درخواست برای صلح اصلاحات به عنوان اعتراض وارد روز چهارم

پلیس کشیده بیش از یک خودرو است که در آن یک نیم دوجین مردم شده بود نشسته بر روی درب و بر روی پشت بام. یک مرد جوان در بالای مخزن فرار غرب در اولین. افسران encumbered توسط riot gear دنبال او حدود 100 متری قبل از دادن تعقیب است.

یک بن بست گرفت. سرنشینان خودرو نشسته در پیاده رو پشت یک بند از دو دوجین پلیس ضد شورش است. جمعیت بیش از 100 راهپیمایان لبه جلو به عرض 10 متری در یک نقطه.

“کار خود را ترک!” برخی از فریاد زد پلیس.

یکی دیگر از شعار بالا رفت: “نگاهی به زانو!” اصرار ماموران برای به زانو زدن در همبستگی با معترضان. اما این افسران تمایل به زانو.

راه رفتن به عرض 10 متری از پلیس Ailene مارتینز فریاد زد: “بچه های خود را در حال رفتن به نا امید در شما برای خدمت به یک سیستم نیست که آنها را محافظت می کند!”

مارتینز, 22, بعد توضیح داد که او می دانست اندی لوپز و که او تا به حال شده است به لحاظ نژادی برفلد خودش.

وضعیت د-افزایش یافت. افراد جوان که تا به حال بازداشت شده آزاد شدند با یک هشدار است. معترضان به توافق تا 20 متری به اجازه پلیس بازیابی خود را ون. هنگامی که در بازگشت خود را در اختیار آنها عقب نشینی شرق در خیابان.

حدود 8 p. m. دوم بزرگتر مشروط معترضان وارد مرکز شهر.

در مواجهه با سد بتنی در تقاطع سوم و یک خیابان یک مرد رانندگی مارون وانت فورد زدم آن را با بیش از کامیون خود را. در تلاش برای فشار دال بیشتر از راه او موفق شد تنها در بخشی از پاره کردن فندر.

پس از معترضان گریز دوشنبه در اولین شب از سراسر شهر بود حکومت نظامی, Santa Rosa, پلیس نشان داد که پیش از سه شنبه شب در اعتراض آنها به احتمال زیاد خواهد عمل پیش از آن در تلاش برای جلوگیری از دور دیگری از خرابکاری و صدمه به اموال.

“آن بوده است 24 ساعت پس از شروع حکومت نظامی); آن را برای رفتن به متفاوت امشب گفت:” سانتا رزا رئیس پلیس Ray ناوارو گفت.

اگر چه حکومت نظامی آغاز شد و در 8 p. m. دوشنبه پلیس اجازه عمدتا مسالمت آمیز در اعتراض به ادامه سراسر مرکز شهر سانتا رزا تا حدود 11 شب زمانی که برخی در میان جمعیت شروع به پرتاب سنگ و بطری با پلیس در, تیم ملی, ماشین ها و وسایل نقلیه خصوصی, پلیس گفت:.

پلیس بازداشت 27 نفر و CHP چهار اواخر روز دوشنبه و اوایل روز سه شنبه.

یکی سانتا رزا مرد به اتهام تیر اندازی کسب و کار ویندوز با یک گلوله تفنگ.

فرانسیسکو خاویر Orozco, 30, چهره, یک, جنایت, اتهام خرابکاری و دو جنحه دیگر از جمله نقض آزادی مشروط, زمانی که او به نظر می رسد در دادگاه روز شنبه. دیگر 26 نفر دستگیر شدند و به زندان برده شد و پس از نادیده گرفتن سفارشات برای متفرق کردن حدود 11 بعد از ظهر Kucker گفت.

هفده از بازداشت شدگان به بزرگسالان و 10 هستند و نوجوانان. یکی از پتالوما و بقیه از سانتا رزا.

سانتا رزا شهردار تام Schwedhelm گفت: او نا امید شده بود با آسیب های مرکز شهر اما ابراز اعتقاد به اشتراک گذاشته شده توسط دیگر مقامات شهرستان: که مردم باعث تخریب یک شبه تشخیص از بزرگتر صلح آمیز مشروط که تظاهرات شايع تر در طول روز.

“آنها های خود را به سرخوردگی آنها در حال انجام آن را در یک راه مسالمت آمیز” او گفت:.

او تاکید کرد که این شهر را تحمل کند غارت خرابکاری یا حمله و افزود: “من فکر نمی کنم مسدود کردن 101 است چشم نسبت به بهبود سانتا رزا.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>