پلیس تاکید آموزش و پرورش بر اجراي پناهگاه سفارشات

Sonoma County سازمان های اجرای قانون هستند اولویت آموزش و پرورش بر اجراي پناهگاه های محلی-در-محل سفارش صادر شده در هفته گذشته معکوس یک رویکرد اتخاذ شده در سراسر کشور به عنوان جوامع یاد بگیرند برای انطباق با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

شهرستان سرپناه در محل سفارش آغاز شد که یک روز قبل از مشابه ایالت دستور آغاز پنج شنبه توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom طول می کشد از طریق 7 آوریل. مقامات بهداشت عمومی آموزش مردم در خانه بمانند مگر اینکه آنها در حال درگیر شدن در فعالیت های ضروری اعم از چیدن مواد غذایی به دنبال توجه پزشکی و ورزش در خارج از منزل ارائه شده آنها حفظ فاصله ایمن از دیگران است.

مانع از آن رستوران از خدمت مشتریان در سایت هر چند اجازه می دهد تا آنها را به سفارش غذا برای وانت تحویل و یا از طریق درایو خدمات. اکثر کسب و کار ملزم به تعلیق عملیات به مدت سه هفته به جز برای یک لیست طولانی از شرکت های ضروری مانند بیمارستان ها و فروشگاه های مواد غذایی که معاف از نیاز.

کسانی که موفق به تطابق با قوانین گذاشته در جهت صورت می تواند حداکثر 90 روز در پشت میله های زندان و جریمه نقدی تا 1000 $یا هر دو برای یک بزه تحت کالیفرنیا ایمنی و بهداشت بخش کد که جریمه افرادی که نادیده گرفتن دستور از افسران بهداشت.

یک دولت جداگانه بهداشت و ایمنی کد می دهد محلی کلانتر و پلیس بخش قدرت به اجرا درآوردن بهداشت مقرر. سازمان های محلی امیدوارند به چشم پوشیدن از این مسیر خواهد شد و به جای اصرار افراد مطابق با سفارش به طور داوطلبانه گفت: پتالوما رئیس پلیس کن Savano که همچنین به عنوان رئیس جمهور از منطقه سونوما کانتی اجرای قانون روسای انجمن. این گروه از رهبران محلی را مورد بحث چگونه به بهترین متحد کردن استراتژی های خود را و پیام در پاسخ به این پناهگاه در محل سفارش Savano گفت.

“ما می خواهیم به ارائه ارتباط روشن و انتظارات و مطمئن شوید که جامعه مطلع” Savano گفت.

این رویکرد است که تصویب شده توسط سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور به عنوان ساکنان گفت: برای ماندن در خانه در تلاش برای کند کردن گسترش کروناویروس گفت: Ron لارنس رئیس پلیس کالیفرنیا روسای انجمن و رئیس Citrus Heights اداره پلیس.

در حالی که مجرمان ممکن است سعی کنید به استفاده از پناهگاه در محل سفارشات توسط غارت فروشگاه ها و یا ارتکاب انواع دیگر از جنایات مأموران اجرای قانون را در درک بسیاری از افراد نقض سفارش به احتمال زیاد اشتباه و نگران بیماری همه گیر کوروناویروس, او گفت:.

“هدف ما این است که به آموزش جامعه ما به بهترین شکل ممکن به درخواست داوطلبانه انطباق” لارنس گفت.

“روسای پلیس می خواهید به استفاده از اجرای مطلق گذشته ممکن است رفت و آمد مکرر هر چند بدیهی است که ما باید از اختیارات قانونی برای انجام آن است.”

سازمان های اجرای قانون در سراسر منطقه سونوما کانتی با اشاره به گزارش از کسب و کار نادیده گرفتن قانون به شهرستان, وزارت بهداشت, خدمات, هر چند اجرای قانون می تواند در صورت نیاز Savano گفت.

تیره عرض و نسبتا خالی جاده ها نشان می دهد سونوما کانتی ساکنان غذای سفارش.

Savano گفت که او شنیده نمی شود هر کسی که نمی, با رعایت این شهرستان دستورالعمل پس از آنها داده می شود اطلاعات بیشتر در مورد محدودیت های او اضافه شده است.

افسران پلیس در سانتا رزا نیز دیده می شود سبک تر ترافیک و شیب در درخواست کمک از شهرستان صادر پناهگاه در محل سفارش سانتا رزا رئیس پلیس راینر ناوارو گفت.

در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده در بخش صفحات رسانه های اجتماعی شنبه ناوارو خواست ساکنان به دنبال این شهرستان را به طور داوطلبانه.

Sonoma County Sheriff علامت Essick که نمایندگان گشت شهرستان unincorporated زمین و قرارداد شهرستانها ویندزور و سونوما مشترک یک فیلم مشابه روز قبل است.

“این اجازه می دهد تا ما را به انجام این کار است که ما باید انجام است که دست زدن به تماس های اضطراری برای خدمات به جای گرفتن پیچیده شده در یک تماس در مورد کسب و کار است که باز کردن و یا یک گروه بزرگ” ناوارو گفت.

هر دو Savano و ناوارو که سازمان ها اولویت مهم خواستار کمک در این پناهگاه در محل سفارش از مردم خواست شماره 211 و یا استفاده از آنلاین شهرستان, منابع برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این ویروس به جای تکیه بر dispatchers برای اطلاعات در دسترس عموم. هر یک از کسانی که تماس می توانید dispatchers چند دقیقه به حل و فصل ناوارو گفت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Nashelly چاوز در 707-521-5203 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>