بازیکنان توصیف سوء استفاده از محیط زیست در ایالت اورگان تیم والیبال که منجر به نقل و انتقالات اقدام به خودکشی

ورزشکاران و دیگران با روابط به برنامه آسوشیتدپرس گفت که سر مربی والیبال در دانشگاه ایالتی اورگان اجرا می شود سوء استفاده برنامه که دیده است 11 بازیکن ترک و یا انتقال از سال 2016 و دو تیم اعضای تامل خودکشی با یک اقدام به مصرف بیش از حد.

در مصاحبه با AP و شکایت به دانشگاه گفتند که علامت بارنارد که باعث شده است این برنامه برای پنج سال چاله بازیکن در برابر یکدیگر در جلسات تیم تهدید به لغو بورسیه برای تلاش بازیکنان و هل اعضای تیم گذشته هشدارهای بهداشتی در عمل به عنوان مجازات.

آنها گفته بودند بهت زده توسط دولت اقدام قاطع در برابر بارنارد پس از تکرار شکایت در مورد این برنامه که برخی از آنها باعث چه دانشگاه سخنگوی استیو کلارک به نام “کامل و بی طرفانه” بررسی است. AP بررسی ایمیل ها و اسناد که گذاشته بسیاری از مسائل مربوط به محققان و مدیران.

بازیکن سابق Amya کوچک به همراه دو بازیکن دیگر و سه سابق بخش ورزشکاران با روابط به این برنامه به تصویر کشیده مربیگری کارکنان است که به طور مرتب مورد آزار واقع شدند بازیکنان برخی از آنها به اشک در شیوه های. بیشتر نمی خواهم نام خود را با استفاده از ترس آنها به مخاطره می اندازد وضعیت 12 ورزشکاران باقی مانده در این تیم است. اما کوچک که به او بورس تحصیلی کشیده در ماه آوریل گفت که او در حال حاضر از دست داده بود همه او تا به حال به از دست دادن.

کوچک گفت: سوء استفاده از کمک به او گرفتن ده ها تن از قرص های هشت سال پیش اما که او تغییر ذهن خود را در مورد او تصمیم به مصرف بیش از حد و به نام 911.

“هم تیمی های من نشان داد تا من آن شب. من دوست دارم هم تیمی های من. این فقط علامت است که باعث می شود آن را وحشتناک گفت:” کوچک که پس از دریافت یک بورس تحصیلی ارائه at Florida A&M و ثبت نام وجود دارد این پاییز.

یک بازیکن دیگر به اشتراک گذاشته و با هم تیمی های خود یک برنامه به قطع خودش را در اتاق قفل AP گفته شد.

در یک ایمیل به AP, Clark, مورد مناقشه خصوصیات است که بازیکنان تحت فشار قرار گرفتند که گذشته خود را به محدودیت های فیزیکی به عنوان مجازات یا که یک محیط خشن منجر شده بود اعضای تیم به تامل خودکشی. او همچنین گفت: Oregon State به وضوح ارتباط آن ارائه بورس تحصیلی افتخارات و تعهدات خود را به ورزشکاران.

او گفت: “اقدام مناسب” گرفته شد توسط مدیر ورزشی اسکات بارنز پس از یک بررسی انجام شده توسط مدرسه فرصت های برابر و دسترسی به دفتر منعقد شد اما نداد.

نه بارنارد و نه بارنز در پاسخ به سوالات ارسال شده به آنها توسط AP; کلارک گفت: آنها خواسته بود که تمام سوالات کارگردانی شود به او.

شمارش خود را فصل به فصل به عنوان دستیار بارنارد است ورود خود را 16 سال در محوطه دانشگاه. او به عنوان دستیار مربی برای استرالیا تیم المپیک در سیدنی بازی در سال 2000 مربی در دبیرستان سطح در استرالیا و در سال 1984 استرالیا junior تیم مردان. او به ایالت اورگان با دیرین ایالات متحده سرمربی تیم ملی فوتبال تری Liskevych و فرود این کار بالا پس از Liskevych بازنشسته شد.

برخی از کسانی که در مصاحبه با AP به یاد می آورد بارنارد و کارکنان خود را به عنوان مجازات, مجبور کردن یک بازیکن به بارها و بارها انجام یک مشکل مته که درگیر او پریدن و نوسانی توپ در lobbed فوق خالص و سپس حفر توپ ضربه به سمت زمین است. آنها گفتند مربیگری کارکنان نادیده گرفته هشدارهای از یک سیستم است که هشدار مربیان زمانی که یک بازیکن تعداد جهش عمودی در حال رسیدن به یک خطرناک آستانه.

“ما شاهد علامت او پاره از هم جدا” گفت: یک پدر و مادر بود که در عمل و خواسته نمی شود شناخته شده است. “او ساخته شده تمام تیم نشستن و تماشای یک مته. او جدا شده و او ساخته شده او این کار را بارها و بارها. من میگردند.”

یکی از اعضای تیم گفت: یک محقق که Barnard گفت که او قرار بود به زور این تیم به انجام یک کار به خصوص سخت مته “به احتمال زیاد تا پایان عمل” از آنجا که او به فکر تیم انرژی خاموش بود.

