پلیس استخدام شدن سریع ردیابی برای حمایت از نقش

میانه بار
WA Police will immediately recruit an extra 150 police officers to strengthen its frontline in support of the COVID-19 response.
آیکون دوربینWA پلیس بلافاصله جذب اضافی 150 افسران پلیس برای تقویت خود در خط مقدم حمایت از COVID-19 پاسخ. اعتبار: Kellie بلعم باعورا/Narrogin ناظر

پرت گردشگران داخلی به فکر رخنه تا اواسط غرب ممکن است بیشتر منصرف جدید WA دولت صرف $91.2 میلیون اضافی پلیس و با تکنولوژی بالا دوربین های دیجیتال است که می تواند تشخیص خودرو تعداد ثبت نام.

برتر خوانده شده را علامت McGowan گفت: دولت با ارائه WA پلیس با اضافی $73.4 میلیون بلافاصله به استخدام اضافی 150 افسران پلیس برای تقویت خط مقدم حمایت از COVID-19 پاسخ.

“استخدام داده خواهد شد تسریع آموزش در هسته ماژول اجازه می دهد تا استقرار خود به نقش پشتیبانی در اسرع وقت و به طور کامل آموزش دیده افسران پلیس برای اعزام به خط مقدم,” او گفت:.

“بیشتر از 135 استخدام در حال حاضر در حال آموزش هستند که سریع ردیابی برای اعزام به حمایت از نقش ها.”

آقای McGowan گفت: در مجموع $14.8 میلیون نیز ارائه شده برای خرید 100 هوش موبایل, دوربین, همچنین شناخته شده به عنوان Automatic Number Plate Recognition technology.

“این دوربین خواهد شد و بلافاصله اعزام به نظارت و اجرای جنبش محدودیت در سراسر کشور از جمله درون کشوری محدودیت های مسافرتی,” او گفت:.

“در مجموع 3 میلیون دلار در بودجه نیز در حال ارائه به گسترش پلیس ردیابی و ردیابی قابلیت با خرید دستگاه جیپیاس ردیابی برای نظارت الکترونیکی دستگاه است.”

قوانین تصویب شده توسط WA مجلس در هفته گذشته اجازه کمیسر پلیس به منظور استفاده از الکترونیکی دستگاه نظارت به منظور ردیابی یک قرنطینه جهت.

WA پلیس وزیر میشل رابرتز گفت: حرکت ارائه می کنند بیشتر احساس امنیت و اطمینان را به WA جامعه است.

“در حال حاضر بیش از هر زمان ما باید به عنوان بسیاری از چکمه بر روی زمین” او گفت:.

“من هم خوشحالم که ما قادر به ارائه اضافی فوری بودجه برای خرید خودکار شماره پلاک تکنولوژی تشخیص آن را آسان تر برای پلیس برای شناسایی وسایل نقلیه موتوری در جاده ها است.

“این باعث می شود آن را کمتر احتمال دارد که افرادی که در یک هدف مشروع می شود و در مورد متوقف خواهد شد و افزایش ظرفیت ما پلیس برای شناسایی و ردیابی مجرم.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>