دستگیری مرد متهم به آزار دختر جوان بالغ ارسال علائم

  • حسن نیت ارائه میدهد مریلند-سرمایه های ملی پارک پلیس

    آنتونی برنان سوم دستگیر شده بود امروز پس از یک ویدیو به نظر می رسد به او نشان دهد خشونت گرفتن یک شی از یک فرد بالغ جوان که ارسال نشانه اعتراض به مرگ جورج فلوید.

BETHESDA, Md. >> 60 ساله مریلند مرد دستگیر شده بود امروز پس از یک ویدیو به نظر می رسد به او نشان دهد خشونت گرفتن یک شی از یک فرد بالغ جوان که ارسال نشانه اعتراض به مرگ جورج فلوید, پارک پلیس گفت:.

مریلند-سرمایه های ملی پارک پلیس در انتشار اخبار گفت که آنتونی برنان سوم از کنزینگتون., بود به اتهام سه فقره حمله درجه دوم.

پلیس گفت که این حادثه رخ داده است, شنبه در پایتخت هلال دنباله. دنباله اجرا می شود در مک آرتور بلوار در شمال غربی واشنگتن دی سی و به مونتگومری در ایالت مریلند.

34-دوم ویدیو نشان می دهد یک دوچرخه سوار راه رفتن تا به یک فرد بالغ جوان. کسی yells “او هیچ چیز او را لمس کنید آقا!” اما مرد منازعه بازوی او برای چند ثانیه و پنجه نرم یک شی از او.

دوچرخه سوار شد نشان داده شده و سپس چیدن دوچرخه خود را در حال اجرا با آن نسبت به فرد تیراندازی تصویری و وادار کردن او به زمین است.

آن را بلافاصله روشن نیست که آیا برنان به یک وکیل است که می تواند اظهار نظر در مورد اتهامات عنوان شده علیه.

برنان ظاهر شده اند به یک کارمند MadeToOrder, Inc., یک نام تجاری شرکت است که کمک می کند تا ایجاد محصولات تبلیغاتی.

مدت کوتاهی پس از گذشت بازداشت شد اعلام کرد این شرکت هنوز توییتی بیانیه ای که آن را به حال اخراج یک کارمند بود که “درگیر در اخلال غیر قانونی و کاملا غیر قابل قبول رفتار به سوی تظاهرات مسالمت آمیز.”

گروهی از مردم گفت: آنها با قرار دادن آگهی در نزدیکی Dalecarlia تونل در بتسدا ترویج عدالت برای Floyd. اطرافیان تصویری نشان داد مینیاپولیس افسر پلیس فشار دادن زانو خود را در Floyd گردن نادیده گرفتن فلوید است: “من نمی توانم نفس بکشم” گریه می کند و ماندن او حتی پس از او متوقف شد.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>