پلیس نمی تواند نیاز به هزینه های برای ویرایش بدن طب مکمل و جایگزین فیلم, کالیفرنیا, دیوان عالی کشور می گوید

دادگاه عالی کالیفرنیا روز پنجشنبه حکم داد که سازمان های عمومی نمی نیاز به هزینه برای redacting پلیس تصویری قبل از انتشار آن را تحت یک درخواست سوابق.

در یک تصمیم به اتفاق آرا دولت بالاترین دادگاه حکم داد که آژانس اتهام نمی تواند این هزینه ها به سادگی redact تصاویر در فیلم مانند تاری اطرافیان ، در یک concurring نظر توسط عدالت Mariano-Florentino Cuéllar او نوشت که این ویرایش می تواند هزینه های ایستاده در راه کالیفرنیا پرونده های عمومی عمل می کنند.

“اجازه می دهد سازمان های دولتی به اتهام بالقوه تند مبالغ صرف redactions است که باید به طور معمول انجام شده توسط شهرداری برای کارکنان PRA درخواست — هزینه های است که می تواند به خوبی ایستاده به عنوان یک عملی مانع به حق مردم را از دسترسی خواهد مانع است که هدف” کوللر گفت.

این مورد مربوط به شهر هیوارد که می خواستم به شارژ ملی وکیل انجمن صنفی $3,000 به redact شش ساعت از بدن دوربین تصویری از یک ماه دسامبر 2014 Black Lives Matter اعتراض در برکلی است. هیوارد اداره پلیس شد ارائه کمک های متقابل در برکلی است.

این تظاهرات پس از فوران هیئت منصفه تصمیم گیری نه به متهم ماموران پلیس دخیل در مرگ اریک گارنر و مایکل براون. هر دو غیر مسلح مردان آفریقایی-آمریکایی.

پنج شنبه دادگاه عالی حکم لغو شد اول دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری است که اجازه هیوارد نیاز به هزینه های تصویری redactions.

هیوارد گفت: کارکنان آن حدود 40 ساعت ویرایش فیلم و شهرستان استدلال کرد که درخواست برای بدن دوربین تصویری در حال حاضر نگرانی های منحصر به فرد برای سازمان های دولتی با منابع محدود.

عدالت Leondra کروگر نوشت که دادگاه 30 صفحه ای تصمیم گفت: دادگاه نیست شک این شهر نگرانی. اما او گفت: آیا منحصر به فرد بار مربوط به تولید بدنه دوربین تصویری “حکم ویژه ساز و کارهای مالی” چیزی است که مجلس قانونگذاری ایالتی می توانید تصمیم بگیرید.

هیوارد استدلال کرد که تغییر هزینه ها به requesters خواهد بهبود دسترسی عمومی به سوابق الکترونیکی از جمله به این سازمان توانایی به انتشار این ویدئو بیشتر به سرعت. کروگر گفت: دادگاه متقاعد نشد که تغییر انشاء هزینه راه راست است برای دسترسی امن به اطلاعات عمومی است.

“انشاء هزینه های می تواند به خوبی اثبات گران برای برخی از requesters محرومیت آنها از دسترسی به پرونده را در مجموع” کروگر نوشت: در تصمیم گیری. “حتی اگر هزینه های بالاتر به آژانس معنی کندتر افشای نرخ و یا بیشتر ناراحتی به متقاضى این بار در دسترسی ناچیز اگر جایگزین است که هیچ دسترسی در همه.”

منطقه خلیج-بر اساس متمم اول قانون اساسی ائتلاف گفت: تصمیم دادگاه برای جلوگیری از این هزینه ها برای دولت شفافیت و پاسخگویی است.

“جلوگیری از آن خواهد شد دولت از احداث هزینه های قابل توجهی موانع دسترسی عمومی, بنابراین اطمینان عمومی می شود اطلاعات آنها به عنوان اساس قانون کالیفرنیا” دیوید اسنایدر این ائتلاف مدیر اجرایی گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de