بازیکنان ناگهانی معاملات سر و صدا رزمندگان در blowout دست دادن به شبکه

نیویورک — گلن رابینسون سوم و الک Burks احترام جانبازان در یک gutted گلدن استیت تیم از بچه ها که به کمک آنها نگاه مانند رزمندگان قدیمی شده است.

و هنگامی که کلمه آمد که آنها به احتمال زیاد شدن معامله و بقیه فهرستی نمی تواند احضار مقدار روح به بازی بدون آنها.

شبکه زد همه آنها را خاموش کف دادن d’angelo راسل یک کبودی خوش آمدید به بروکلین با 129-88 تار و مار در شب چهارشنبه.

“ما messed تا به عنوان یک تیم” راسل گفت. “بچه ها شده اند که با ما از اردوگاه های آموزشی. شما توسعه یک باند در این لیگ و زمانی که آن می رود که ما انسان هستید و آن را برای شما به تنها بیرون رفتن وجود دارد و برای فرار از آن.”

رزمندگان برگزار شد رابینسون و Burks در آستانه NBA مهلت تجارت. ESPN بعد از گزارش آنها به رهبری به فیلادلفیا برای پیش نویس میدارد.

“برای این تیم به پیدا کردن که در آن دو بچه به احتمال زیاد رفتن به معامله بود بسیار دشوار” مربی Steve Kerr گفت. “پس همه ما از نوع فقط پیدا کردن قبل از بازی. وجود ندارد یک راه بسیار خوبی برای آماده شدن برای یک بازی هنگامی که چیزی شبیه به آن اتفاق می افتد و من فکر می کنم آن را نشان داد.”

بچه ها که بازی برای رزمندگان پشت افتاد 20-4 از دست رفته 20 از 22 3-نقطه تلاش در نیمه اول و ازمایش کرده با عنوان بسیاری از 44 امتیاز در برابر یک شبکه دفاعی که جلو Joe Harris گفت قفل شده بود.

“اما پس از آن کمی که فکر می کنم می توان به … این واقعیت است که آنها به نوعی از رفتن را از طریق مرتب کردن بر اساس تاسف بار با بچه ها گرفتن معامله درست قبل از بازی و در پایان یک سفر جاده ای طولانی,” هریس گفت.

Caris LeVert به ثمر رساند 23 امتیاز هریس اضافه شده 17 و گرت معبد تا به حال 16 برای شبکه که ضرب و شتم رزمندگان برای اولین بار در نزدیک به پنج سال است. LeVert پس از تساوی کار خود را با 29 امتیاز در آخرین تفرج نیز تا به حال هشت کمک می کند.

راسل کردم خوب تشویق می کردند از طرفداران ادای احترام تصویری از شبکه و هیچ چیز دیگری او را می خواهید به یاد داشته باشید در مورد شب. او به ثمر رساند 17 امتیاز شد اما 0 برای 8 از 3 نقطه محدوده و رزمندگان بودند outscored با 29 امتیاز در 18 نیمه اول دقیقه است.

“Heck از یک بازیکن است. خوشحالم که ما آهسته او را کمی, اما قطعا یک مزیت زمانی که شما می دانید یک مرد” شبکه مربی کنی اتکینسون گفت.

طلایی دولت به پایان رسید 5 برای 39 (13%) از فراتر از arc.

راسل تا به حال دو فصل خوب در بروکلین بود و برای اولین بار همه ستاره فصل گذشته. اما او یک بار مصرفی شبکه امضا Kyrie Irving و او را به طلایی دولت در ثبت نام-و-تجارت معامله آورده است که کوین دورنت به بروکلین.

طرفداران شعار “با تشکر از شما D-Lo! با تشکر از شما D-Lo!” در قدردانی از نقش خود در رهبری بروکلین بازگشت به postseason سال گذشته است.

رزمندگان بودند آینده خود را برای اولین بار متوالی 120 نقطه گردش فصل است. رابینسون در حال back-to-back اجرای 20 یا بیشتر امتیاز برای اولین بار در زندگی حرفه ای او در آن پیروزی و Burks به ثمر رساند 30 روز دوشنبه در واشنگتن است.

دورنت مشترک در آغوش گرفتن و گفتگو با هم تیمی سابق Stephen Curry بعد از بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>