پلیس مظنون منطقه خلیج مرد cannibalizing مادر بزرگ را

ریچموند — پلیس در منطقه خلیج سان فرانسیسکو بازداشت یک مرد به اتهام قتل و cannibalizing خود را مادر بزرگ.

Dwayne Wallick, 37 دستگیر شد دوشنبه پس از ریچموند پلیس گفته او را گرفتار در عمل غذا خوردن خود را 90 ساله مادر بزرگ, Ruby Wallick. پلیس مطمئن نیستید از یک انگیزه و ادامه داد: برای بررسی شرق خلیج تایمز گزارش داد.

افسران در پاسخ به این خانه در یک منطقه آرام مسکونی پس از دریافت گزارش از یک مرد ایستاده بر بدن زن تحت پوشش در خون است. زمانی که آنها وارد خانه آنها گفته یافت Dwayne Wallick ایستاده بیش از مادر بزرگ خود را به قتل رسانده اند.

آنها دستور داد Wallick برای جلوگیری از, اما او آنها را نادیده گرفته و ادامه داد: آنچه که او انجام شده بود به پلیس گفت:. آنها با استفاده از یک تفنگ بی حس کردن او و پس از یک مبارزه او با دستبند و دستگیر شد.

Wallick باقی می ماند در یک بیمارستان که در آن او است که برای درمان نامشخص صدمات فیزیکی. محققان به دنبال به اینکه استفاده از مواد مخدر نقش مهمی را در جرم و جنایت, پلیس گفت:.

یاقوت Wallick بود مرده دوشنبه اما او علت مرگ شده است منتشر شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>