سگ پلیس غاز آهنگ دو اتهام مجرم پس از Rivervale تعقیب

It is alleged the driver of the Commodore failed to stop for officers and continued to lead police on a chase through Rivervale and Belmont.
آیکون دوربینادعا شده است راننده ناخدا موفق به متوقف کردن برای افسران و در ادامه منجر به پلیس در تعقیب از طریق Rivervale و بلمونت. اعتبار: غرب استرالیا

بینام و ماشین پلیس منفجر شد یک شبه طی یک تعقیب و گریز به پایان رسید که با دو نفر در حال پیگیری از طریق بوتهزار و دستگیر و با کمک سگ های تیم ملی.

پیگیری در مورد آغاز شده 1.45 صبح امروز زمانی که افسران خال خال گفته به سرقت رفته هولدن کومودور رانندگی در بزرگ شرق بزرگراه در Rivervale.

ادعا شده است راننده ناخدا موفق به متوقف کردن برای افسران و در ادامه منجر به پلیس در تعقیب از طریق Rivervale و بلمونت قبل از آنها از دست رفته دید از وسیله نقلیه.

کومودور بعدها دیده می شود در بزرگ شرق بزرگراه دوباره که در آن راننده گفته منفجر مقابل ثابت پلیس خودرو به عنوان آن را تبدیل به Tanunda درایو باعث قابل توجهی جلویی آسیب.

تعقیب و سپس ادامه داد: از طریق چندین حومه همراه Tonkin بزرگراه قبل از راننده و مسافر رها شده خودرو در نزدیکی فرودگاه پرت و دور زد.

پلیس می گوید این زن مسافر دستگیر شد و پس از تعقیب و گریز در حالی که مرد راننده داشت با مخفی شدن در بوتهزار با کمک یک سگ پلیس به نام غاز است.

24-در سال راننده بود به اتهام دو فقره عدم توقف دو فقره از رانندگی بی پروا دو فقره حمله برای جلوگیری از دستگیری رانندگی بدون گواهینامه و سرقت یک خودرو.

او 21 ساله مسافر بود به اتهام سرقت یک خودرو و در اختیار داشتن مواد مخدر ممنوع.

پلیس ادعا هولدن کومودور به سرقت رفته بود از یک خانه در ترکه برای ساختن سبد بیشه.

هر دو متهم را پرت دادرس دادگاه امروز.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>