مقدار زیادی از گزینه های برای 49ers با 13th انتخاب

آن را اغلب تیم های که بازی در سوپر باول باد چیدن در اولین نیمی از موارد زیر پیش نویس NFL. اما تا جایی که 49ers خود را پس از برخورد به دور ستاره دفاعی مقابله با DeForest Buckner به Indianapolis Colts در اوایل این هفته.

چه معنی انتخاب برای تیم ؟ به سادگی قرار داده و سان فرانسیسکو است بیش از حد بسیاری از بازیکنان به پرداخت و نه به اندازه کافی فضا کلاه به آن همه اتفاق می افتد. جورج بازیگوش فرد وارنر و یک تعداد انگشت شماری از دیگران خواهد شد پر سود قراردادهای جدید در برخی از نقطه بعد از دو فصل در حالی که جانبازان مانند جیمی Garoppolo جو Staley, ریچارد شرمن Arik آرمستد بود و دی فورد در حال حاضر در حال گرفتن مبالغ سنگین. Buckner امضا قرارداد جدید با کلت او پرداخت برخی از 21 میلیون دلار در هر فصل از طریق 2024.

به همین دلیل است که پیش نویس NFL بسیار مهم است. گرفتن بازیکنان با کیفیت در rookie قرارداد است چگونه سوپر باول تیم در حال ساخته شده است. داشتن برتر بازیکنان مانند Bosa, بازیگوش و Buckner در اولین قرارداد کلیدی بود به سان فرانسیسکو فیلدینگ یکی از بهترین فهرست اسامی در NFL فصل گذشته.

کلید که شماره 13 انتخاب کنید که بازیکن تیم تحت کنترل برای پنج فصل در پیش تعیین شده حقوق و دستمزد سالانه است که نمی تواند تشدید می شود تا بعد از سال سوم که در آن بازیکن می شود واجد شرایط برای مذاکره دوم قرارداد است که در آن بازیگوش می ایستد این offseason.

پیدا کردن تمام نرم افزار کالیبر بازیکن مثل Buckner — و آرمستد بود برای ساخت خود قابل توجه 2019 کمپین — تعیین خواهد کرد اگر 49ers تصمیم درست در تصمیم خود برای تجارت به دور ستاره جوان خود را.

بیایید نگاهی به چهار راه Kyle Shanahan و جان لینچ می تواند با 13th انتخاب آنها دریافت کرده و در مبادله با Indy.

گیرنده گسترده

دم لابه بیش گیرنده چشم انداز یک سنت سالانه برای 49ers طرفداران. پس از همه, این تیم نشده و پیش نویس یک 1,000-حیاط wideout پس از مایکل Crabtree در سال 2009 بیشتر از یک دهه پیش (احساس پیر نشده است؟). در عین حال این باشگاه گرفته است گیرنده هر سال از سال 2002 و ممکن است نیاز اگر امانوئل ساندرز پیچ و مهره در آژانس رایگان.

در عین حال بسیاری از ناظران بر این باورند این سال کلاس بهترین است پس از سال 2014 زمانی که Odell بکهام جونیور مایک ایوانز سامی واتکینز Brandin آشپز, <url> آدامز و آلن رابینسون گرفته شده است. در دو دور اول.

در این سال در ردیف 13 49ers می تواند یک شات در سه wideouts در این سال کلاس که همه شبیه احتمالی ستاره ها: Jerry Jeudy (آلاباما) هنری Ruggs III (آلاباما) و CeeDee بره (اوکلاهما).

Shanahan جوایز مسیر در حال اجرا و توانایی جدا از man-to-man پوشش بیش از سایر صفات در رسیور خود را. که خواهد قرض دادن به Jeudy احتمالا انتخاب این دسته به دلیل دقیق مسیر در حال اجرا و مهارت های فنی. Ruggs خواهد بود یکی از سریعترین wideouts در NFL (فکر می کنم Tyreek هیل). او یک 4.27 در ترکیب و می تواند سلاح های ویرانگر.

بره اجرا نمی کند مسیرهای مانند Jeudy و یا گرد و غبار مدافعان مانند Ruggs اما او باعث می شود تا آن را با مهارت های توپ. بره ممکن است متنوع ترین در تمام سه سطح در این زمینه ممکن است قرمز بهترین-منطقه-گزینه سه.

خط دفاعی

Buckner خروج می تواند منجر به سان فرانسیسکو جای او در وسط دفاع با یکی دیگر از بسیار پیش نویس تازه کار است. وجود دارد چند گزینه در این سال کلاس در اوایل دور 1 به عنوان تیم به احتمال زیاد خواهد شد اضافه کردن به گروه از جمله جزایر توماس و D. J. Jones هیچ یک از آنها به نظر می رسد هر-پایین گزینه به عنوان Buckner شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>