Piner مربی فوتبال: بازیکنان باید تمرکز بر روی خانواده ها در طول همه گیر

ترنس بل می داند که ورزش فوتبال نیاز شما همیشه آماده می شود.

اما هیچ چیز می تواند آماده شده Piner دبیرستان را 31 سال سر مربی تیم فوتبال برای در سراسر جهان همه گیر است که نه تنها او قفل در داخل خانه با یک نوزاد جدید, اما همچنین لغو بهار تمرینات و ترک هر گونه آینده فوتبال برنامه واقعی است خطر است.

اما بل است نه غرق در از دست دادن شور و شوق خود را برای هم بودن. او متفاوت است.

در حالی که بسیاری از مربیان فوتبال در سراسر کشور در حال تلاش خودرا برای امتحان اماده در جلسات مجازی و تمرینات خود را با بازیکنان و مربیان مانند بل اعتقاد دارند بازیکنان خود را باید به استفاده از این زمان در خانه به آن لذت ببرید با خانواده خود را.

“شما باید به صرف وقت خود را با خانواده و افرادی که شما را دوست دارم چرا که شما نمی خواهید برای دریافت این زمان به عقب. برخی از مردم با من تماس گرفت اما من فکر نمی کنم آن را دیوانه — این فقط یک چشم انداز منحصر به فرد,” بل گفت.

مانند بسیاری از مربیان و والدین و می دانم که بازیکنان فوتبال است که در طول سال تمام وقت ، نه فقط با بازی و شیوه اما دانشجو-ورزشکاران’ زندگی بسته بندی شده با تن از دیگر فوتبال-فعالیت های مرتبط مانند تیم جلسات تمرینات و فیلم جلسات همراه با حوادث مانند تیم شام و داوطلب, در جمع آوری اعانه.

“شما باید برای انجام تمام این کارها به طور معمول, و بله, شما احتمالا از دست رفته مانند تعطیلات خانواده و همه چیز که اتفاق می افتد در طول تابستان اما حداقل در حال حاضر شما را وادار به صرف زمان خود را با خانواده شما دریافت می شود که برادر بزرگ است که شما باید باشد و هر زمان که من به بچه ها من این چیزی است که من همیشه امیدوارم که آنها در حال انجام” بل گفت.

البته برخی از دانش آموزان خود را از دست فوتبال و بل می کند بیش از حد, اما زمانی که تیم می شود هم اکنون بیش از زوم آنها بازی و یا آنها crack, جوک — اما آنها اصلا بحث فوتبال است.

بخشی از این طرز فکر از بل پس زمینه و دوران کودکی. او می آید و از او به عنوان توصیف آن “فروتن” و هرگز در زمان بسیاری از سفرهای خانوادگی در حال رشد اما به جای ایجاد خاطرات در خانه است که به نظر او به بی بها.

این فلسفه از خانواده قبل از فوتبال نیز افزایش یافته است به طور طبیعی از این تیم است.

“این وضعیت واقعا منحصر به فرد به صداقت. من شده است در بسیاری از تیم های فوتبال و من نمی دانم از هر وضعیت شبیه به این, اما تورس برادران و مایکل کالینز و Yonaton Isack ایجاد کرده اند این خانواده پویا” بل گفت: در مورد 2019 تیم شروع در حال اجرا پشت گیرنده های گسترده ای و کارفرمایی بود.

بل که در سونوما کانتی است که اغلب مورد پرسش در مورد اینکه چرا او تصمیم به حرکت به عقب و پس از حرکت به هاوایی به بازی فوتبال.

“البته که بهشت اما این خانه است” او اغلب retorts.

به تازگی بل در زمان این فرصت برای اثبات عشق که برای جامعه خود را زمانی که او اهدا $1,000 خود را همه گیر محرک بررسی به Piner دانشجو را که نه ماه باردار و به تازگی گذاشته است.

علاوه بر مربیگری خود نقش بل آموزش و پرورش ویژه کارآموز معلم دارای وام های دانشجویی و 3 ماه-پسر — اما گفت او اهدا پول به منظور مطمئن شوید که خانواده می شود برای ادامه به این زمان با هم.

“من به نوعی نیاز به پول اما پس از آن من بود تا سپاسگزار است که من قادر به صرف زمان بیشتری را با خانواده و من فکر کردم آن را به خانواده این چیزی است که من قرار است به انجام است.’ اگر من قادر به صرف زمان با خانواده من, من می خواهم آنها را قادر به صرف زمان با خانواده خود را. من نمی خواهم او تاکید به کار دیگری می شود و قادر به فقط سعی کنید به مراقبت از خانواده اش. این بار که ما هرگز به عقب بر گردیم. من می دانم بد است راست, در حال حاضر, اما ما در حال رفتن به نگاه کردن به این به عنوان خاطرات اگر شما صرف زمان خود را با خانواده” بل گفت.

به فرانک بل به اشتراک گذاشته شده است که نامزد او بود و نه کاملا خوشحال با تصمیم خود و به خصوص با یک نوزاد در خانه در طول یک بیماری همه گیر. اما او به عنوان نشانگر گفت: یک بار هنگامی که یک دوست از او پرسید که چه او را با یک میلیون دلار, “ترنس را از آن دور است.”

بل می گوید او نمی خواهد آن را تمام دور, اما او قطعا سعی خواهد کرد برای کمک به عنوان بسیاری از مردم در این جامعه به عنوان او می تواند.

در حالی که او قرار داده است تاکید بر کیفیت هم خانواده برای بازیکنان خود او نیست به طور کامل قرار داده و فوتبال را از ذهن خود. او هنوز هم تماشای مقدار زیادی از نوار و آماده سازی یک راهکار برای دفعه آینده نگر را در این زمینه در هر زمان است.

اما در حال حاضر با خیلی هنوز ناشناخته است به خصوص برای ورزش دبیرستان او و بازیکنان خود را ممکن است برای قرار دادن برخی از برنامه های خود را در خود نگه دارد.

برخی از سالمندان از سال گذشته جادویی فصل ممکن است را انتخاب کنید نه به دنبال گسترش خود را در فوتبال حرفه در دانشگاه با خیلی قطعیت در مورد آینده است. دیگران مانند در حال اجرا پشت Adrian تورس را به ادامه بازی محلی در سانتا رزا Junior College این سقوط.

تا زمانی که برخی از حس ظاهر گرداند بل گفت که او و بازیکنان خود را ادامه خواهد داد به حمایت از یکدیگر از راه دور — و به جای تاسف خوردن برای از دست دادن زمین آنها را به جای به یاد داشته باشید برای گرامی داشتن این لحظات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de