پلیس: فرد مسلح کشته و 5 در در میلواکی آبجوسازی پیچیده

میلواکی — کارمند باز آتش چهارشنبه در میلواکی را Molson Coors پیچیده قتل پنج همکار کارگران قبل از مصرف زندگی خود را, پلیس گفت:.

این فرد مسلح شناسایی شد به عنوان یک زن 51 ساله میلواکی درگذشت مردی که از خود وارد زخم گلوله کشته شده است.

“پنج وجود دارد افرادی که به کار می رفت امروز درست مثل همه به کار می رود و آنها فکر می کردند که برای رفتن به کار خود را به پایان برساند و بعد از بازگشت به خانواده خود را. آنها نمی — و غم انگیز آنها هرگز” میلواکی شهردار تام برت گفت.

مقامات ارائه فوری انگیزه برای حمله و نه انتشار جزئیات بیشتر در مورد تیرانداز و یا چگونه عکسبرداری آشکار شد.

هیچ یک از قربانیان شناسایی شد. پلیس گفت که آنها هنوز هم در تماس با بستگان خود که از اوایل شب. هیچ کس مجروح شد فراتر از کسانی که کشته شدند.

افسران مشغول به کار بودند به روشن شدن بیش از 20 ساختمان های پیچیده که در آن بیش از 1000 نفر کار می کنند. رئیس پلیس آلفونسو مورالس گفت: مقامات بر این باورند که تیرانداز عمل به تنهایی و تهدید بود.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب به تیراندازی قبل از سخنرانی خود در کاخ سفید درباره گام های دولت برای مبارزه با coronavirus.

“قلب ما برای شکستن آنها و عزیزان خود را” رئیس جمهور گفت:. “ما ارسال ما تسلیت. ما خواهید بود با آنها, و آن را یک چیز وحشتناک یک چیز وحشتناک.”

این حمله رخ داده است و در وسیع و پیچیده ای است که شامل ترکیبی از دفاتر شرکت های بزرگ و دم امکانات. حداقل 600 نفر در این مجموعه است که به طور گسترده ای شناخته شده در منطقه میلواکی به عنوان “میلر دره” اشاره به میلر Brewing Co. که در حال حاضر بخشی از Molson Coors.

Molson Coors مدیر عامل گاوین tony walsh به نام تیرانداز “فعال آبجوسازی کارمند.”

“متاسفانه من را ویران کرد برای به اشتراک گذاشتن که ما از دست داده و پنج نفر دیگر از اعضای خانواده ما در این حادثه غم انگیز او گفت:” در ایمیل فرستاده شده به کارکنان. “وجود دارد هیچ کلمه ای برای بیان غم و اندوه عمیق, بسیاری از ما احساس حال حاضر.”

او گفت: این دفتر خواهد بود بسته بقیه هفته و آبجوسازی توقیف “برای هم بودن” به مردم زمان به مقابله.

یک گروه از آبجوسازی کارکنان جمع آوری شده در نزدیکی یک بار به بحث در مورد آنچه اتفاق افتاده بود.

“ما همه یک خانواده است. ما کار زیادی از ساعت ها با هم, بنابراین همه ما بسیار غم انگیز گفت:” سلنا Curka یک آبجوسازی کارمند بود که در مورد شروع خود را تغییر زمانی که این مجتمع رفت و روی زمین افتاده بود و او تبدیل به دور.

“این عجیب و غریب, چرا که نه بار از 10 شما در حال رفتن به می دانم که تیرانداز” گفت: یکی دیگر از کارکنان توماس میلنر. “این یک گره ، در آبجوسازی همه ما با یکدیگر تداخل می کنند.”

میلنر نیز در راه خود را به کار هنگامی که تیراندازی اتفاق افتاده بود و او تبدیل به دور بیش از حد.

جیمز Boyles گفت: Milwaukee Journal Sentinel که همسرش Lasonya Ragdales این نسخهها کار میکند در Molson Coors در ادعای گروه. او ارسال پیامک از داخل مرکز و گفت شوهرش که یک تیرانداز فعال بود و او در یک اتاق قفل شده با یک دسته از همکاران مجله نگهبان گزارش شده است.

“میلر دره” ویژگی های یک 160 سال آبجوسازی با بسته بندی مرکز که پر هزار قوطی و بطری در هر دقیقه و یک مرکز توزیع اندازه پنج زمین فوتبال. عظیم قرمز میلر نشانه برج بیش از این پیچیده است و یک نماد شناخته شده در میلواکی که در آن آبجو و دم در هم تنیده در تاریخ این شهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im