پلیس: نپا مادر ساخته شده داستان در مورد پرداخت برای پوشش ناهار مدرسه بدهی

نپا مادر که تحت فشار قرار دادند و پسر او را به شهرت ملی برای پرداخت ابتدایی خود را همکلاسی ناهار بدهی های ساخته شده تا خیلی از داستان اولیه محققان می گویند.

کایلی ژان پاتریک, 43 گفت: ثبت نام و دیگر رسانه ها در سال 2019 که پسر خود را, سپس, 9, پرداخت $78.80 از خود پس انداز به دره نپا Unified School District مواد غذایی بخش خدمات به پرداخت برجسته ناهار بدهی از همکلاسی های خود را در غرب پارک ابتدایی.

در عوض با توجه به اسناد دادگاه پول مطرح شد از دیگران با استفاده از GoFundMe و Venmo crowdfunding حساب که مطرح شده در مورد $150.

“پس از ساخت پرداخت حقیقت ایجاد یک غلط روایت است که او 9 سال و پسر تا به حال مورد استفاده خود را پس انداز پول برای پرداخت بدهی” ناپا پلیس محقق Darlene Elia در بیانیه ای گفت: درخواست برای یک حکم جستجو در حقیقت خانه. “حقیقت به طور فعال به دنبال رسانه ای از طریق ایمیل با ارسال آنها تصاویری از برگزاری رسید پرداخت و ارائه اطلاعات نادرست ،

Kirkpatrick دستگیر شد و در ماه مارس در مدت کوتاهی قبل از پناهگاه در خانه سفارشات مربوط به کروناویروس و اتهام هفت جنایات از جمله شش برای grand theft و یکی برای رفاه تقلب و 13 جنحه 12 برای سرقت و یکی برای defrauding مهمانخانه دار. او التماس کرد گناه نیست و هیچ تاریخ دادگاه تعیین شده است.

حقیقت نیست پاسخ دادن به یک ایمیل درخواست برای اظهار نظر در این هفته.

داستان کودک قرار سخاوت گسترش در سراسر کشور و منجر به توجه گسترده رسانه ها ظاهر در تلویزیون و هدایا و کمک های مالی به خانواده و بلیط برای رویدادهای ورزشی از جمله سوپر باول.

“پاتریک نگهداری پول و نمی اهدای آن به سمت غذای اضافی حساب … همه از این هدیه داده شد بر اساس این روایت نادرست از کمک مالی که از پسرش پس انداز” Elia نوشت: در دادگاه تشکیل پرونده فرستاده شده در حالی که دادگاه بسته شد با توجه به کوروناویروس. آن را تنها در دسترس برای بررسی زمانی که دادگاه بازگشایی این ماه است.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom ذکر این پسر تلاش زمانی که او امضا قانون ممنوعیت عمل “ناهار بشود” و یا امتناع از خدمات به دانش آموزان با پرداخت نشده بدهی.

هر دو NVUSD و غرب پارک ابتدایی در حال حاضر ممنوع ناهار بشود حتی قبل از قانون و حقیقت پرداخت. مسئولان مدرسه و والدین می گویند بسیاری از افراد در تفسیر این اخبار نشان می دهد که حقیقت را شاهد بود ناهار بشود در مدرسه منجر به گسترده انتقاد و تهدیدات آنلاین.

ایلیا می گوید که حقیقت خود استفاده نوظهور شهرت به ادعای او جمع آوری پول برای پایان دادن به ناهار بشود در سراسر کشور اما هرگز قرار دادن کمک های مالی به سمت شود.

“حقیقت تهدیدی چند شرکت مختلف برای اهدای مواد غذایی و نوشیدنی و یا پول نسبت به سازمان های خیریه که نیست وجود دارد,” او نوشت. “او ایجاد یک وب سایت در پسر او را به نام و بینی کمک های مالی از طریق سایت به پرداخت هزینه برای ناهار مدرسه بدهی.”

از دست دادن کل در بیش از 10.000 دلار Elia نوشته است.

پس از اولیه داستان در مورد قرار است کمک مالی به نظر می رسد در ماه ژوئن 2019 چندین نفر فرستاده ثبت عکس روی صفحه نمایش از حقیقت GoFundMe حساب. حقیقت اما بارها و بارها رد کرده است که این پول برای پرداخت اولیه آمده بود که حساب و اصرار داشت که پول آمده بود از او حساب پس انداز. او گفت که GoFundMe شد بخشی از تلاش برای پرداخت بیشتر و ناهار بدهی در غرب پارک اما تلاش “رفت و هرگز در هر نقطه.”

او اما ضد و نقیضی در حساب از آنچه اتفاق افتاده است به پول او را بالا بردن و گفتن ثبت نام گوناگون که او اهدا آن به خانواده های نیازمند و اهدا آن به پسرش سابق معلمان در کلاس های جوان است.

ثبت نام قادر به تایید می کنند که مدرسه به دریافت $78.80 پرداخت اما هرگز قادر به تعیین اینکه آیا آن را تا به حال از کودک و یا نه.

پس از تحقیقات پلیس به مدت چند ماه Elia می گوید پسر بچه را باید یک حساب پس انداز خود را.

حقیقت یک ستیز سابقه در Napa County است. اسناد دادگاه نشان می دهد یک الگوی اختلافات با خانواده و دوستان سابق و همکار پدر و مادر در غرب پارک. وجود موارد متعدد که در آن او یا برای ثبت سفارش محدود و گفت: کسی که اذیت و آزار خود یا دیگران برای ثبت سفارشات مهار در برابر او دوباره ادعا آزار و اذیت.

خیلی پرکار بود که او در پرونده دادگاه که در اواخر سال 2019 یک county قاضی اعلام کرد او یک “مضطرب litigant” به معنی او می تواند تنها مقرره با اجازه صریح و روشن از قاضی.

Kirkpatrick جذب unflattering پوشش در ماه دسامبر زمانی که ماساچوست وبلاگ نویس Aiden کارنی که می نویسد تحت نام Turtleboy آموخته از داستان او. در یک سری از طولانی پست های وبلاگ او را متهم و او را از دروغ گفتن در مورد پرداخت اولیه و بهره مندی از غلیان احساسات سخاوت پوشش خبری تولید شده است. او همچنین دقیق او مشکل شخصی تاریخچه و مملو از درگیری با خانواده و همکار پدر و مادر است.

شما می توانید رسیدن به شان اسکالی در 256-2246 یا [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de