دلیر Essendon upstage West Coast عقاب در مرطوب در پیش فصل ثابت

Mark Hutchings of the Eagles is tackled by Kyle Langford of the Bombers.
آیکون دوربینعلامت Hutchings از عقاب پنجه است توسط Kyle لانگفورد از بمب افکن است. اعتبار: خواهد راسل/AFL عکس

یک رعد و برق, تاخیر یک دلیر Essendon لباس و یک جاش کندی عملکرد تحت الشعاع میلیون دلار مرد Tim Kelly بسیار پیش بینی West Coast اولین مارش جامعه سری.

عقاب طرفداران braved وحشی آب و هوا که شامل 20 دقیقه وقفه در دوره دوم به بسته خود را Lathlain ستاد و گرفتن یک نگاه اجمالی از باارزش خود را استخدام.

اما undermanned بمب افکن های خود را خراب استقبال حزب با هیجان هشت نقطه پیروزی – 14.11 (95) به 13.9 (87).

بیشتر از سه کلمه تجزیه و تحلیل از هر بازیکن عقاب

صحبت کردن امتیاز: دیوانه, آب و هوا گرم کلی, Nic برگشت

سابق جیلان ستاره کلی که آغاز شده و در اتاق موتور و چرخش با فینال قهرمان Dom Sheed در نیمه رو به جلو در زمان فقط 35 ثانیه به لمس برای اولین بار در آبی و طلا.

او نشان داد که نشانه های اولیه از شیمی با چین و چروک وتاه سوپراستار Nic Naitanui و ترکیب خوبی با کاپیتان جدید لوقا Shuey در چند نوبت در پایان با 27 disposals و شش گواهی عدم سوء پیشینه برای رفتن با نهایی-چهارم هدف است.

دو کلمن مدال کندی, 32, رسید مزایای نادر آسيب پیش فصل در حال حرکت به خوبی در راه خود را به یک بازی-بالا شش رشته در سختی وضعیت برای یک کلید رو به جلو است.

جوانی جیک Waterman (سه گل) نیز برجسته در جلو خط از دست رفته جک عزیزم (گونه) و اسکار آلن (مچ پا).

تنها چیزی که بیشتر قابل توجه از Shuey در سه ماهه دوم هوا بود که تاخیر در آن با هنجار اسمیت مدال racking تا 11 از 31 لمس در نزدیک به 50 دقیقه ای بند.

Sheed (28 و هفت گواهی عدم سوء پیشینه) نیز ساخته شده است که بسیاری از الیوت Yeo و اندرو Gaff عدم حضور در خط میانی به عنوان یکی از Eagles’ بهترین.

تنظیمات کوکی شما در حال جلوگیری از این محتوای شخص ثالث از نمایش.

اگر شما می خواهم برای مشاهده این مطلب لطفا خود را تنظیم کنید .

برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد چگونه ما با استفاده از کوکی ها لطفا ما را ببینید کوکی راهنمای.

مدافع کهنه کار خواهد Schofield یکی از 14 وزیری عقاب در خارج وجود دارد را عصبی با صبر خود را بالا بردن در توپ آهنربا دیلن Shiel حتما نگاه توسط Match Review افسر.

Shiel (29 disposals و پنج گواهی عدم سوء پیشینه) بود انتخاب Essendon را هافبک تیپ همراه با سابق شماره 1 انتخاب کنید اندرو مک گراث (24 و هفت) و دارسی محله (29 پنج و یک هدف).

نخست وزیری ببر یعقوب تاونسند نشان داد یک بیت در سراسر نیمه رو به جلو در Essendon اولین نیز با sp اندرو فیلیپس که شد سه بازیکن باشگاه پس از عبور از کارلتون در طول خارج از فصل است.

Livewire ایروینگ پشه به هر طریقی بود پس از نیمه وقت و ایجاد وزوز با خود دراز مدت در جایگاه کنار زمین قبل از باهوش crumbing هدف در اواخر دوره سوم شده است.

جوانان اردن ریدلی و Brayden ژامبون بودند مناسب و معقول در سراسر نیمه عقب و بال بود در حالی که Jayden Laverde خواهد Snelling و بازگشت آنتونی مک دونالد-Tipungwuti آیا این آسیب تا رو به جلو با دو گل هر کدام.

Mark Hutchings of the Eagles is tackled by Kyle Langford of the Bombers.
آیکون دوربینعلامت Hutchings از عقاب پنجه است توسط Kyle لانگفورد از بمب افکن است. اعتبار: خواهد راسل/AFL عکس

Sp تام Hickey تنها حذف از غرب ساحل 27-تیم ملی پس از بازی در مورد سه چهارم در چهارشنبه شب WAFL ابتدا مطابقت ترک ناتان Vardy و ورزشی قد بلند بیلی ویلیامز به فشار خود را در مورد به Naitanui را شریک در جرم و جنایت برای یک دور.

ویلیامز نشان داد نگاه اجمالی از پتانسیل عظیم و Vardy جامد بود اما Naitanui (11 disposals و 28 ضربه-outs) بود ایستاده-sp بر روی زمین در اولین پیش فصل تفرج در چهار سال.

هر دو Naitanui و Essendon مدافع مایکل Hurley, نمی, ویژگی در آخر ترم با دومی دیده می شود با یخ در سمت چپ خود گوساله در سه چهارم زمان است.

تاونسند رفت دیر اما آن چیزی به نظر نمی آید جدی است.

Fremantle مربی جاستین Longmuir و دستیاران او مشتاق بودند تماشاچیان پیش از آخر هفته آینده پیش فصل در دربی Joondalup.

Essendon 5.2 7.5 12.9 14.11 95

West Coast 2.2 8.8 5.6 13.9 87

اهداف – Essendon: مک دونالد-Tipungwuti J Laverde W Snelling 2; D محله K لانگفورد S McKernan Z Merrett D Smith, فیلیپس, من پشه ثانیه جونز. West Coast: J کندی 6; J Waterman 3; J Petruccelle T کلی, B, ویلیامز, B Ah Chee.

بهترین – Essendon: یک McGrath, D Shiel K لانگفورد D محله W Snelling یک فیلیپس یک مک دونالد-Tipungwuti. West Coast: J کندی, D, Sheed, L Shuey T کلی M Hutchings, N Naitanui.

صدمات – Essendon: M هرلی (گوساله).

داوران: جاستین قدرت جف Dalgleish به نیکلاس براون.

جمعیت: 4302 در منابع معدنی پارک.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>