پلیس کوتاتی مرد, نوجوانان در ارتباط با سانتا رزا حمل و نقل مرکز حمله

پلیس روز جمعه از بازداشت دو نفر از کوتاتی آنها مشکوک بودند پشت یک حمله خشونت آمیز در سانتا رزا حمل و نقل بازار است که با ارسال سه نفر به بیمارستان سه شنبه شب.

Elijio Garfia, 24, رزرو شد به Sonoma County زندان به اتهام حمله با سلاح مرگبار در اختیار داشتن یک کنترل مواد مخدر و برجسته بزه حکم سانتا رزا پلیس گفت: در انتشار اخبار. 16 ساله بود به رزرو اطفال سالن به ظن حمله با سلاح مرگبار اما پلیس نمی انتشار نام خود را به خاطر او جزئی.

در سه شنبه شب سه قربانیان مواجه شد توسط یک گروه از هفت یا هشت مرد یکی از آنها اختیار داشت یک باشگاه گلف است که او با استفاده از آمار قربانیان چندین بار. مظنون سپس فرار به سمت سانتا رزا خیابان در حال فرار در یک کوچک تر از مدل سدان سفید.

طی دو روز گذشته پلیس دریافت متعدد منجر از اعضای جامعه است که به کمک کارآگاهان شناسایی Garfia و نوجوانان به عنوان مظنون است. مدت کوتاهی پس از 9:30 صبح روز جمعه ماموران متوقف Garfia در داخل ماشین خود را در 3300 جلوگیری از خلنگ زار خیابان به دستگیری او پیدا کردن یک مقدار قابل استفاده از کوکائین در او. رونرت پارک پلیس نوجوان مظنون در رونرت پارک در همان روز انتشار اخبار گفت. او دستگیر شد و حمل و نقل به سانتا روزا ،

اگر چه پلیس در ابتدا گفت: گمان نمی دانم قربانیان حمله به آنها گفت: در انتشار اخبار جمعه که کارآگاهان در حال حاضر بر این باورند که حمله نبود تصادفی که مظنون شدند, آشنایی با حداقل یکی از قربانیان با آنها داشتند مداوم اختلاف است.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>