‘سیاست زندگی من است’: هلدزبرگ 15 ساله کلاس جمهور متوقف کرد در آیووا برای وارن

وقت خود را دور از کلاس های درس در ضمن آیا بدون آسیب به بوعز را معدل. “من دریافت نمرات خوب” — یک و یک-علامت + است. “من شرکت در آینده کشاورزان از امریکا و مدل U. N. من صحبت کردند.”

اما در پایان او اعتراف کرد, “مدرسه است که اساسا طرف من ، سیاست زندگی من است.”

در یک صبح معمولی در Des Moines او را افزایش در 4:30 صبح و “سعی کنید برای انجام برخی از مدرسه.” در 6:30 همراه در برابر گاز گرفتن سرما در نخود کت قرض گرفته شده از پدر خود او می خواهم راه رفتن به مسیر منظره کافه و نظم معمول خود: متوسط چای لاته و بلغور جو دوسر. “خود را به بلغور جو دوسر لگد الاغ,” او گفت:.

دو بلوک از دولت کاپیتول, Scenic Route بود که در آن بواز دیدم — و گاهی اوقات خود را معرفی کرد به رژه از دولت و سیاستمداران ملی و کارکنان خود را.

بخش عمده ای از وقت خود را صرف ضربه زدن بر روی درب — گاهی اوقات 300 روز — به اشتراک گذاری اشتیاق خود را برای وارن با هر کسی که گوش دادن.

در اواخر هفته اول خود را در Hawkeye دولت بواز بود “ضربه زدن بر روی برخی از چمن” وقتی که او متوجه یک زن و پسر جوان او را حدود 10 تلاش به حرکت قفسه پایین برخی از پله ها از ایوان به حیاط جلویی است.

آنها در تلاش بودند تا بواز عبور از خیابان و ارائه شده برای کمک به. او به پایان رسید تا هزینه های یک ساعت کمک به آنها را به حرکت مبلمان به حیاط جلویی است. معلوم شد زن مستاجر و یک مادر تنها شده بود بیرون کردند و در حال حاضر با آن مواجه چشم انداز زندگی در ماشین خود را.

پس از توضیح که وارن بود و آنچه که او ایستاده بود برای بواز کشیده نامزد طرح مسکن مقرون به صرفه بر روی تلفن خود را و سپس آن را به دست که خواندن آن را با علاقه و سپس به او گفت که او می خواهم انجام بهترین خود را برای رسیدن به این انجمن.

که چه مک گوایر است صحبت کردن در مورد زمانی که او توصیف بواز به عنوان “فاعل” که “مرتکب به علت به شرح زیر از طریق 100% و همیشه بیش از ارائه است که یک استعداد واقعی.”

پس از ضربه زدن بر روی 150 درب در روز قبل از حزبی در آیووا او کاهش یافته است توسط “چوب بست خانه” در Des Moines در حومه که در آن او خوشحال بود برای پیدا کردن پیتزا و رایگان Clif میله — “بسیار مفید برای بودجه من,” او گفت:.

شور و هیجان در میان داوطلبان بالا بود: وارن در محله خواهد بود و حذف شده توسط در 10 دقیقه.

که چگونه بواز در بر داشت خود را, دست دادن با, پس از, پس از تامین امنیت او اجازه آغوش وارن بود که خوشحال به یاد بگیرند که یک کلاس نهم از شهرستان سونوما در آیووا را به نمایندگی خود را.

چک کردن او ساعت مچی در چهارشنبه بواز وقفه خود را. زمان پرواز و او هلدزبرگ پارک ها و تفریح و سرگرمی جلسه کمیسیون در 11 دقیقه — او جوانان شهر کمیسر. در راه او به “هاپ در این فراخوان و سازماندهی یک تلفن بانک.”

در پنج هفته بواز خواهد بود واجد شرایط برای درخواست خود مجوز یادگیرنده. شش ماه پس از اطمینان که او می تواند در این آزمون برای دریافت گواهینامه رانندگی خود را.

در عین حال او یک خبرنگار “آیا من می توانم سوار به شهر سالن؟”

شما می توانید رسیدن به تحریریه آستین مورفی در 707-521-5214 یا [email protected] در توییتر @Ausmurph88

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>