بازی قرار دادن مکث در سراسر منطقه سونوما کانتی ورزشی صحنه

به موقع هفته به مدیران و مدیران ورزشی اضافی چند روز برای تصمیم می گیرید که چگونه برای نجات خود sports بهار فصل هر زمان که دانش آموزان بازگشت.

“همه ما می تواند با استفاده از زمان” هلدزبرگ مدیر دبیرستان لایحه Halliday روز جمعه گفت پس از او و سرپرست منطقه توافق به توقف رویدادهای ورزشی.

هلدزبرگ سانتا رزا کالیفرنیا و مناطق دیگر که در تیم های ورزشی اداره می شود CIF می تواند برخی از هدایت اضافی زمانی که 10 بخش کمیسیون دیدار سه شنبه.

نحوه رسیدگی به بهار ورزشی فصل اول در دستور کار است. CIF و سواحل شمال بخش باید مقدار زیادی از تاسف عمل در تلاش برای نجات ورزشی فصل پس از Tubbs, آتش, آتش اردوگاه و در حال حاضر یک ویروس را مختل دبیرستان فعالیت های ورزشی است.

به سرعت در حال تحول ویروس وضعیت بیش از گذشته 10 روز یا بیشتر در حال حاضر پرتاب یک آچار در برنامه از هر ورزش — ورزش و فن و ورزشکار — برای هفته ها و ماه آمده است.

ماه گذشته فوتبال ایتالیا شروع بازی در خالی استادیوم به عنوان طرفداران محروم شدند از حضور در درک ایتالیا شیوع بیماری مرگبار — بدترین خارج از چین که در آن ویروس است که اعتقاد به سرچشمه گرفته است.

لیگ در نهایت به حالت تعلیق در این فصل و دیگر ورزش ها به زودی شروع به طور جدی در زیر کت و شلوار.

به عنوان بحران بدتر در ایالات متحده آمریکا و NBA در ابتدا برنامه ریزی شده به بازی با طرفداران. بنابراین NCAA است.

جهان شکل اسکیت قهرمانی در مونترال لغو شد به رقابت های جهانی هاکی قهرمانی در نوا اسکوشیا. دیگران به دنبال در سراسر جهان است.

سپس در شب چهارشنبه گزارش شد که یوتا جاز بازیکن رودی Gobert آزمایش مثبت برای coronavirus و NBA به سرعت به حالت تعلیق در بقیه فصل.

توسط دوشنبه, هر, ورزش, شروع لغو نجومی-پایان مسابقات قهرمانی preseasons و یا کل فصل.

NHL “مکث” فصل آن. لیگ برتر فوتبال تعطیل برای 30 روز. ایالات متحده در فدراسیون فوتبال لغو شد, نمایشگاه ها در ماه های مارس و آوریل برای آن مردان و زنان تیم ملی است. منطقه ای گروه کونکاکاف به حالت تعلیق در لیگ قهرمانان رقابت است.

PGA در ابتدا گفت: بازی بدون طرفداران, اما معکوس و البته لغو بازیکنان قهرمانی و سه بعدی حوادث. کارشناسی ارشد به تعویق افتاده است به طور نامحدود. تور LPGA قطع تور خود را.

تنیس به تعویق انداخته است مردان و زنان در مسابقات.

بعد از پنج لیگ اصلی بیس بال به حالت تعلیق در بهار آموزش و عقب رانده روز افتتاحیه حداقل دو هفته.

محلی سونوما Raceway لغو چندین رویداد از طریق پایان ماه مارس.

روز جمعه نسکار و IndyCar کشیده پلاگین در مسابقه در حال حاضر. ماراتن بوستون یکی از کشور قدیمی ترین مستمر, رویدادهای ورزشی, به تعویق افتاد از آوریل تا سپتامبر. 14.

در آخرین بازی بیس بال, بازی های برگزار شده روز جمعه نیومن و رانچو مبارزه با آن را قبل از دریافت کلمه فصل خود را ممکن است انجام شود حداقل به طور موقت. مسابقات هر دو تیم در حال برنامه ریزی برای سفر لغو شد.

نیومن پارچ و outfielder Colby Culbertson ارشد گفت که او آن را می شود هر چند او خوشحال نیست با این وضعیت.

“من ترجیح می دهم از بازی با دوستان من,” او گفت:. “من نمی خواهم به cooped. اما بیشتر در مورد که شما ممکن است جایی بروید و آن را به کسی در اینجا … مثل مامان من و مادر بزرگ.”

قربانی دیگری از این ویروس چه بوده است 26 سالانه A. L. Rabinovitz یادبود مسابقات را یکی از اوایل جواهرات از ردوود Empire فصل بیس بال در مونتگمری.

سازمان میکی Rabinovitz بود در راه بازگشت از چیدن مسابقات تی شرت زمانی که او اخبار از تیم دیگری که باید به رها کردن.

او هم گفت: این مهم به انجام آنچه بهترین برای خوب بیشتر از نگرانی در مورد یک رویداد است.

“بیایید واقعی است. ما در حال گرفتن در مورد زندگی مردم است,” او گفت:. “پس از آن قابل درک است. دیگر از این واقعیت است که من در گیر با یک دسته کامل از برنامه ها و تی شرت است که من در حال حاضر برای پرداخت می شود.

“اما ما در یک زمان که در آن آن را بسیار عجیب و غریب. ما نمی باید پاسخ.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه لری A. کارتر در 707-521-5470 یا [email protected] در توییتر @loriacarter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im