پلیس تصویری از بومی رئیس دستگیری تکان دهنده, نخست وزیر کانادا جاستین ترودو می گوید

تورنتو >> نخست وزیر کانادا جاستین ترودو گفت: امروز که سیاه و مردم بومی در کانادا احساس نمی امن در اطراف پلیس پس از یک پلیس ای به تصویری پدید آمده از خشونت دستگیری یک بومی کانادا رئیس.

بازداشت شده است مورد توجه در کانادا به عنوان یک واکنش در برابر نژادپرستی رشد می کند در سراسر جهان در پی مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو به گردن او.

12-minute پلیس ویدیو نشان می دهد یک افسر شارژ در آتاباسکا Chipewyan اول ملت رئیس Allan آدم با دست و آرنج از بالا به عنوان او می پردازد و او را به زمین. آن را نیز نشان می دهد افسر مشت او را در سر.

ترودو به نام فیلم “تکان دهنده است.”

“من سوالات جدی در مورد آنچه اتفاق افتاده است” ترودو گفت. “این تحقیقات مستقل باید شفاف باشد و انجام شود به طوری که ما دریافت پاسخ. در همان زمان هر چند ما همچنین می دانیم که این حادثه جدا نیست. بیش از حد بسیاری از سیاه و سفید کانادایی و بومی مردم احساس نمی امن در اطراف پلیس. این غیر قابل قبول است. و همانطور که دولت ما را مجبور به تغییر آن است.”

تصاویر نشان می دهد آدم باقی مانده بود خون آلود با چهره و صورت متورم است. آلبرتا پلیس ناظر آژانس در حال بررسی است. پلیس به اتهام آدم با مقاومت در برابر دستگیری و آزار یک افسر پلیس است.

آتاباسکا Chipewyan اول ملت گفت: Royal Canadian Mounted Police داش دوربین ویدئو منتشر شد علنا به عنوان بخشی از یک دادگاه درخواست به اتهامات جنایی در برابر آدم برداشته شده است.

ویدیو های قبلی نشان می دهد متفاوت افسر نزدیک شدن به آدم کامیون در خارج از یک کازینو در فورت مکمورری آلبرتا در اوایل صبح روز 10 مارس. پلیس گفته اند آدم کامیون تمام شده بود صفحات.

این ویدئو نشان می دهد که آدم در داخل و خارج از خودرو, از بین بردن پوشش خود و در نظر گرفتن یک کاراته-مانند موضع و با استفاده از ناسزاهای او به عنوان شکایت در مورد اینکه مورد آزار و اذیت توسط پلیس. همسر و خواهرزاده در بین او و افسر در زمان.

آدم وکیل برایان Beresh است ثبت یک دادگاه حرکت به اتهامات جنایی کاهش یافته است بیش از تخلف آدم حقوق اساسی.

“همه از این منجر به از یک expired license plate برچسب شده است. این ویدیو صحبت می کند برای خود” Beresh در بیانیه ای گفت.

مخالفت محافظه کار رهبر اندرو Scheer گفت که او این ویدئو مشکل.

“این بسیار دشوار است به تماشای” Scheer گفت. “من پیدا کردم آن را بسیار نگران کننده و بسیار نگران کننده است. حوادث چند روز گذشته و هفته را مشتعل یک مکالمه بسیار مهم در مورد استفاده از نیروی بیش از حد.”

RCMP در بیانیه ای گفت که ای به تصویری تا به حال بررسی شده توسط سرپرستان و “مشخص شد که اعضای اقدامات مناسب و برآورده نمی آستانه برای تحقیقات خارجی.”

معاون نخست وزیر Chrystia Freeland گفت: او در این تصاویر در فیلم “فوق العاده نگران کننده است.”

“این یک لحظه در کشور ما هنگامی که ما نیاز به مقابله با این واقعا وحشتناک است که نژادپرستی نظاممند وجود دارد در اینجا در کانادا, ضد سیاه نژادپرستی وجود دارد در کانادا ضد بومی نژادپرستی وجود دارد در کانادا. آن سیستمیک است,” او گفت:.

“ما باید اذعان کرد که ما نیاز به مقابله با آن و ما نیاز به کار واقعا سخت هم به پایان است.”

ایمنی عمومی وزیر بیل بلر که بخش نظارت RCMP با صدور بیانیه ای گفت: کانادایی ها شایسته پاسخ.

“ما شده اند روشن است که ما با شرکای بومی و جوامع و همچنین racialized کانادایی به اطمینان حاصل شود که ما سازمان های خدمت بدون تعصب و با تعهد به عدالت برای همه” او گفت:.

در این بیانیه از آتاباسکا Chipewyan اول ملت به نام برای ماموران درگیر می شود و اتهامات جنایی به ارمغان آورد.

علامت مندلسون سابق تورنتو کارآگاه پلیس گفت که این افسر پرواز در آدم با آرنج و مشت زدن او بر روی زمین غیر ضروری بود و فاحش. مندلسون نیز تعجب که چرا او که دستگیر شد.

“شما می توانید ببینید او بودن شفاهی تهاجمی است. موضع من این است که اگر شما نمی توانید کسی را فریاد و فحش و فریاد در شما و سپس شما احتمالا باید یک پلیس,” او گفت:.

آدم برگزار شد یک کنفرانس خبری هفته گذشته به بحث در مورد نیروی بیش از حد و نژاد پرستی. او اشاره کرد که اگر چه مردم بومی نمایندگی از 5 درصد از جمعیت کانادا آنها را تا 30 درصد از جمعیت زندان.

ترودو نیز گفت: این موضوع از سیستمیک نژادپرستی در پلیس دیرینه است و نیاز به پرداختن به.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>