Linick.

“این آشکارا نادرست” او گفت:. “من هیچ حس از آنچه تحقیقات در حال وقوع در داخل بازرس کل ، من احتمالا نمی تواند باید انتقام برای همه چیز. من دیده ام های مختلف داستان است که مانند کسی که در حال راه رفتن بود من سگ برای فروش اسلحه به من خشک و پاک کننده. منظور من این همه فقط دیوانه. این همه چیزهای دیوانه.”

Pompeo بود اذعان کرد که او آگاه از تحقیقات مربوط به تصمیم خود را در سال گذشته برای دور زدن کنگره در اعتراض به تصویب یک چند میلیارد دلاری فروش اسلحه به عربستان سعودی به دلیل او تا به حال در جواب نوشته سوالات در مورد آن مطرح شده توسط Linick است اما Pompeo نگهداری او نمی دانست دامنه یا مقیاس بررسی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج Linick اواخر روز جمعه در آنچه کنگره دستیاران پیشنهاد شد یک حرکت به پیشدستی تحقیقات Pompeo شخصی انجام و یا ممکن است بی مناسبتی در عربستان سلاح های فروش. Pompeo که قبلا گفته واشنگتن پست که Linick شده بود “تضعیف” دولت وزارت کار گفت: او توصیه کرده بود Linick را حذف اما حاضر به استناد به دلایل خاص.

Pompeo گفت که او تا به حال شده است در مورد بازرس کل کار برای برخی از زمان است که او پشیمان نیست و خواستار اخراج او پیش از آن. “من توصیه به رئیس جمهور که استیو Linick فسخ شود,” او گفت:. “من رک و پوست کنده باید آن را انجام داده اند برخی از زمان در پیش است.”

Linick یکی از چندین بازرسان کلی که تهمت حذف از دفتر جرقه خشم در میان دموکرات ها که می گویند دولت با به راه انداختن جنگ در پاسخگویی. دموکراتها و برخی جمهوریخواهان را سوال اخراج کرد و گفت: این ناظران تنها می تواند حذف شود و این تهمت را توضیح که او را از دست داده و اعتماد به نفس در آنها کافی نیست.

Linick شد دولت اوباما منصوب که در اتاق بود به انتقاد از آنچه آن را دیدم به عنوان تعصب سیاسی در وزارت امور خارجه به مدیریت فعلی اما تا به حال نیز موضوع را با دموکراتیک انتصاب. وی همچنین یک نقش جزئی در اوکراین استیضاح رسیدگی به مغلوب ساختن پیشی جستن.

در ماه اکتبر Linick بیش از تبدیل اسناد به خانه محققان که او دریافت کرده بود از وزارت امور خارجه مشاور T. اولریش Brechbuhl نزدیک Pompeo مرتبط. مواد موجود اطلاعات از افشا و خنثی تئوری های توطئه در مورد اوکراین نقش در سال 2016 آمریکا.

منندز و دموکراتیک تشکر. الیوت انگل از نیویورک و رئیس کمیته روابط خارجی مجلس را آغاز تحقیقات به Linick را شلیک. آنها خواستار آن شدند که مقامات دولت حفظ و به نوبه خود بیش از همه سوابق مربوط به Linick را اخراج و ارائه آنها به کمیته های جمعه.

Pompeo نیست پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا وزارت امور خارجه خواهد مطابق با تقاضای حذف که انگل تاسف, در بیانیه ای.

“این ناامید کننده است که وزیر Pompeo نمی تصاحب این فرصت برای روشن کردن سوال اطراف خود را توصیه به آتش بازرس کل Linick یا متعهد به انجام درخواست سوابق من با سناتور منندز” Engel گفت. “بررسی ما رو به جلو خواهد رفت و ما هنوز هم امید برای وزیر همکاری است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de