نظرسنجی ها نشان می دهد تکه از خوش بینی در مورد هاوایی اقتصاد

محلی اقتصاددانان به اطلاع ساکنان هاوایی در ماه مه که اقتصاد دولتی نمی خواهد احتمال بازیابی از COVID-19 اثرات بیش از دو سال است اما بسیاری از اوآهو ساکنان اختلاف نظر دارند.

یک نظرسنجی انجام شده در هفته گذشته نشان می دهد که حدود یک چهارم از اوآهو عمومی مردم انتظار دارد که هاوایی اقتصاد را به بازگشت به “عادی” در عرض یک سال است.

این Honolulu Star-Advertiser هاوایی نظرسنجی انجام شده توسط واشنگتن-بر اساس میسون-دیکسون نظرسنجی &
استراتژی گفت: 24 درصد از کسانی که در نظر سنجی برگزاری این نمایش که نشان می دهد که نزدیک به 185,000 اوآهو بزرگسالان بسیار خوش بینانه در مورد کوتاه مدت اقتصادی ارتجاعی برای دولت است.

در این گروه 16% انتظار دوباره بجای اول برگشتن خواهد شد هفت تا 12 ماه 6 درصد پیش بینی بهبودی کامل در چهار تا شش ماه و 2 درصد بر این باورند که اقتصاد محلی را بازگشت به حالت عادی در عرض سه ماه.

اکثریت بزرگی 71 درصد در زمان یک دیدگاه بلند مدت در انتظار آن خواهد شد بیش از یک سال برای هاوایی به دست آوردن مجدد سلامت اقتصادی آن را به حال قبل از رمان coronavirus پخش كردن — در خط با پیش بینی های محلی اقتصاددانان.

“این یک مصرف کننده در اقتصاد و اگر ما وجود صرف و پس از آن اقتصاد بازیابی نخواهد شد” گفت: Dexter جوان است.

مروارید ساکن شهرستان که در زمان بررسی و نگه می دارد در دراز مدت بهبود نمایش گفت: بخشی از مشکل این است که بسیاری از مردم باید حقوق از دست رفته و نیست هزینه های معمول که به نوبه خود کسب و کار لطمه می زند و توانایی خود را برای پرداخت به کارگران است.

“این دیوانه Catch-22,” او گفت:.

کیمبرلی برنده از Waipahu گفت: هاوایی اقتصاد احتمالا نمی تواند
بازگشت به حالت عادی و بدون یک جهش در آن بزرگترین صنعت گردشگری است.

آن را سخت برای برنده تصور کنید که تن مردم از سرزمین اصلی و یا کشورهای خارجی که مایل به سفر در اینجا در هر زمان به زودی به خصوص در حالی که این بیماری همه گیر است بدتر شدن در بسیاری از مکان ها از جمله سرزمین اصلی و هاوایی.

“من فکر می کنم من بیشتر از بدبین,” او گفت: موافقت با اکثریت نظرسنجی پاسخ دهندگان که اقتصاد محلی را بیش از یک سال بهبود می یابند.

دانشگاه هاوایی تحقیقات اقتصادی سازمان منتشر هوا در ماه مه که در هاوایی تولید ناخالص داخلی اندازه گیری گسترده اقتصاد به نمایندگی از ارزش تمام کالاها و خدمات را به دست آورده اند بسیار زمین را از دست داد توسط 2022 اما هنوز هم حدود 600 میلیون دلار از آنچه در آن بود در سال 2019 — $96.7 میلیارد دلار در مقایسه با $97.3 میلیارد دلار است.

وزارت امور خارجه از کسب و کار اقتصادی توسعه و گردشگری منتشر بدتر هوا در مارس با تولید ناخالص داخلی بودن 800 میلیون دلار کمتر در سال 2023 از 2019.

چندین جنبه کلیدی اقتصاد محلی و بازدید کننده ورود بیکاری و درآمد شخصی — در حال هوا هنوز عقب مانده 2019 سطح در سال 2022 یا 2023 با توجه به UHERO و DBEDT.

این پیش بینی های اقتصادی تولید شد در ماه مه هنگامی که هاوایی بود چند روز با جدید کرونا-
ویروس موارد و بسیاری از کسب و کار بازگشایی شد و یا آماده سازی برای بازگشایی پس از منزوی با توجه به COVID-19. در این ماه مورد جدید شمارش باید رسید و آمار یک روز رکورد هفته گذشته است.

جدید هاوایی نظرسنجی توسط میسون-دیکسون شامل دو سوال دیگر مربوط به هاوایی اقتصاد.

یکی از خواسته اوآهو ساکنان در مورد نگرانی برای اقتصاد محلی و پاسخ نشان می دهد وجود دارد مقدار زیادی از نگرانی.

حدود نیمی از پاسخ دهندگان 53 درصد گفت: آنها “بسیار” نگران است. یکی دیگر از 32 درصد گفت: آنها “تا حدودی” نگران در حالی که 11 درصد گفت: “بیش از حد” نگران است. فقط 3 درصد گفت: آنها نگران نیست در همه.

سوال دیگر تهدیدی از هر مخاطب اعم از آنها و یا هر کسی که در خانواده خود تا به حال گذاشته شده یا furloughed از کار با توجه به coronavirus مربوط به رکود اقتصادی است. تقسیم شد 37% بله و 63% هیچ.

هاوایی نظرسنجی انجام شد ژوئیه 20-22 با تلفن و شامل نتایج حاصل از 625 ثبت نام رای دهندگان در اوآهو تصادفی انتخاب شده است.

میسون-دیکسون گفت: وجود دارد یک احتمال 95% که نتایج خواهد شد در 4 درصد اگر همه
ثبت نام رای دهندگان در اوآهو بررسی شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>