برخی از کسانی صحبت کرد که به AP گفت: آنها بر این باورند بارنارد ایجاد کرده است سمی محیط زیست که منجر به غیر منتظره نرخ بالای آسیب است. با توجه به بارنارد زیستی در تیم وب سایت و نه بازیکنان از دست رفته در زمان قابل توجهی را به دلیل آسیب یا بیماری در طول سال 2018 و ’19 فصل است. بیش از آن زمان این تیم رفت 20-43 به پایان رسید و آخرین بار در Pac-12 دو بار پس از مسابقات NCAA در سال 2017.

بازیکنان و پدر و مادر و دیگران به این برنامه توضیح داده شده یک الگوی بارنارد امیدوار کننده چهار سال کمک هزینه تحصیلی در, استخدام, اما پس از آن تولید نامه از قصد که تحت پوشش تنها یک سال است که آنها به نام یک اشاره راه را برای یادآوری به اعضای تیم که آنها مصرفی.

“من فکر می کردم ثبت نام برای چهار سال آن را به نظر نمی رسد درست زمانی که آنها به من نامه” کوچک گفت. “اما من یک بچه دبیرستانی و من می خواستم به طوری که من امضا کرده است.”

عمل دستکاری بورس تحصیلی از نظر نیست بی سابقه در بخش والیبال به خصوص در ستر موقعیت که در آن رقابت برای لکه های شدید است. پنج نفر از 11 بازیکن که سمت چپ OSU به عنوان ذکر شده است setters.

هنوز بازیکنان و پدر و مادر را توصیف بارنارد به عنوان گاهی اوقات با استفاده از روش های خشن به زور سعی کنید به بازیکنان ، یک بازیکن دیگر در این تیم اما مذاکره برای نگه داشتن او OSU بورس گفت: AP که بارنارد به او گفت به نظر انتقال پس از یک فصل و این که “اگر من در آنجا ماند من می خواهم خیلی ناراضی در اینجا من می خواهم از دست دادن تمام دوستان من و من می خواهم پر از بدبختی است.”

“راه هایی برای رسیدگی به شرایط اما راه او رفت و در مورد پس از آن اشتباه” او گفت:.

“او می خواهم با ما تماس بگیرید با عنوان brats یک دسته از شاهزاده خانم به ما بگویید که چقدر ما خورد و چگونه ما در حال نالایق بودن در اینجا. او می خواهم فشار بازیکنان فراتر از محدودیت های آنها چه از نظر جسمی و ذهنی می تواند انجام دهد.”

بیش از یکی از مصاحبه شوندگان توضیح داده شده یک نمونه که در آن بارنارد یک بازیکن به نام یک “(expletive) ادم سفیه و احمق” در یک ایست. که بازیکن ترک پس از 2019 فصل سوم خود را با این تیم است.

دو ورزشکار و دو پدر و مادر گفت که در پایان فصل در جلسات سال گذشته بازیکنان آورده بودند به مربیان’ در گروه های کوچک و خواسته است که خود را از هم تیمی بودند که برگزاری این برنامه است. پس از مقایسه یادداشت ها بازیکنان — بسیاری از آنان تمایلی به پاسخ گفت: آنها به رسمیت شناخته شده کوچک یکی از دو تیم که اعضای کادر مربیگری شد و با هدف قرار دادن.

AP مصاحبه در سه بخش مربیان و مدیران در مورد نقل و انتقالات و استفاده از بورس های تحصیلی به عنوان اهرم. در حالی که آنها توافق کردند که آن را بی سابقه یک مدیر ورزشی گفت: کشیدن کمک هزینه تحصیلی بیشتر باید محفوظ است برای بازیکنان که شکستن قوانین یا نمی نمرات و نه برای عملکرد و مسائل مرتبط با آن در نهایت سقوط در کادر مربیگری یا استخدام یا آموزش ضعیف است.

میزان گردش مالی در ایالت اورگان است که بالاتر از در مدارس. در کلرادو یکی دیگر از زیر-.500 تیم در Pac-12 است که 18 بازیکن در فهرست خود را تنها سه بازیکن به سمت چپ یا منتقل شده پس از سال 2018 است. در OSU حداقل شش بازیکن باید سمت چپ این تیم پس از شروع 2019 به تنهایی.

“وجود دارد یک قدرت ذاتی تعادل بین یک مربی و یک ورزشکار که فقط با خاک می آید” گفت: لایحه Kerig یک دیرین مبتکر در مردمی ورزش و بنیانگذار سایت مربی بزرگ است. “زمانی که یک مربی به طور فعال به دنبال بیشتر را تشدید کند که عدم تعادل قدرت با استفاده از کمک هزینه تحصیلی به عنوان یک سلاح که یک پرچم قرمز است.”

سابق NCAA اجرایی اد ری بود که صریحا انتقاد برای نقش خود در NCAA را از دست داده و پن استیت جنسی-سوء استفاده رسوایی خدمت به عنوان OSU رئیس جمهور برای نزدیک به 17 سال تا بازنشستگی اش در ماه گذشته.

