نظرسنجی می گوید اکثریت در حال حاضر خوب با NFL بازیکن تظاهرات

در یکی دیگر از سنج در حال تحول دیدگاه های نژادی و بی عدالتی در ایالات متحده یک نظرسنجی جدید نشان داد که بیش از نیمی از آمریکایی ها در حال حاضر خوب با اعتراض بازیکنان NFL در طول سرود ملی.

نظرسنجی انجام شده توسط یاهو ورزشی و YouGov در روز سه شنبه و چهارشنبه و آن را مورد بررسی 1,570 آمریکایی ها چه ورزشی یاهو توضیح داده شده شنبه به عنوان “طیف وسیعی از موضوعات از جمله پلیس خشونت نژادی و بی عدالتی و ریاست جمهوری ارزیابی است.” نظرسنجی از ساکنان ایالات متحده انجام شد آنلاین و آن را به حال یک حاشیه خطا از 3.4 درصد است.

در میان پرسش بود: “آیا آن را خوب برای بازیکنان NFL به زانو زدن در طول سرود ملی به کشته و آفریقایی آمریکایی ها؟”

با توجه به Yahoo Sports, 52 درصد از پاسخ دهندگان گفته است که در مقایسه با تنها 36% که گفت این بود (12 درصد گزارش پاسخ داد که آنها مطمئن نیستم). که نشان دهنده یک تغییر از به تازگی به عنوان اوت سال 2018 زمانی که در یک NBC News-وال استریت ژورنال نظرسنجی 54 درصد از پاسخ دهندگان گفته است که نامناسب برای فوتبال حرفه ای بازیکنان در اعتراض به نابرابری نژادی در ایالات متحده است که زانو را در طول سرود ملی, در حالی که 43 درصد آن گفت: مناسب بود.

واشنگتن پست-قیصر خانواده پایه و اساس نظرسنجی انجام شده در ماه اکتبر 2016 یافت که 53 درصد گفته “هرگز مناسب” را به زانو در طول سرود با 42 درصد گفته شد گاهی اوقات مناسب برای انجام این کار.

این موضوع از بازیکنان NFL اعتراض نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس پشت سر هم بر روی مرحله ملی در سال 2016 در میان ریاست جمهوری و پس از سابق San Francisco 49ers کارفرمایی khezri الهام گرفته از دیگر بازیکنان NFL به مرحله تظاهرات در طول pregame renditions از سرود.

در اکتبر سال 2016 پست-بنیاد خانواده کایزر, نظرسنجی متوجه شد که 54 درصد از بزرگسالان آمریکایی از سایتهای تظاهرات در حالی که فقط 38 درصد تایید شده است.

پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت به انتقاد از اعتراضات در سال 2017, از جمله تشویق تیم NFL صاحبان برای دریافت هر گونه “پسر یک سگ ماده در خارج از زمین” که در زمان زانو طول سرود لیگ دیدم تعداد زیادی از بازیکنان و حتی برخی از مربیان و صاحبان مرحله تظاهرات قبل از بازی. که تعداد به شدت کاهش یافته است توسط 2019 فصل اما مسائل اجتماعی که Kaepernick و دیگران به دنبال جلب توجه اند در خط مقدم ملی گفتگو پس از مرگ در اواخر ماه مه از جورج فلوید گزارشی در دست یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس است.

شرکت های بزرگ شده اند و تحت فشار را به نه تنها به قوی می ایستد در برابر نژادپرستی اما به وعده عمل مثبت و در روز پنج شنبه NFL گفت که متعهد به کمک 250 میلیون دلار بیش از 10 سال به “مبارزه با نژادپرستی نظاممند و حمایت از نبرد علیه مداوم و تاریخی بی عدالتی مواجه شده توسط آمریکایی های آفریقایی تبار.”

هفته گذشته NFL کمیسر راجر Goodell اعلام کرد که لیگ بود “اشتباه برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر و تشویق همه به صحبت کردن و مسالمت آمیز اعتراض کنند.”

“ما لیگ ملی فوتبال محکوم کردن نژادپرستی و نظام ظلم و ستم از مردم” Goodell گفت. “…ما لیگ ملی فوتبال, باور, سیاه زندگی مهم است.”

یک نتیجه بالقوه از روز پنجشنبه نتایج نظرسنجی است که آنها ممکن است کمک به متقاعد کردن یک NFL تیم ملی آب و هوا تغییر کرده است به اندازه کافی است که امضای Kaepernick که آن را روشن ساخته است او هنوز هم می خواهد به بازی در واقع می تواند خوب برای کسب و کار یا حداقل جرقه اصلی واکنش از طرفداران.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>