پلیس کارشناسان محکوم زانو محدودیت استفاده می شود در سیاه و سفید مردی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس

پلیس در سراسر کشور و اجرای قانون کارشناسان در روز پنج شنبه به طور گسترده محکوم راه جورج فلوید که در مینیاپولیس بازداشت پلیس در این هفته بود, مهار توسط یک افسر که کنده زانو خود را به مرد گردن و گفت هیچ شرایطی حکم چنین خطرناک روش.

عمیقا نگران کننده فیلم به ضرب گلوله توسط یک تماشاچی نشان می دهد فلوید دست به دستبند, دروغ گفتن در معده خود و به ظاهر اندک به عنوان افسر پلیس در تلاش برای دستگیری او فشرده خود را از زانو به پایین در Floyd گردن برای نزدیک به هشت دقیقه است.

برخی از مقامات پلیس و کارشناسان گفت: به همان اندازه تکان دهنده بود و چیزی دیده نمی شود در این ویدئو: دیگر ماموران در صحنه ظاهرا سعی کنید به دخالت حتی به عنوان فلوید بارها و بارها گریه که او نمی توانستم نفس بکشم و داد بزنم درد.

“هر افسر که سوء استفاده از قدرت خود را و یا می ایستد و اجازه می دهد تا آن را به اتفاق می افتد نه لیاقت پوشیدن, نشان, دوره,” پلیس شیکاگو سرپرست David O. براون گفت.

فلوید, 46 دستگیر شد دوشنبه پس از یک کارمند در یک فروشگاه مواد غذایی به نام پلیس او را متهم به تلاش برای تصویب یک تقلبی $20 bill. تلفن همراه ویدئو نشان می دهد فلوید که سیاه رو به پایین بر روی زمین با دست خود بسر برده است پشت سر خود را به عنوان افسر درک چوین که سفید است, با استفاده از زانو و محدودیت در گردن او.

فلوید سر به سمت تبدیل و او به نظر نمی رسد به مقاومت در برابر. به عنوان دقیقه تیک تیک و چوین همچنان به نگه داشتن او را فلوید شکایت در مورد قادر به تنفس متوقف به عنوان او می افتد ساکت و بی حرکت. نسبت به پایان این ویدئو امدادگران وارد آسانسور یک لنگی فلوید را بر روی یک برانکارد و جای او را در آمبولانس.

“او به طور فعال به مقاومت در برابر و او گفت که او نمی تواند نفس” گفت: Charles P. استفنسون یک افسر سابق پلیس و مامور اف بی آی با تخصص در استفاده-از-نیروی تاکتیک. “شما باید درک کنند که امکان وجود دارد (که فلوید نمی توانستم نفس بکشم) و شما آزادی هر نوع محدودیت شما ممکن است در یک راه هوایی بلافاصله.”

چوین و سه دیگر پاسخ افسران اخراج شده اند و اف بی آی در حال بررسی است که آیا آنها عمدا محروم فلوید از حقوق مدنی. چوین است صحبت علنا و وکیل او است و نه در پاسخ به تماس به دنبال نظر.

پلیس استخدام یادگیری انواع استفاده-از-نیروی تکنیک در آکادمی, همه با این ایده که هر نیروی شاغل ممکن است برابر باشد اما نه بیش از مقاومت فیزیکی ارائه شده توسط یک مظنون.

یک روش این است که برای جلوگیری از کسی که بر روی زمین رو به پایین اما افسران تدریس به مطبوعات بخشی از پایین پا مانند ساق پا یا بالای مچ پا در سراسر شانه ها یا پشت. در برخی موارد ماموران را “گراز-کراوات” مظنون پاها برای جلوگیری از پرواز و یا مقاومت در برابر خشونت.

اما “هیچ آکادمی پلیس است که ما می دانیم می آموزد یک افسر پلیس خود را به استفاده از زانو قرار داده و آن را بر گردن خود گفت:” چاک Wexler اجرایی, مدیر اجرایی پلیس تحقیقات فروم که تحقیقات و توصیه می کند در خرداد. “که فقط تدریس نمی شود چرا که می تواند تاثیر تنفس خود را و خود را در شريان کاروتيد (مهم کشتی است که تامین خون به مغز). تا زمانی که نگاه پلیس در تصویری که آنها شوکه شده است که این تاکتیک ها استفاده شد.”

بیشتر چه, افسران در حال تدریس به یک مظنون از زمین به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است یا نشسته یا ایستاده از دروغ گفتن در معده می تواند باعث مشکلات تنفسی به خصوص برای بزرگتر مردم است.

“اگر چه ما شاهد بود, ادامه, ادامه, مبارزه, من می توانید ببینید که چگونه یک پا برای مثال لغزش می تواند به پشت گردن. اما این چیزی نیست که من از دیدن” گفت: جان Bostain یک افسر سابق و رئیس جمهور دستور حضور که قطار پلیس در سراسر کشور است. “من از دیدن یک مبارزه است که به نظر می رسد بیش از.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>