پلیس بوت 275 نفر از منطقه خلیج ساحل بیش از coronavirus محدودیت

موجی از خارج از شهر بازدید کنندگان نگهداری می شود پلیس در سان متئو کانتی شهر Pacifica مشغول آخر هفته گذشته و رهبری جامعه را شهردار به در نظر گرفتن بسته شدن سواحل محلی.

این یک نگرانی رو به مناطق ساحلی در سراسر کشور به عنوان stay-at-home سفارشات صادر شده برای جلوگیری از گسترش این coronavirus برخورد با نیاز برای گرم-آب و زیارت به ساحل. در میان همه گیر جهانی بهداشت مقامات می خواهند ساکنان به مقاومت در برابر اصرار به جاده به ضرب و شتم گرما.

Pacifica مثل همه سان متئو کانتی تحت coronavirus محدودیت. ساکنان وجود دارد مجاز به سفر به بیش از پنج مایل از خانه های خود را برای تفریح در فضای باز.

اما متوقف نمی جمعیت از هجوم آوردند به لیندا Mar ساحل. از جمعه تا یکشنبه از Pacifica در اداره پلیس گفت: ماموران دستور داد 275 مردم ساحل پس از یادگیری آنها منحرف شده بود در خارج از مجاز بافر.

“در حالی که Pacifica است که به طور معمول یک بازدید دوستانه منطقه با سواحل زیبا و مسیرهای پیاده روی شهرستان طول می کشد این بحران بهداشتی و پناهگاه در محل سفارش به طور جدی” رئیس پلیس دانیل Steidle در بیانیه ای گفت. “کسانی که در نقض به موضوع پارکینگ استناد و/یا جنایی در بازداشت است.”

سروان. کریس Clements روز پنجشنبه گفت که گروه بود “احساس خطر توسط تعداد زیادی از مردم که تا به حال نقض منظور ما آمده سواحل محلی و پیاده روی مسیرهای پیاده روی آخر هفته گذشته.”

همراه با ادامه به نگه داشتن ساحل پارکینگ بسته Clements گفت که این گروه نوشته شده است, بدون پارکینگ علائم در نزدیکی محله “دوباره اضافی افسران وظیفه اختصاص یافته به گشت زنی در سواحل و trailheads در طول تعطیلات آخر هفته.”

“هدف ما این است که برای آموزش به بازدید کنندگان در مورد محدودیت در محل در سان متئو کانتی و به دست آوردن داوطلبانه با رعایت بهداشت افسر سفارشات,” او گفت:.

اگر چه Pacifica آرزوهای خود را به دنبال دستورالعمل های بهداشتی شهرستان در حالی که اجازه می دهد امن دسترسی محلی به سواحل آن “داده های ما جمع آوری کرده ایم و اجرای ما تا به حال را نشان می دهد بسیاری از آنها نه در نظر گرفتن این دستورات به طور جدی” شهردار Deirdre مارتین در بیانیه ای گفت شنبه.

“این نگران کننده است به دلیل شرایط نا امن هستند اتفاق می افتد و به عنوان یک نتیجه, این شهر در هماهنگی با دولت ممکن است به سمت چپ با هیچ چاره ای جز به نزدیک سواحل به طور کامل به همه مگر اینکه شرایط بهبود,” او اضافه شده است.

دولت های محلی و مقامات بهداشت بارها و بارها بر اهمیت ساکنان مطیع دستور به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و برای حفظ فاصله خود از دیگران زمانی که آنها انجام سرمایه گذاری در خارج.

در حالی که مقامات می گویند انجام این کار کمک کرده است تا بنیادی گسترش coronavirus نگه داشته و محلی سیستم بهداشت و درمان از ضعف های دراماتیک سنبله در بیماران مبتلا به تعداد تایید عفونت همچنان به صعود در بسیاری از مناطق از دولت است.

San Mateo County تایید کرده بود 966 coronavirus عفونت موارد از چهارشنبه. مقامات همچنین اعلام کرد 11 کروناویروس جدید-مرتبط با مرگ و میر بالا بردن شهرستان مجموع تلفات به 39.

در میان قربانیان بود 88-سال دونالد کندی رئیس جمهور سابق دانشگاه استنفورد که او نیز به رهبری ایالات متحده غذا و دارو. او در یک مرکز مراقبت در ردوود سیتی از عوارض COVID-19.

شهرستان سانتا کلارا گزارش شش کروناویروس جدید-مرتبط با مرگ و میر شنبه در مجموع 94. این شهرستان دارای بيشترين تایید عفونت کروناویروس در منطقه خلیج — 1,962 — اما دیده می شود که رشد در آن صورت تعداد سطح در روزهای اخیر.

همانطور که از پنج شنبه صبح آالمدا کانتی تایید کرده بود 1,280 موارد و 45 مرگ و میر. تعداد کسانی که بودند 1,302 و 21 به ترتیب در سان فرانسیسکو; 763 و 22 در شهرستان کنترا کوستا ایالت; و 203 و 11 در شهرستان مارین.

با آب و هوای گرم بر روی آن ضربه بزنید برای آخر هفته — بخش Southland می تواند رکورد درجه حرارت بالا در طول چند روز آینده با توجه به خدمات ملی آب و هوا — برخی از مقامات ابراز نگرانی می کند که خارج از شهر بازدید کنندگان ممکن است گله به ساحل برای فرار از موج گرمای.

در نامه این هفته لاگونا بیچ شهردار باب واندن ابراز نگرانی کرد که می روم باز در این شهرستان اجرا سواحل بعدی به جامعه خود را قرار داده و دستياران سلامت در خطر است.

اورنج کانتی استاد راهنما لیزا Bartlett تحت فشار قرار دادند ناموفق شنبه به سواحل شهرستان به مدت دو هفته در املا و گفت که محلی خط ساحلی شده است یک آهنربا را برای بازدید کنندگان از امپراتوری درون مرزی و همچنین لس آنجلس و سن دیگو شهرستان — که باید توقیف خود را در امتداد شنی.

اما در دیگر حوزه های قضایی در حال شل شدن محدودیت های خود را. ساکنان شهر ونتورا یک بار دیگر می تواند دسترسی به این شهر سواحل اسکله تفرجگاه ها و پارک ها به عنوان طولانی به عنوان آنها در حفظ و فاصله آنها از یکدیگر و فعال باقی می ماند.

یکی دیگر از شهرستان ونتورا شهرستان داراب دارای تجربه با یک “نرم بازگشایی” از آن ساحل به دویدن ، دوچرخه سواری و گشت و گذار و دست و پا زدن-شبانه روزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>