محل بازی گاه منحل

دو stragglers از منحل بی خانمان گاه در یک محل بازی پارک جامعه در غرب سانتا رزا هنوز مستقر در نزدیکی تلاش برای طرح بعدی خود را حرکت می کند هنگامی که شب لرز مجموعه در اواخر بعد از ظهر چهارشنبه.

آنها می شده است کار بر روی استراتژی خروج در تمام طول روز — از افسران پلیس آمد و در ساعت 8 صبح به آنها یادآوری شد.

اما آنها سر در گم در بخشی از حجم خالص خود را انباشته اموال — به راحتی به اندازه کافی در هر مورد نیاز به چندین وانت بارهای سراسر شهر و با اجرای قانون مداخلات که در یک نمونه شامل impoundment از کامیون که نیاز به حرکت کار می کنند.

روز بود و در غیر این صورت رفته نسبتا هموار که حدود 14 سرنشینان بسته بندی شده تا به حرکت از غرب خیابان سوم پارک از جمله شش که قبول پناهگاه قرار دادن در سونوما کانتی جدید لس Guilicos ایجاد کرد و در سام جونز سالن در جنوب غربی سانتا رزا پلیس گروهبان. جاناتان ولف گفت.

“که در واقع بسیار بالا بخشی از آنها را” گرگ گفت. “که تقریبا نیمی.”

دیگران در مورد هشت نفر باقی مانده موفق به تخلیه اردوگاه سایت در نزدیکی مجمع الجزایر ورودی 77 هکتار پارک روز پایان. اما آن را بلافاصله روشن آنچه آنها می خواهم انتخاب به عنوان توقف بعدی در یک مهاجر زندگی است که پس از ماهها در جو سه تظاهرات l دنباله آنها را دیدم گیاه چادر خود را برای 10 روز غرب روبلز خیابان در جنوب سانتا رزا قبل از ورود در یک محل بازی.

“ما سعی می کنید و صبور باشید و آنها را استطاعت هر فرصت را به پناهگاه” گرگ گفت: “و در این مورد به عنوان شما می توانید ببینید که آن را بسیار موفق است.”

آن را یک پیروزی کوچک با توجه به این که بسیاری از این گروه قبلا کاهش یافته است ارائه می دهد مسکن اضطراری — بیشتر با استناد به معلولیت اغلب عاطفی یا روانی است که ارائه دادن نامناسب خود را وکیل گفت.

روز چهارشنبه آنها مواجه دلهره آور انتخاب که در آن در کنار اردوگاه — دانستن آنها به احتمال زیاد خواهد بود دوباره نقل مکان کرد و چگونه می توانید وجود دارد هر چند, چند تن از دوستان و طرفداران کمک مردم حرکت چهارشنبه.

به دلیل سردرگمی بیش متفاوت اطلاعیه هشدار به ساکنین برای اجرای اقدامات بسیاری از افراد در این اردوگاه را درک کرده بود آنها را ترک 5 p. m. دوشنبه. اما مهلت واقع بود ساعت 8 صبح تا پلیس وارد اولیه به سرعت و به دنبال آن آثار عمومی پرسنل نیاز به کمپ به حرکت به سرعت از پارک در پیاده رو جلو حتی به عنوان آنها هنوز هم در بسته بندی.

آلیشیا روم, کارکنان, وکیل کالیفرنیا روستایی کمک های حقوقی گفت: بسیاری از اعضای کمپ’ وسایل پشت سر گذاشته شد و نیز شهرستان پرسنل.

روز چهارشنبه بعد از ظهر از جان گذشته, بهم امیختن بازی کردن به کودکان و نوجوانان و خانواده ها بازی های برگزار شده در نزدیکی یک ساختار بالا رفتن سگ واکر لذت بردم دنباله و علاقمندان هدایت tiny سرعت کنترل از راه دور اتومبیل در طول یک دوره مجاور به یک نقطه که در آن چادر بود ساعت زودتر.

کارکنان و اموال خود را به آرامی منتقل شده از منطقه تا زمانی که تنها دو نفر باقی مانده بودند.

یکی لیزا Swaney, 40, تا به حال تصمیم به حرکت با این گروه در این زمان. اما او خروج خنثی شد هنگامی که یک دوست بود که با اقتباس از یک کامیون برای کمک به حرکت مردم را در طول روز کشیده به غرب خیابان سوم دوچرخه خط به بار اموال او بود و یکی با عبور افسر گشت و کامیون یدک کشیده شد دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>