‘برنامه ریزی برای بدترین و امید برای بهترین’: Sonoma County فوری preps برای coronavirus موارد

اضطراری طرح های آماده

سانتا رزا وارد کالج در حال حرکت است و 22 دانش آموز و یک مربی خارجی تحصیل در فلورانس ایتالیا به یک کشور اروپایی دیگر با مقصد خاص هنوز مشخص نشده است که از جمعه.

عمل آمد و پس از CDC توصیه می شود اجتناب از غیر ضروری بازديد به ایتالیا که در آن مواردی از این ویروس مشخصی.

هیچ SRJC کلاس و یا فعالیت های لغو شده و هیچ پردیس نمایش درمانی برای این ویروس هستند اتفاق می افتد گفت: ارین Bricker یک SRJC سخنگوی.

کالج جمهور فرانک چونگ در یک پیام به جامعه دانشگاه جمعه گفت مقامات بهداشت محلی در نظر گرفتن خطر ابتلا به عفونت کرونا ويروسی در اینجا کم است.

در دانشگاه ایالتی سونوما دانشجوی خارجی تحصیل در کره جنوبی گفته شده است برای بازگشت به خانه و گفت: پل Gullixson یک سخنگوی دانشگاه. SSU است چک کردن وضعیت تقریبا شش دانش آموزان در ایتالیا.

هیچ رونرت پارک یا پتالوما ساختمان های دانشگاه بسته شد و یا حوادث لغو شد و روز جمعه.

SSU مقامات گفت: دانشگاه جامعه آنها را ادامه خواهد داد نظارت بر گسترش ویروس در آمریکا و به دنبال راهنمایی از دولت و مقامات بهداشت فدرال.

دانشگاه کالیفرنیا و دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در سیستم های تعلیق خارجی برنامه مطالعه در چین و کره جنوبی گفت.

Sonoma County, با بیش از 4500 کارمند این شهرستان را بزرگترین نیروی کار و County مدیر شریل Bratton گفت: آتش سوزی و PG&E عمدی قدرت آتن در سال گذشته کمک تصحیح برنامه ای برای به دست آوردن اگر صدها نفر از مردم کنار توسط ویروس.

بیست و ادارات را شناسایی بیش از 170 خدمات ضروری نیاز به حدود 400 کارکنان برای جلوگیری از در طول هر shutdown برای بیش از یک روز براتون واقعا گفت.

علاوه بر این بسیاری از ادارات به تازگی جایگزین کامپیوترهای رومیزی با لپ تاپ ها اجازه می دهد کارکنان به انجام کار در خانه اگر مجبور به خود قرنطینه برای 14 روز — استاندارد مورد نیاز برای افرادی که ممکن است در معرض ویروس.

کسب و کار آماده

نیز وجود دارد تعیین شده جایگزین محل کار در صورت نیاز شبیه به این شهرستان را برنامه ریزی احتمالی در صورت آتش سوزی و زلزله و قدرت خاموش شدن ناگهانی.

Keysight Technologies, بزرگترین, الکترونیک, اندازه گیری شرکت و عمده شهرستان های خصوصی و کارفرما و حذف کارمند سفر به چین به تعویق افتاد و رویدادهای شرکت نیاز به مسافرت های بین المللی.

این شرکت که مقر آن در سانتا رزا Fountaingrove محله شده است ردیابی coronavirus از اواخر ژانویه و حفظ اطلاعات ویژه سایت برای نگه داشتن کارکنان آگاه است.

Keysight دفاتر شده اند مواجه نگردند با N95 یا N99 ماسک های دست عفونی و دماسنج. کارکنان ملزم به ماندن در خانه اگر آنها به خوبی احساس نمی شود.

این شرکت همچنین نهاد دو هفته خود به قرنطینه برای هر کارمند که به تازگی بازدید از یک شهر یا کشور است که گزارش coronavirus موارد است. ویروس رسیده 58 کشورها از جمله ایالات متحده که در آن وجود دارد 69 نفر مبتلا به این عفونت است. یک نفر در نزدیکی سیاتل شد برای اولین بار تایید کرد coronavirus مربوط به مرگ در امریکا, مقامات بهداشت فدرال خبر داد.

جکسون, خانواده, شراب, بخش چهارم-بزرگترین کارفرما با 1,098 کارگران کشیده دو مدیران فروش از چین و اتحاد به تعویق افتاد همه مسافرت های بین المللی برای کارکنان.

“ما از wineries در سراسر جهان است و تخمین می زنند که در برخی از مناطق ممکن است بیشتر تحت تاثیر از دیگران” گفت: جالینوس McCorkle یک سخنگوی این شرکت. “در حال حاضر ما در حال ادامه برای نظارت بر وضعیت از نزدیک و تمرکز بر رفاه کارکنان و خانواده در جوامع ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>