پلیس: کارولینای جنوبی, دختر, 6 کشته شد توسط همسایه که پس از کشته شدن خود

کلمبیا, S. C. — 6-year-old girl who disappeared از حیاط جلویی بعد از مدرسه کشته شد توسط یکی از همسایه ها که در آن زمان خود را کشته, مقامات روز سه شنبه گفت.

فی ماری Swetlik درگذشت, خفگی, فقط ساعت پس از او ربوده شد, Lexington پزشکی قانونی شهرستان مارگارت فیشر به خبرنگاران گفت: سه شنبه امتناع می گویند اگر او خفه شد یا خفه.

فی بدن داشت نزدیک به سه روز بعد در جنگل نزدیک خانه اش و قرار داده شده است وجود دارد تنها چند ساعت زودتر فیشر گفت.

بین آن زمان محققان به صحبت با شک دارم. Coty اسکات تیلور اجازه دهید آنها را جستجو خانه خود را چند درب را از دختر. آنها را دیدم هیچ چیز به پیشنهاد دختر بود و همیشه وجود دارد کیسی امنیت عمومی مدیر بایرون Snellgrove گفت.

خبرنگاران خواسته Snellgrove اگر محققان می دانستند که در آن دختر بود. “ما نمی دانیم که در این زمان” Snellgrove گفت.

مدت کوتاهی پس از بدن دختر پیدا شد, مقامات گفت: آنها به نام تیلور را در صفحه اصلی که در آن او در بر داشت مرده در پشت ایوان تحت پوشش در خون است.

تیلور 30 شکاف گلو خود را فیشر گفت: در بیانیه منتشر شده پس از روز سه شنبه در کنفرانس خبری که در آن پزشکی قانونی فقط می خواستم به صحبت کردن در مقابل دوربین در مورد دختر.

فیشر همچنین خودداری از انتشار هر گونه اطلاعات در مورد وضعیت بدن دختر ordisclose هر راه دیگری او ممکن است مجروح شده اند از احترام به خانواده اش.

Snellgrove نیز صحبت نمی کند چرا تیلور با هیچ سابقه کیفری خواهد ربوده اند ، او هفته گذشته گفت که تیلور نمی دانم دختر و یا خانواده او.

“DNA مورد آزمایش قرار گرفت و به اتصال و پیوند اقامت متوفی مرد و فی به آن محل” Snellgrove گفت.

دختر گذشته دیده می شد زنده بازی در کیسی حیاط جلویی پس از پیاده شدن از اتوبوس مدرسه در فوریه. 10. بیش از 200 افسر جستجو بیش از سه روز برای او ضربه زدن بر روی هر درب در محله خود و چک کردن هر وسیله نقلیه ،

آنها زدم و در تیلور درب هم روز قبل از او خود را کشتند Snellgrove گفت.

“او تعاونی و اجازه داد تا عوامل به نگاه را از طریق خانه. کسانی که عوامل چیزی نمی بینم که هشدار داده و آنها را به باور او دانش و یا در هر یک درگیر شد, در فی ناپدید شدن در آن زمان” Snellgrove گفت.

سرنخ که cracked مورد از یک سطل زباله می تواند. محققان به دنبال یک کامیون زباله رفتن در اطراف محله پنج شنبه و sifted از طریق هر می تواند به عنوان آن تخلیه شد. داخل تیلور می توانید Snellgrove گفت: آنها در بر داشت یک باران بوت تطبیق یک فی پوشیده بود و یک ملاقه پر از خاک است.

Snellgrove گفت: دستور جستجو در نزدیکی منطقه و شخصا در بر داشت بدن دختر بود که “نقل مکان کرد و در سایه های شب.”

تیلور تا به حال یک اتاقی بود که در خانه نیست در حالی که بسیار دختر گم شده بود گفت: Snellgrove اضافه کردن هم اتاقی به نظر می رسد به دانستن هیچ چیزی در مورد این آدم ربایی.

“به نظر می رسد (تیلور) تنها مجرم از جرم” Snellgrove گفت: از تیلور.

این دختر ناپدید شدن شوکه کیسی یک شهر در حدود 13,000 فقط در غرب کلمبیا دولت سرمایه است. چند نماز vigils برگزار شد در حالی که او از دست رفته بود و پس از او پیدا شد.

بیش از 100 نفر در زیر باران برای یک شب زنده داری شمع سهشنبه شب در شهرستان کیسی سالن. بسیاری از محو دور اشک Snellgrove روشن شمع اول و اعضای شورای شهر به تصویب شعله در اطراف.

Snellgrove به نظر می رسد به خفه کردن در حالی که اعلام این دختر از مرگ فقط در چند ساعت پس از پیدا کردن بدن خود را.

“این فقط یک تحقیق یا یک مورد به ما. فی Swetlik سرعت برداشت همه از قلب ما” Snellgrove روز سه شنبه گفت.

دختر در حال شروع مدرسه در اسپرینگدیل ابتدایی در اوت ساخته شده و یک تاثیر فوری آوردن آفتاب به عنوان او محدود به مدرسه برای صبحانه و پیدا کردن یک دسته از دوستان Princpal امید Vrana گفت: در شب زنده داری.

“هر کس به سرعت رشد کرد و به او لبخند شاد او روح و قلب مهربان.,” Vrana اضافه شده است.

یک مکان یادبود برای فی برگزار خواهد شد در 7 بعد از ظهر جمعه در ترینیتی کلیسای باپتیست در کیسی.

فیشر گفت قلب او را شکست و برای خانواده دختر که از دست کودک به عنوان او به سادگی بازی در حیاط جلو.

“شما و فی باقی خواهد ماند در قلب من برای همیشه” پزشکی قانونی گفت.

___

این نسخه از داستان را تصحیح می گویند پزشکی قانونی گفت: دختر امپراتور, اما انجام نمی دهد جزئیات

___

به دنبال جفری کالینز در توییتر در https://twitter.com/JSCollinsAP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>