پیشگام بی خانمان مراقبت و مسکن پروژه به صورت کلید رای

بلند پروازانه پیشنهاد به redevelop کل مرکز شهر سانتا رزا بلوک به پناهگاه فضا و آپارتمان های مقرون به صرفه برای صدها نفر از افراد بی خانمان و کم درآمد مستاجرها است در آینده برای شهر تصمیم گیری در این هفته و بعد.

Caritas ایجاد پروژه یک تلاش مشترک سانتا رزا اصلی بی خانمان ارائه دهنده خدمات و برجسته ترین مسکن مقرون به صرفه توسعه خواهد تبدیل بلوک مرز توسط مورگان, ششم, هفتم و یک خیابان شمال غربی سانتا رزا پلازا مرکز خرید. در نتیجه کم درآمد, آپارتمان, خدمات بی خانمان و پناهگاه فضا هر یک را در میان بزرگترین در نوع خود در شهرستان سونوما.

تقریبا $123 میلیون پروژه های خیریه کاتولیک سانتا رزا و Burbank مسکن برنامه ریزی شده است برای جلسات عمومی با غیر منتظره ای چرخش سریع, آینده قبل از برنامه ریزی کمیسیون در روز پنج شنبه و شورای شهر در روز سه شنبه. خوبی توسعه هنوز هم نیاز به به طور کامل تأمین بودجه و اضافی دریافت تایید از دیگر شهرستان پانل با ساخت و ساز های آزمایشی برنامه ریزی شده برای شروع در اوایل 2021.

تصویب کاریتاس ایجاد خواهد بیشتر سیمان خیریه کاتولیک به عنوان غالب بی خانمان ارائه دهنده خدمات در شهرستان سونوما در حالی که ارائه یک پی هجوم مسکن مقرون به صرفه برای یک منطقه با یک شديد و عدم وجود چنین واحد است.

حامیان توصیف این پروژه به عنوان یک اقدام بی سابقه یک توقف فروشگاه با پتانسیل منحصر به فرد برای کمک به بی خانمان محلی جمعیت.

“آنها می توانند به یک مکان و تمام مراقبت از آنها نیاز” گفت: Jennielynn هلمز رئیس برنامه های افسر خیریه کاتولیک. “و سریعتر ما آنها را از دسترسی به مراقبت سریعتر حل و فصل می کنیم خود را بی خانمانی.”

اتصال بی قید و شرط مسکن کمک به بهداشت و درمان و خدمات اجتماعی اجرا شده است و در جاهای دیگر در منطقه سونوما کانتی از جمله سابق کف دست مسافرخانه در سانتا رزا خیابان است که خانه را به بیش از 100 قبلا به افراد بی خانمان بسیاری از آنها جانبازان نظامی. یک مدل مشابه از مسکن حمایتی پیش بینی شده است که در سکه طلا متل در مندوسینو خیابان یک پروژه با سنت وینسنت د پل از شهرستان سونوما.

اما هیچ چیز وجود دارد در مقیاس کاریتاس ایجاد کرد.

این امر در ارائه خدمات در لبه برش رها-در تسهیلات جایگزینی خیریه کاتولیک’ زمان راه اندازی در یک دوباره با هدف خانه دو خوابه. علاوه بر سرپناه و مسکن موقت تا 210 نفر — یک ترکیب ظرفیت است که رقبا از Samuel L. Jones سالن بزرگترین پناهگاه بی خانمان در شهرستان — جدید $43 میلیون خدمات hub, Caritas, مرکز شامل یک پزشک و یک جزئی از مراقبت های پزشکی برنامه به طور خاص برای افراد بی خانمان پس از ترخیص از بیمارستان های محلی.

امکانات موجود از جمله خیریه کاتولیک’ سرپناه برای خانواده ها و دفاتر در قرن بیمارستان عمومی ساختمان خواهد بود تخریب و به همراه چند تن دیگر خانه ها و سازه در اموال.

عظیم 26 میلیون دلار جامعه سرمایه کمپین کاریتاس مرکز در حال حاضر مطرح شده است و بیش از 21 میلیون دلار, با توجه به سازمان های خیریه کاتولیک. اعتبار مالیاتی بودجه عمومی و منابع دیگر هستند چشم برای باقی مانده تکه 17 میلیون دلار به این پروژه است.

$80 میلیون مسکن ساخته خواهد شد به طور جداگانه در دو ساختمان با هزینه حدود 40 میلیون هر گفت: علامت Krug, مدیر توسعه کسب و کار برای Burbank مسکن.

Burbank مسکن امن در حدود 13 میلیون دلار است و به دنبال خوش بینانه در بخشی از $1 میلیارد دلار اعتبار مالیاتی فدرال و حدود 37 میلیون نفر در امداد رسانی کمک های مالی که در دسترس خواهد بود با توجه به اکتبر سال 2017 firestorm با توجه به Krug.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de