پمپ و ستایش به مصر دفن مبارک

محمود مراد و نادین al hussainiAAP

Former Egyptian president Hosni Mubarak has been farewelled at a military funeral in Cairo.
آیکون دوربینرئیس جمهور سابق مصر حسنی مبارک شده است farewelled در مراسم تشییع جنازه نظامی در قاهره.

یک تشییع جنازه نظامی برگزار شده است برای رئیس جمهور سابق مصر حسنی مبارک اهدای دولت نهایی توانبخشی در مرد که حکومت برای 30 سال تا زمانی که او سرنگون شد در رسوایی در سال 2011.

اسب کشید مبارک تابوت آویخته در مصر پرچم در مسجد مجتمع در روز چهارشنبه به عنوان کنون اخراج به هوا.

تابوت شد و پس از صفوف رهبری توسط رئیس جمهور عبدالفتاح السیسی به عنوان به خوبی به عنوان مبارک دو پسرش علا و جمال.

این راهپیمایی مراسم تشییع جنازه حضور داشتند کلید چهره های سیاسی از مبارک سال در قدرت برخی از آنها تا به حال شده است به ندرت دیده می شود در پس او برداشته شد ،

Sisi ماند برای مدت زمان از صفوف ارائه تسلیت به علا, جمال و مبارک همسر سوزان قبل از خروج خود را.

مبارک درگذشت روز سه شنبه در بخش مراقبت های ویژه هفته پس از عمل جراحی, خروج مصر با تقسیم بیش از میراث دوران خود را مشخص رکود و سرکوب به یاد می آورد اما توسط برخی به عنوان با ثبات تر از هرج و مرج است که به دنبال.

این تشییع جنازه با شکوه بود و در مقابل از شادی در خیابان ها در سال 2011 زمانی که او جاروب کردن از قدرت به عنوان یک قربانی بهار عربی انقلاب در سراسر منطقه است.

مبارک صرف بسیاری از سال پس از او سرنگون حرکت بین زندان و بيمارستان های نظامی قبل از اینکه آزاد در سال 2017 تحت Sisi که زندانی اسلامگرا و لیبرال مخالفان به نام ثبات است.

مصر در انتخابات ریاست جمهوری و نیروهای مسلح سوگواری سابق نیروی هوایی افسر به عنوان یک قهرمان برای نقش خود را در سال 1973 اعراب و اسرائیل جنگ. ریاست جمهوری اعلام سه روز ماتم ملی.

مبارک تابوت بود airlifted به خانواده دفن مرکب از تشییع جنازه در زمینه مارشال Tantawi مسجد به نام مبارک وزیر دفاع از 20 سال است که ریاست یک نافرجام گذار به دموکراسی پس از مبارک استعفا داد.

ده ها تن از حامیان مبارک از خانه خود را ایجاد کرد Kafr al-Meselha در دلتای نیل جمع شده در خارج از مسجد است.

جمعیت کوچکی نیز جمع آوری شده در خارج از خود سایت دفن در مجلل محله از هلیوپولیس که هواداران شعار می دادند: “علا بگویید پدر خود را که 100 میلیون در حال خداحافظی”.

قاهره زن Zeenat Touhami, 35, گفت که او خوشحال بود که مبارک را “غرور ترمیم شد” پس از سقوط آن دولت بود و نشان دادن قدردانی به او را پس از مرگ او.

“این است که تاریخ از 30 سال خداحافظی از 30 سال” او گفت:.

فعال حقوق بشر محمد زارعی گفت: استبداد و مشکلات اقتصادی در حال حاضر بدتر تحت Sisi از تحت حکومت مبارک.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de