پلیس روشن آنگوس تیلور نامه

Paul OsborneAAP

Energy Minister Angus Taylor has been cleared of being involved in falsifying information.
آیکون دوربینوزیر انرژی آنگوس تیلور پاک شده از درگیر شدن در جعل اطلاعات است.

یک پلیس فدرال تحقیقات وزیر انرژی آنگوس تیلور پیدا کرده است هیچ مدرکی در دست داشتند جعل اطلاعات است.

پلیس فدرال استرالیا بیانیه یک روز پس از آن نازل شد قدرتمند امتیازات کمیته بررسی نیست که آیا آقای تیلور گمراه مجلس بر استفاده از سند جعلی به انتقاد سیدنی شهردار.

NSW پلیس جرایم مالی تیم ملی ارجاع این موضوع به خبرگزاری فرانسه در ماه دسامبر.

نامه آقای تیلور ارسال به سیدنی خداوند شهردار شبدر مور انتقاد او برای رانندگی کردن انتشار کربن با صرف بیش از $15 میلیون در شورای پول داخلی و بین المللی سفر اما این اعداد و ارقام نادرست است.

این 2017/18 شورای گزارش در حال حاضر در دسترس آنلاین و همچنین قبلا نسخه های cache شده نشان می دهد بین المللی خارج از جیب هزینه های سفر از جمله وعده های غذایی و تاکسی تنها $1728 و داخلی هزینه شد $4206.

وزیر عذر خواهی کرد به Ms مور است اما توضیح داده نشده که در آن اعداد را از آمد.

به خبرگزاری فرانسه گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه آن مشخص بود “بعید است بیشتر بررسی خواهد شد در نتیجه به دست آوردن شواهد کافی برای اثبات یک جرم مشترک المنافع”.

“خبرگزاری فرانسه بررسی این موضوع مشخص وجود ندارد و شواهد نشان می دهد وزیر انرژی و کاهش تولید گازهای گلخانه ای درگیر شد در جعل اطلاعات” خبرگزاری فرانسه سخنگوی گفت.

“سطح پایین آسیب و عذرخواهی ساخته شده توسط وزیر انرژی و کاهش تولید گازهای گلخانه ای به خداوند شهردار سیدنی همراه با سطح قابل توجهی از منابع مورد نیاز به منظور بررسی شد همچنین میان به این تصمیم به دنبال این موضوع است.

“خبرگزاری فرانسه در حال حاضر در نظر این موضوع نهایی.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>