طرح پرده برای 7 طبقه آپارتمان در مرکز شهر سانتا رزا

برای دهه سانتا رزا به دنبال جذب متراکم بالاتر افزایش مسکن به آن شهر و این ممکن است بزرگترین پروژه هنوز در یک طرح جدید برای تبدیل یک دفتر خالی ساختمان را به یک داستان هفت برج با بیش از 100 آپارتمان مشرف به دادگاه مربع است.

1 سانتا رزا به نام بعد از آدرس آن در سانتا رزا خیابان در گوشه ای از خیابان سوم را ایجاد 120 بیشتر در بازار-نرخ آپارتمان گام به دور از اتوبوس که اجرا را از طریق مرکز شهر حمل و نقل و بازار و در داخل راه رفتن فاصله از راه آهن میدان راه آهن ایستگاه.

تقریبا 50 میلیون دلار پروژه را پیاده روی یا دوچرخه-اولین ذهنیت است تأکید و عدم وجود پارکینگ در محل. به جای یک پیشنهاد 90-فضای پارکینگ توافق خواهد اجازه می دهد تا ساکنان به ترک خودرو خود را در نزدیکی یک شهر متعلق به گاراژ.

“وجود دارد یک پنجره فرصت برای قرار دادن در مسکن گفت:” مارتی زمستان Marin County, اقامت و سرمایه گذار با ملک در سراسر منطقه خلیج که متعلق به این سایت برای چند دهه.

“من می دانم که سونوما کانتی است که در نیاز مبرم به مسکن چه با آتش سوزی و غیره” زمستان گفت. “نیاز بوده است اما در حال حاضر این شهرستان و شهرستان است که پرداختن به آن نیاز دارید. … من حس که این شهر بسیار به دنبال به جلو به مسکن جدید است.”

این پیشنهاد به دنبال یک طبقه همکف کافه, حياط فضا برای ساکنان و یک نوار پشت بام.

طراحی آن در نظر دارد برای ایجاد یک “جالب عابر پیاده در سطح تجربه” با توجه به اسناد ثبت شده با شهرستان.

برنامه های تماس برای پنج طبقه ساخته شود با ساخت و ساز های مدولار است که در آن واحدهای پیش ساخته چیده برای ایجاد یک ساختار واحد است.

تمرکز بر مسکن در این سایت شده است سازگار به عنوان عناصر دیگر مانند ارتفاع و طرح و پارکینگ ترتیبات تکامل یافته اند در مفهومی فاز گفت: David Guhin دستیار شهرستان مدیریت متمرکز برنامه ریزی و توسعه اقتصادی است.

از پتانسیل های مختلف redevelopments در اموال در طول سال این پروژه محقق شده است با بیشترین جزئیات به تاریخ, او گفت:.

“این اولین بار است که توسعه دهنده است که کار می کرد با صاحب یک طرح کاری است که شده است با هم قرار داده و آن را از این راه دور” Guhin گفت. “این است که احتمالا بیشتر قابل دوام است که ما دیده ایم.”

زمستان شهردار سابق کوشک در شهرستان مارین کار با کیت توسعه دهنده Rogal نپا بنیانگذار آنچه در حال حاضر Carneros توچال و اسپا در ناپا و توسعه دهنده از یک پروژه در حال اجرا در سابق نپا لوله های سایت.

دن هرش, سرمایه گذاری, شرکت مشاور که صاحب یک خانه در سباستوپول و جک رابرتسون از سن رافائل مبتنی بر تابلو توسعه شرکت ، همچنین درگیر در 1 سانتا رزا توسعه است.

کار در سانتا رزا خوش آمدید تغییر از مناظر برای Rogal که اعتبار Guhin و برنامه ریزان شهرستان برای تلاش های خود را برای ایجاد یک توسعه دهنده دوستدار محیط زیست در مرکز شهر. او همچنین اشاره کرد کار بر روی یک ساختمان خالی در سانتا رزا هسته ارائه یک فرصت برای اضافه کردن مسکن بدون جابجایی هر مستاجر.

“شما فقط می خواهم تا پایان با یک بهتر و جالب تر شهر و شهرستان و رهبری بود که واقعا ایستاده به عنوان استثنایی در سراسر کشور در نظر تمرکز خود را در تلاش است که اتفاق می افتد در یک راه سالم” Rogal گفت.

Rogal گفت: پروژه “همه در” هزینه تخمین زده می شود فقط خجالتی از 50 میلیون دلار و اشاره کرد که اجاره بها در این ساختمان مجلل خواهد بود دیکته شده توسط نیروهای بازار. پس از فرایند برنامه ریزی و بیش از یک سال از ساخت و ساز ساختمان جدید این کشور به طور کامل در پاییز سال 2022 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de