پلیس کارآموزان ضربه موانع با همه گیر بسته شدن اجرای قانون آکادمی

آموزش به صورت آینده نگر مأموران اجرای قانون در سونوما کانتی و در سراسر کشور متوقف هنگامی که پلیس راهنمایی و رانندگی بسته درهای خود را به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس یک شکست که مختل کلاس برای کسانی که در مراحل شروع حرفه خود.

همه گیر باعث وقفه در کلاس های حضوری در سانتا رزا Junior, کالج, عمومی مرکز آموزشی که در آن سازمان های اجرای قانون در سراسر شمال خلیج ارسال افسران و نمایندگان برای دریافت گواهی به عنوان افسران صلح.

بیش از 40 نفر ثبت نام در آکادمی پلیس زمانی که کالج به طور نامحدود به حالت تعلیق در کلاس در مارس 13, اکثر آنها اسپانسر شده از طرف سازمان است که در حال حاضر به استخدام آنها SRJC سخنگوی ارین Bricker گفت. کلاس ها به صورت یک گروه جداگانه از دانش آموزان بودند که برنامه ریزی شده برای شروع آکادمی پلیس در ماه آوریل هرگز آغاز شد.

مدرسه نیاز به تایید از شهرستان بخش خدمات بهداشتی و درمانی قبل از بازگشایی آکادمی او گفت: اگر این مرکز امیدوار به از سرگیری کلاس برای پلیس ، آتش نشانی و آموزش پزشکی در سطح برخی از مدتی این تابستان.

برنامه ای برای راه اندازی مجدد خواهد شد بستگی به عوامل دیگر از جمله اینکه آیا دانشگاه می تواند به اندازه کافی امن شخصی تجهیزات حفاظتی برای حفظ کارکنان و دانش آموزان امن در طول آموزش است که نمی تواند در خانه انجام می شود گفت: Joshua Adams تاریخ کالج دین از کسب و کار و حرفه ای مطالعات که به زودی نظارت بر ایمنی عمومی مرکز.

“ما نیاز به ارزیابی آن از نظر منابع انسانی و مالی” آدامز گفت.

بسته شدن سانتا رزا Junior کالج آکادمی پلیس آورده آموزشی به یک وقفه پنج سانتا رزا اداره پلیس استخدام و تاخیر در شروع کلاس ها برای هشت نفر دیگر بودند که برنامه ریزی برای شروع آموزش در مارس گفت: سانتا رزا پلیس سرهنگ Ryan کورکوران که نظارت آژانس پرسنل بخش.

آموزش به تاخیر می افزاید: زمان به در حال حاضر روند طولانی آماده سازی افسران جدید به کار گشت شیفت خود به خود آغاز می شود که با بررسی صلاحیت گسترده و مصاحبه قبل از استخدام است و کار ارائه شده است. هنگامی که استخدام, استخدام به monthslong آکادمی و سپس از طریق 20 هفته آموزش در خانه که در آن آنها اعمال مفاهیم تدریس در آکادمی به زندگی واقعی پلیس تماس تحت هدایت آموزش افسران کورکوران گفت.

در حالی که آکادمی باقی می ماند بسته به اداره پلیس نگه داشته است این گروه از کارآموزان را اشغال کردند با کارهای دیگر مانند سازماندهی منابع مورد نیاز توسط افسران در طول همه گیر و مطالعه بخش سیاست ها و روش های.

“ما در حال تلاش ما بهترین را به نگه داشتن دانش خود را تازه برای زمانی که آنها بازگشت به آکادمی” کورکوران گفت. “ما به نوعی گیر از آنجا که ما نمی تواند پیشرفت رو به جلو است.”

در سونوما کانتی کلانتر, شهرستان, بزرگترین آژانس های اجرای قانون چهار معاون کارآموزان تا به حال کلاس در SRJC آکادمی پلیس برش های کوتاه با توجه به شیوع ویروس و اضافی چهار در حال انتظار برای شروع کلاس های تابستان امسال, Sonoma County Sheriff سخنگوی Sgt. ژوئن والنسیا گفت.

یک مشکل بزرگتر که بریدن در طول همه گیر شده است برگزاری تست برای کسانی که استخدام. این به طور معمول برگزار شد در سانتا رزا جانبازان یادبود ساختمان که به عنوان میزبان حدود 200 نفر از داوطلبان در یک زمان والنسیا گفت. متقاضیان پس از آن رتبه بندی با توجه به نمرات کسانی که بهترین در بالای لیست برای استخدام بالقوه.

“ما هنوز هم مردم را تشویق به اعمال می شود اما شهرستان است تلاش برای کشف کردن که چگونه آنها در حال رفتن به انجام این تست با توجه به شرایط فعلی” والنسیا گفت.

کورکوران گفت: اداره پلیس شهر نشده مواجه تست سایت موضوع و در عین حال از آنجا که آژانس فراتر از آن نقطه در فرآیند استخدام برای یک تعداد انگشت شماری از توزیع کننده و افسر پلیس که در آن مواضع آنها شروع استخدام تا قبل از همه گیر ظهور در اواسط ماه مارس.

گشت بزرگراه کالیفرنیا آکادمی در کالیفرنیا که در آن CHP افسران آموزش دیده قبل از آنها در حال اعزام به دفاتر سراسر کشور نیز درهای خود را بسته.

بیش از 170 دانشجوی ارسال شد صفحه اصلی, مارس 20 و کارگردانی برای کمک به با کار اداری در دفاتر منطقه تا آکادمی رزومه. دو نفر از دانشجویان فرستاده شد به سانتا رزا-منطقه CHP در شروع این بیماری همه گیر گفت: CHP سروان. آنتونی کورونادو فرمانده CHP آکادمی.

نامه به دانشجویان که پذیرفته شده اند CHP آکادمی اواخر این ماه بودند که هرگز فرستاده و آژانس تا به حال هیچ برآورد بازگشایی تاریخ برای اسکار از جمعه کورونادو گفت.

“بدیهی است که آنها می خواهند به … قطار و حرکت در زندگی خود را به عنوان یک افسر پلیس” او گفت:.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Nashelly چاوز در 707-521-5203 یا [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de