پلیس سفارش ساکنان بی خانمان جدید اردوگاه در سانتا رزا پارک را ترک

یک هفته ای گاه در یک محل بازی پارک جامعه در غرب خیابان سوم در سانتا رزا تبدیل شده است آخرین نقطه کانونی برای جریان نا امیدی و درگیری بیش از چگونه به بهترین سونوما کانتی را به ظاهر مقاوم به درمان بی خانمان مشکل است.

بین 10 و 15 نفر گرفته تا اقامت پس از Feb. 11 در مجمع الجزایر ورود به 77 هکتار پارک و مجموعه ورزشی, نقشه کشی, خشم همسایگان و موشکافی پلیس در حال رشد در میان خستگی بیش از یک چرخه تکراری از بی خانمان اردوگاه بالا رفتن و سپس پاک شود تنها به آنها ظهور در جایی دیگر.

سانتا رزا پلیس داده اند زندگی مردم در آخرین اردوگاه تا 5 بعد از ظهر روز شنبه به حرکت می کند و به اطلاع آنها خواهد بود دستور به تخلیه تقریبا به عنوان به زودی به عنوان آنها سخت تن به تن, چادر خود را در هفته گذشته گفت: Alicia روم که نشان دهنده بسیاری از آنها را به عنوان کارکنان, وکیل کالیفرنیا روستایی کمک های حقوقی, Inc.

اما کسانی که در مصاحبه روز شنبه گفت: آنها هنوز هم نمی دانم که در آن آنها را به آینده اینکه آنها به نظر می رسید استعفا داد و به بسته بندی کردن و عنوان کردن به پیدا کردن یک محل جدید برای خواب.

“من در همه جا از خیابان ششم” یک مرد شناخته شده به عنوان “دوچرخه دیو” Sjoberg گفت. او با اشاره به unsanctioned گاه به وجود آمد که تحت بزرگراه 101 در مرکز شهر سانتا رزا بین اوت سال 2017 برچیدن پایدار اردوگاه به نام “بی خانمان هیل” در پایان از کشاورزان خط و بنت دره جاده و شکوفایی از یک اردوگاه در Roseland دلار درخت فروشگاه زیر زمستان.

اگر نه همه مردم پناه در چادر و یا در زیر برزنت در طول رانندگی به غرب خیابان سوم پارک شهر نقل مکان کرد و در آنجا از یک بزرگتر گاه خاموش غرب روبلز جاده در جنوب سانتا رزا که در آن حدود 38 کارکنان اخراج شد تحت این ساعت از Sonoma County sheriff نمایندگان در فوریه. 10.

آنها تا به حال وارد, وجود 10 روز زودتر با مشخصات بالا بسته شدن آلاینده گاه در امتداد جو سه تظاهرات l دنباله که در آن حداقل 258 مردم شکل گرفته بود را از یک روستا بیش از شش ماه گذشته. آن را تبدیل به یک غیربهداشتی خطر مستعد کشش از پناهگاه های موقت که باعث نمرات عمومی ایمنی در تماس های مربوط به استفاده از مواد مخدر, آتش سوزی سرقت و خشونت است.

همسایگان زنگ پس از دیدن گردشگران هفته گذشته خالی کردن آنچه در برخی از موارد گسترده اموال در جامعه پارک سایت تقریبا فوری و شامل تماس به پلیس و رسانه ها و همچنین به عنوان مشترک هشدار در رسانه های اجتماعی.

“شکایت آغاز شده در آینده بسیار به سرعت” سانتا رزا پلیس گروهبان. جاناتان ولف گفت.

این بود که فقط چادر خود را که گرفتار همسایگان توجه او گفت:. “آنها همچنین یک مقدار قابل توجهی از اموال که به تساوی یک مقدار زیادی از توجه” گرگ گفت.

مارتین کمپبل یکی از Darla درایو در سراسر غرب خیابان سوم در نزدیکی اردوگاه گفت که او برای اولین بار کلمه از آن را در همسایه یک hyperlocal سرویس شبکه های اجتماعی که در آن تمام محله به نظر می رسید در زمان مکالمه — “برخی از افراد خوب بودن و بعضی ها که نه چندان خوب است.”

“این هنوز هم دیوانه” گفت: از رسانه های اجتماعی گفتگو در مورد اردوگاه.

چند نفر ظاهرا ناراضی مواجه اند سرنشینان و یا رانده شده به آرامی توسط گاهی اوقات آنها را ضبط به عنوان یکی هم در روز سه شنبه.

یکی دیگر پایان غرب محله ساکن آلن توماس یکی از شهروندان به صورت اکشن در حال حاضر!, و یا می توانید! در نزدیکی پارک به تماشای گاه به صورت یک بار در روز سه شنبه بعد از ظهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>