پلیس: حسادت مرد حملات دختر زن سابق با یک خفاش در سانتا رزا

یک مرد به یک زن با یک چوب بیس بال پس از تعقیب او در اطراف راه آهن مربع مساحت یکشنبه شب و بعد از دستگیری در سانتا رزا پناهگاه بی خانمان, پلیس گفت:.

Jacoby Jamar خانه, 34 است که مظنون به حمله به دوست دختر سابق خود را دوست دختر فعلی به سانتا رزا اداره پلیس در بیانیه ای گفت.

خانه ظاهرا حسادت قبلی خود ارتباط و ارسال و تهدید متن پیام برای قربانی در طول روز, پلیس گفت:. مقامات در حال انتشار نام او با توجه به ماهیت خشونت جرم و جنایت و انجام تحقیقات.

خانه بود که سوارکاری به عنوان مسافر در یک ماشین قرمز ظاهرا واقع قربانی on 7th Street فقط قبل از 7 p. m. او خارج شد خودرو و تعقیب او در پا قبل از ضربه به سر او کشته شده است. او سپس رو به عقب در خودرو و فرار از صحنه.

قربانی رنج می برند نیست هر صدمات قابل توجه بود اما گرفته شده است به یک بیمارستان محلی.

او گفت که پلیس در خانه ماندن در یک پناهگاه محلی که در آن اجرای قانون بعد از مواجه او را خارج و او را دستگیر کردند برای حمله با سلاح مرگبار و نقض پس از انتشار جامعه نظارت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه یوسف بیگ در 707-521-5390 یا [email protected] در توییتر @YousefBaig.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>