پلیس احتیاط رانندگان در نور روز صرفه جویی در زمان پس از 2 اصلی wrecks

ویندزور پلیس شک تبدیل به نور روز صرفه جویی در زمان و کاهش زاویه خورشید در طول رفت و آمد صبح روز ممکن است نقش مهمی در ایجاد دو خودرو در تصادفات روز شنبه که شد دقیقه از هم جدا شده و فرستاده شده به سه نفر به بیمارستان.

در ابتدا سه خودرو سقوط کرد در یک تقاطع نزدیک WorldMark رفت و آمد مکرر در جنوب ویندزور حدود 7:35 صبح مسدود کردن شیله منطقه جاده برای بیش از یک ساعت به عنوان خدمه اورژانس پاک ،

63 سال چرخش به سمت چپ بر روی شیله جاده در نقره Pontiac Grand Am زده بود توسط یک زن 56 ساله و مرد در یک لینکلن وانت باعث وسیله نقلیه خود را به چرخش در اطراف در وسط تقاطع با روز جاده ها گفت: Windsor Sgt. دیلن Fong. 37 سال رانندگی رو به مشرق در نیسان Sentra سپس برخورد با پونتیاک.

Sonoma County Fire District آتش نشانان قادر به فضولی باز کردن یک درب بزرگ هستم و کمک به زن را به یک آمبولانس. او و راننده نیسان شد هر دو حمل و نقل به سانتا رزا بیمارستان یادبود با وزش صدمات Fong گفت.

در حالی که آن را اعلام آشکار توسط کسانی که درگیر در تصادف, پلیس محققان فکر می کنم در تابش خیره کننده از کم ارتفاع خورشید در اطراف آن ساعت را ساخته اند آن را سخت تر برای رانندگان را ببینید.

“زمان تغییر می تواند بر راه آنها در حال رانندگی و نیاز مردم را که به نظر” Fong گفت.

حدود 25 دقیقه بعد پس از اول خراب پلیس شد به نام تقاطع Alden خط و ردوود بزرگراه.

53-سال-ویندزور, پیر مرد رانندگی با فورد موستانگ موفق به دیدن یک دختر 14 ساله و پسر که سوار دوچرخه خود را در راه مدرسه و سقوط کرد به او.

متعدد شاهدان گفته پلیس پسر بود و به هوا پرتاب می شوند و فرود بر روی سر خود را در حالی که با پوشیدن یک کلاه Fong گفت.

موستانگ راننده ارائه پسر سوار شدن به بیمارستان و او را به هلدزبرگ بیمارستان منطقه که در آن او برای درمان جراحات جزئی.

“او تا به حال برخی از خراش و ضربه مغزی خفیف,” Fong گفت.

The Windsor مردی که آمار دوچرخه سوار پلیس گفت که او نمی تواند ببینید این پسر را به عنوان او وارد عبور از آنجا که خورشید در چشمان او بود.

ویندزور پلیس در حال تشویق رانندگان به دقت و توجه آنها به عنوان تنظیم روزمره خود را با روز و شب سفر در میان نور روز صرفه جویی در زمان.

“مردم رانندگی در خارج وجود دارد نه واقعا آگاه ما تا به حال یک زمان تغییر و خورشید را در موقعیت های مختلف در آسمان” Fong گفت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه یوسف بیگ در 707-521-5390 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de