پلیس شناسایی 25 مظنون در غیر قانونی Fountaingrove حزب خانه

سانتا رزا پلیس شناسایی 15 بزرگسالان و نوجوانان 10 مظنون به تجاوز به حریم دیگران و پرتاب یک حزب در اوایل سال جاری در یک Fountaingrove خانه که شد غارت در مرحله نهایی در حال بازسازی از سال 2017 طوفان.

غیرقانونی Jan. 24 باش درگیر یک گروه بزرگی از افراد جوان در سنین 16 تا 21 که شکست را به اشغال خانه صحنه الکل سوخت حزب و فیلم برداری خود را — قبل از خروج از خانه در کل ظروف سرباز یا مسافر با آسیب بیش از $11,000 با توجه به سانتا رزا اداره پلیس.

آن کشف شد و روز بعد یک شنبه زمانی که صاحب خانه بازسازی از Tubbs آتش به خانه آمد برای پیدا کردن دیوار با سوراخ هایی در آنها به طبقه چوب جنگلی زخمی توسط رقص و یک گنجه که استفاده شده بود توسط گرفتم به عنوان یک توالت.

مقامات کاهش یافته و در روز جمعه به نام هر یک از متهمان از جمله دلیل آنها تنها متهم از بزه جرائم و نه متهم شده است. آنها را فاش نمی کند که در آن مظنون شدند و یا ارائه یک تفکیک جنسیتی در.

یکی از بزرگسالان رو خاطی اتهامات نیز که مشکوک به نقض آزادی مشروط و دیگر مظنون به خرابکاری — سخت تر شارژ برای اثبات نسبت خاطی گفت: سانتا رزا پلیس سرهنگ جان Snetsinger.

“شما باید همه این آسیب به یک خانه. شما نمی توانید هزینه یک گروه از مردم برای خرابکاری فقط به خاطر وجود آنها وجود دارد” Snetsinger گفت. “اگر شما به بررسی یک قتل و وجود 20 نفر در یک خانه, شما نمی توانید هزینه همه آنها را برای قتل است.”

این نوجوانان باید ذکر شده است و منتشر شده به پدر و مادر خود را, او گفت:. کسانی که استناد و شکایت علیه بزرگسالان در حال حاضر به نشستن با سونوما کانتی دفتر دادستان منطقه است که می تواند صدور حکم بازداشت برای بزرگسالان مجرم.

برایان Staebell رئیس معاون دادستان منطقه کاهش یافته است به نظر در جزئیات در حال بررسی این پلیس ارجاع.

“ما در حال بررسی شواهد و در ادامه به جمع آوری شواهد در این مورد” Staebell در بیانیه ای گفت. “وجود دارد هیچ انتظار دادگاه خرما در دادگاه و ما نمی تواند علنا بحث در مورد هر گونه موارد در دادگاه اطفال. وجود ندارد هر چیزی که ما می دهید در این مرحله است.”

صاحب خانه رزماری یاتس نقل مکان کرد و در جمعه گذشته با بسیاری از تعمیرات انجام شد و پس از شکستن در.

“این بسیار صلح آمیز است و آن را فقط فوق العاده برای خانه,” او گفت:. “من احساس امن مانند من احساس امن در خانه من قبل.”

یاتس اعتبار پلیس برای یک “بسیار سخت کوش” را بررسی و گفت که او در حال حرکت بود از او تقلا “بسیار بد شانس است.”

“آن را تبدیل شدن به یک حافظه دور” یاتس گفت: “حتی اگر آن را ترسناک به عهده دارند.”

این حادثه شد و آخرین در یک سری از هدفمند نمیتوانیم که در آن افراد جوان پیدا اشغال خانه و به اشتراک گذاری آدرس های بیش از رسانه های اجتماعی و ملاقات برای bootleg احزاب است.

عاملان در یاتس ” خانه بودند گرفتار در دوربین های مدار بسته و تلفن همراه در فیلم گرفته شده توسط برخی از عیاشان و ارسال شده به رسانه های اجتماعی.

اما افزایش اجتماعی توجه رسانه ها و مطبوعات, گزارش, مانند کسانی که در ماه ژانویه در مورد Fountaingrove شکستن ساخته شده مورد مشکل تر برای بررسی با دادن عاملان زمان بیشتری برای پوشش دادن آهنگ خود را و داستان خود را راست Snetsinger گفت.

“این همیشه آسان تر برای ما اگر تماس با ما با کسی که ما گمان می کنند ممکن است مرتکب جرم تعجب است,” او گفت:. “در این مورد احتمالا نبود.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه خواهد اشمیت در 707-521-5207 یا [email protected] در توییتر @wsreports.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de