اسوشیتد پرس گفته بود که شکایت شده بود به طور مستقیم به ری را در یک مورد و که او رسیده به دستیار مدیر ورزشی ماریان Vydra که نظارت والیبال, برنامه و دانشگاه عنوان IX رابط. برخی از این مصاحبه گفت Vydra به گوش بازیکنان شکایت و به برخی از گزینه گزارش مسائل مربوط به مدرسه را از فرصت های برابر و دسترسی.

اما Vydra تاثیر ممکن است با یکدیگر توسط تیم جلسه که آغاز شده 2019 فصل است که در آن یک رهبر تیم گفت: همه شکایات در مورد بارنارد و کارکنان خود را باید نگه داشته شود “در خانواده” — به ارمغان آورد و نه به مدیران اما به طور مستقیم به مربیان خود را. این پیام با توجه به این دو بازیکن در حال حاضر تحویل داده شد در حالی که Barnard حاضر بود.

کلارک گفت که هر دو Vydra و ری نیز خواسته است که سوالات به کارگردانی او است.

در اوایل این سال ها فرصت های برابر و دسترسی به دفتر آیا اجازه رسیدگی به “نقض احتمالی OSU سیاست با توجه به قلدری اقدامات تلافی جویانه و تبعیض نژادی” با توجه به یک ایمیل فرستاده شده به یکی از افراد درگیر در این فرآیند است. نتیجه اعلام نشده است.

به گفته یک محقق یادداشت های یک, یکی از این بازیکنان اشاره شده این تیم در اوایل فصل نشست و گفت: “علامت گذاری گفت: ‘باید وجود داشته باشد هیچ ارتباطی با ماریان در مورد هر چیزی در رفتن با این تیم مگر اینکه من از لحاظ جسمی آزار کسی.’ من به یاد بیاورید این خود دقیق کلمه است.”

در حالی که تحقیقات در حال انجام دو بارنارد دستیاران چپ. سه نفر در مصاحبه با اسوشیتد پرس گفت: یکی از این دستیاران به حال یک الگوی ساخت نواخته حساس دیدگاه یک بازیکن از جمله گفت که او در این تیم به دلیل اینکه سیاه و سفید را فعال کنید او را به پرش به بالا. آنها گفتند که زمانی که بازیکن شکایت این مربی رفت و به دیگر بازیکنان سیاه و پرسید: اگر شخص شکایت بود که بیش از حد حساس است.

چند نفر در مصاحبه با اسوشیتد پرس گفت: آنها احساس EOA روند آلوده شد از شروع. مستقل محقق استخدام برای این مورد تا به حال سابقه کار قرارداد برای دانشگاه است که ایجاد “یک رابطه کاری بین خودش و OSU” با توجه به نامه سابق OSU بازیکن بسکتبال Rickey لی فرستاده شده به ری.

در پاسخ به پرسش از AP کلارک گفت: محقق روابط “قطعا نمی خواهد سازش حرفه ای خود صداقت و توانایی برای خدمت به عنوان یک بی طرف و حرفه ای محقق شده است.”

لی گفت که او تا به حال گزارش برنامه چرا که او هنوز هم دارای روابط OSU ورزش و نزدیک با برخی از والیبال پدر و مادر است.

لی بازی بسکتبال در 1970s برای رالف Miller, شناخته شده به عنوان بی رحم فرما. او خلاصه ای از برخی از روش های مورد استفاده در حال حاضر روز ایالتی اورگان والیبال شیوه: “من هرگز چیزی مانند دیده می شود که در تمام روز من در ورزش,” او گفت: AP.

بازیکنی که موفق به نگه داشتن او دانش با وجود از دست دادن او نقطه در این تیم گفت: حفظ و ناشی از یک توافق با گروه ورزشی است که آن را بیشتر از نزدیک نظارت بر شرایط این تیم در ازای او نه پر کردن یک شکایت رسمی با EOA ،

تنها چند ماه بعد او گفت که او آموخته مربیان بودند تهدید یک بازیکن دیگر را به بورس خیلی راه آنها او. “شنوایی او گفت که چه اتفاقی برای او افتاده من فقط شروع به گریه. من احساس من در زندگی تجربه من دوباره,” او گفت:.

هنگامی که او سر کار در سال 2016 بارنارد املای فلسفه مربیگری اش در یکی از ویژگی های داستان در یک سایت وابسته به دانشگاه.

“بازیکنان می خواهم به می دانم که اساسا که شما در مورد مراقبت از آنها را به عنوان افراد” او گفت:. “آنها می خواهند که تعامل شخصی. آنها فقط نمی خواهند شما به عنوان یک مربی. آنها نمی خواهند شما در زندگی خود را 24/7 یا, اما آنها می خواهند شما را به کسی که در زندگی خود فقط فراتر از والیبال است.”

در آن زمان یک بازیکن توصیف بارنارد به عنوان “بسیار طعنه آمیز و لودگی اما همیشه در بهترین راه است. آن را بسیار سرگرم کننده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de