پلیس در حال بررسی BJ پن برای DUI پس از بالا بردن سرعت کامیون flips در هیلو

  • STAR-ADVERTISER / 2012 BJ Penn at his UFC Gym in Kakaako. Hawaii County police said former mixed martial arts champion BJ Penn was injured in a one-vehicle accident after his truck lost control and flipped over Friday night on Highway 11 in Hilo.

    STAR-ADVERTISER / 2012

    BJ پن در UFC بدنسازی در Kakaako. هاوایی پلیس شهرستان گفت: سابق, مخلوط هنرهای رزمی, قهرمان, ضربه فیلم های پورنو کار, پن بود و مجروح در یک تصادف خودرو پس از کامیون خود را از دست داد و بدبختانه بیش از پنج شنبه شب در بزرگراه 11 در عمومی درآید.

هاوایی پلیس شهرستان گفت: سابق, مخلوط هنرهای رزمی, قهرمان, ضربه فیلم های پورنو کار, پن بود و مجروح در یک تصادف خودرو پس از کامیون خود را از دست داد و بدبختانه بیش از پنج شنبه شب در بزرگراه 11 در عمومی درآید.

پلیس در حال investiaging پن برای رانندگی تحت تاثیر. او گرفته شده بود به نمایش عمومی درآید پزشکی مرکز مراقبت های فوری.

پلیس گفت: گزارش سقوط در آمد و در حدود 7:39 بعد از ظهر روز جمعه. چندین تماس آمده بود در یک تصادف خودرو با یک تماس گیرنده گزارش “سیاه و سفید کامیون سرعت از دست دادن کنترل و بدبختانه به خاکریزی fronting شاهزاده Kuhio پلازا.”

پس از ورود پلیس یک سیاه تویوتا تاکوما کامیون در مقابل دو قطب در پلازا. کامیون ثبت شد به M S نفت از یک Puueo آدرس خیابان در نمایش عمومی درآید.

پلیس گفت: این کامیون رانده شد تنها مستاجر بعد از شناسایی به عنوان Jay Dee پن, همچنین شناخته شده به عنوان UFC Hall of Famer BJ Penn عمومی درآید.

پلیس در حال بررسی چند انتظار اتهامات از جمله بی توجهی به رانندگی یک وسیله نقلیه عامل تحت تاثیر یک مستی آور دارند و مصرف و یا در اختیار داشتن مشروبات الکلی در حالی که عامل وسیله نقلیه موتوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>