بازیکنان و مربیان و سرگرم زندگی-تویت حماسه کالج بسکتبال بازی

کانزاس نگه داشته بود دریک رز در بررسی به سال 2008 قهرمانی ملی بازی زمانی که مربی لایحه خود تصمیم گرفت از آن زمان به تغییر سیستم دفاعی در برابر ممفیس ،

ایده بد است.

“هست. آنها باید شتاب. من اشتباه” خود گفت: در حالی که زنده به tweeting replay از بازی به تازگی. “تا به حال انجام یک کار خوب در Derrick. سپس من به جعبه و 1 یک اختیار. او باعث می شود یک 3 به رفتن. من ادم سفیه و احمق.”

جنون رفته است این در ماه مارس. این بیماری همه گیر کوروناویروس محو مسابقات NCAA قرار داده و ورزشی در برگزاری میلیون ها نفر مجبور به انزوا.

اما NCAA و شبکه های سراسر ورزشی شماره گیری را می کند طرفداران با یک حلقه ثابت توسط rebroadcasting حماسه NCAA بازی مسابقات.

مربیان و بازیکنان درگیر در آن بازی در حال اضافه کردن بینش و یک خط تیره از طنز توسط live-تویت پخش اقدام به ارائه طرفداران تعاملی فرار از سرفصل بر روی صفحه نمایش خود را.

نتایج این کلاسیک در حال حاضر شناخته شده است. شادی می آید از reliving لحظه ای از طریق چشم از کسی که در وسط آن.

لایحه خود شکستن یکی از بزرگترین عنوان بازی در NCAA تاریخچه بازی توسط بازی ؟ که مانند Vince Gilligan تشریحی “Breaking Bad” سری آخر صحنه صحنه.

“Ok از این نقطه به تماشای زبان بدن بچه های ما” خود توییتی. “این عالی است. هیچ خمیده و شانه ها. هیچ اشاره انگشتان دست. بدون سر گذاشت. مجموع بلوغ. Proudest لحظه ای از یک مربی است.”

در زمان ترس و عدم اطمینان وجود دارد نه تنها نیاز به پر کردن یک جای خالی در جهان از افزایش انزوا بلکه برای منحرف کردن اذهان مردم از شیوع مجبور است که آنها را در داخل خانه در وهله اول.

یک پنجم زمان تماشای “سوپرانوها” در تمامیت خود را ممکن است کمک کند. تلاش برای کشف کردن “بازی تاج و تخت” داستان بار سوم از طریق یک احتمال است.

اما در حال حاضر حداقل از طریق قبلا برنامه ریزی شده سال 2020 NCAA Tournament تاریخ, طرفداران ورزش می توانید بازی های کلاسیک در حالی که خوشهچین بینش از شخصیت های اصلی

یک مثال در خلال پخش از سال 1983 قهرمانی ملی هنوز هم به عنوان یکی از بزرگترین ناراحتی در کالج بسکتبال تاریخچه.

کلاید درکسلر, Hakeem Olajuwon و بقیه فی Slama Jama بودند این نیروی عظیم منهدم کننده در نظر گرفته می شود اما یک قفل به ضرب و شتم ایالتی کارولینای شمالی در عنوان بازی. The Wolfpack موفق به زمین پرواز بالا هوستون در Cougars نگه داشته و آن را تا لورنزو چارلز برداشت درک Whittenburg و ناامیدی شات و آن خانه برای برنده شدن سبد, ارسال N. C خارجه مربی جیم Valvano تکاپوی سراسر زمین برای پیدا کردن کسی را در آغوش بگیرید.

پس همراه با پخش شد Ernie مایرز یک دانشجوی سال اول گارد بر روی عنوان تیم است.

“من می توانم به یاد داشته باشید مربی V و گفت ما می خواهیم را به تاریخ و زمان آخرین شات بدون توجه به آنچه. #قلب-بسته” او هنوز توییتی.

این تکرار نیز اضافه کردن هوا از مقدار مورد نیاز سبک سری بیشتر از آن را در قالب توییتر بحث زباله.

Jalen Brunson, trolled خود را دالاس ماوریکس هم تیمی جاستین جکسون با یک عکس از خود ویلانووا Wildcats برگزاری مسابقات قهرمانی ملی جایزه پس از ضرب و شتم جکسون, North Carolina Tar Heels در سال 2016 عنوان بازی.

“آه که جالب ترین چیزی که شما دیده ام huh???” جکسون توییتی اضافه کردن یک آه کشیدن از emoji.

Brunson را هم تیمی جاش هارت و رایان Arcidiacono با استفاده از پخش آن بازی را potshots در هر یک از دیگر در حالی که شکستن بازی.

“Airball, airball @joshhart,” Arcidiacono توییتی.

“خوب حفاری در رانندگی و از دست دادن 3…من فقط در حال انتظار برای اواخر بازی گردش,” هارت پاسخ داد.

حتی خود رو در روی سطل زباله, صحبت کردن, poking سرگرم کننده در سابق گارد براندون راش در طول سال 2008 عنوان بازی برنامه تکراری پخش کردن.

“آیا براندون فقط دریبل با دست چپ خود را?” او هنوز توییتی.

مه نمی خواهد که معمول آن جنون, این سال, اما تکرار و جیر-پابه ارائه یک فرصت برای زنده تاریخ با یک چشم انداز جدید — شاید حتی چیزی یاد بگیرند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>