پلیس: پلیس فلوریدا مرد اجازه می دهد تا 12 ساله درایو جیپ 85 مایل در ساعت

  • ASSOCIATED PRESS This booking image provided by the Palm Beach County Sheriff’s Office shows Shaun Michaelsen, 41, who is facing felony charges after police said he let a 12-year-old girl drive his SUV and told her to speed because he wanted to be a “cool father” — even though he is not her dad.

    آسوشیتد پرس

    این رزرو تصویر ارائه شده توسط پالم بیچ شهرستان کلانتر دفتر شان را نشان می دهد Michaelsen, 41, که با آن مواجه است به اتهام جنایت به پلیس گفت: پس از او اجازه a 12-year-old girl درایو SUV خود را گفت و او را به سرعت از آنجا که او می خواست می شود یک “سرد پدر” — حتی اگر او است نه پدر او.

ژوپیتر فلوریدا. >> فلوریدا مرد مواجه است به اتهام جنایت به پلیس گفت: پس از او اجازه a 12-year-old girl درایو SUV خود را گفت و او را به سرعت از آنجا که او می خواست می شود یک “سرد پدر” — حتی اگر او است نه پدر او.

شان Michaelsen, 41 گفت: دستگیری افسر دوشنبه او با دوستان دختر و آن دختر و دوست بودند ماندن با او برای چند روز با توجه به سوابق دادگاه.

او گفت: این دختر خواسته بود پیش از آن در روز اگر او می تواند رانندگی جیپ خود را به طوری که او فکر می کردم “این امر می تواند سرد” است و او در تلاش بود به یک “سرد پدر” پلیس گزارش گفت:. Michaelsen همچنین گفت ماموران او شده بود ،

مشتری افسر کریگ news in libya گفت: در دستگیری او گزارش می دهند که او خال خال جیپ را غیر قانونی U-نوبه خود و سپس با سرعت دور در حدود 12:10 a. m. دوشنبه. او دنبال کرد و جیپ رسیده با سرعت 85 مایل در ساعت در 45 مایل در ساعت در منطقه قبل از او قادر به کشیدن آن را بیش از. او گفت که زمانی که او 12 ساله که چرا او در رانندگی خیلی سریع او گفت: Michaelsen به او گفت به.

Michaelsen متهم است با غفلت اجازه می دهد یک فرد غیر مجاز به رانندگی و باعث جزئی برای تبدیل شدن به یک بزهکار برای خرید دختران vape قلم — او می گوید آنها درخواست شده با توجه به مقامات.

او برگزار می شد بدون پیوند شنبه در پالم بیچ شهرستان زندان است. پرونده های دادگاه نشان نمی دهد اگر او یک وکیل است.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>