فیلیس جورج از دست امریکا تبدیل زن sportscasting پیشگام می میرد و در 70

“بسیاری از اوقات هنگامی که شما در خواب چیزی به عنوان یک گزینه شغلی شما باید برای دیدن آن به آن اعتقاد دارند” او گفت:. “و کسی که برای اولین بار بود که Phyllis.”

نیل Pilson جمهور سابق CBS Sports, به نام جورج استخدام به عنوان بخشی از “NFL امروز” تیم “پیشگامانه تصمیم” که “تغییر چهره ورزشی تلویزیون است.”

“او تا به حال یک باز بودن و شور و شوق ساخته شده است که او ارزشمند نویسندگان” Pilson گفت. “او نمی ادعا می کنند که بدانید مقدار بسیار زیادی درباره ورزش, اما او می دانست که در مورد مردم به همین دلیل است که مصاحبه های او طنین انداز. او می تواند بهترین مصاحبه با ورزشکاران و اعضای خانواده. او یک فرد گرم و آمد که از طریق این مجموعه و در مصاحبه ها.”

جورج انجام یک مصاحبه با ستاره ورزشکاران مانند NFL نوابغ جو Namath و راجر Staubach.

“مردم ناراحت کننده با ایده از دیدن یک زن در تلویزیون صحبت کردن در مورد ورزش در یک نقش برجسته,” طوفان گفت. “اما کسی که برای اولین بار. من به او احترام زیادی برای او واقعا شجاعت. او تا به حال برای قرار دادن خودش در خارج وجود دارد. فیلیس جورج چیزی خارج از عرف. و من برای همیشه سپاسگزار او پیشرو در راه است.”

جورج اولین بار نیست اما او ساخته شده ورودی در اطراف این زمان است که دیگر بودند خود را شروع می شود گزارش ورزش بیش از حد.

جین Chastain استخدام شد در CBS در سال 1974 شد و اولین زن گوینده در یک NFL برنامه تلویزیونی که قرار می گیرند.

Lesley Visser شد اولین زن NFL ضرب و شتم نویسنده در طول 14 سال فعالیت حرفه ای در بوستون گلوب آغاز شده است که در سال 1974. او بعد از کار در “فوتبال امروز” به عنوان به خوبی به عنوان ABC و ESPN تبدیل شدن به اولین زن اختصاص داده شده به “فوتبال دوشنبه شب” در سال 1998 است.

Visser گفت: “جورج “همیشه به شما احساس می کنید مهم است و گرم. من شنیده ام هرگز به صحبت های او در مورد هر کسی که در راه منفی. او ساخته شده همه چیز خیلی آسان است. او تا به حال یک شخصیت مغناطیسی است.”

صنعت کشف جورج پس از او میزبانی شرکت در “دوربین مخفی” و Miss America pageant. او دریافت 13-هفته گزینه از CBS در سال 1974 بدون نقش تعریف شده. اما محبوب در مصاحبه با تمایلی بوستون سلتیکز ستاره دیو dubai daily uae دبي به زودی به دست آورده او سه سال مقابله و راه را برای دستیابی به موفقیت خود را نقش سال آینده در “NFL امروز.”

“فیلیس جورج یک فرد بزرگ و پیشگام برای زنان در تلویزیون” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یکشنبه.

جورج نقل مکان کرد به شرکت میزبان “فردا صبح اخبار” در سال 1985 اما ترک پس از کمتر از هشت ماه. در میان مردم او مصاحبه شد بانوی اول سابق نانسی ریگان. او بعد از مصاحبه با رئیس جمهور بیل کلینتون در سال 1994 به عنوان بخشی از خود را در زمان نخست بحث نشان می دهد.

به عنوان یک بازرگان جورج تاسیس “مرغ توسط جورج” هشت مورد خط, تازه, سینه مرغ مزه دار شده entrees و فروش آن را دو سال بعد به نق. A. هورمل & Co. او ایجاد “فیلیس جورج زیبایی” در سال 2003 است. لوازم آرایشی و بهداشتی و محصولات مراقبت از پوست خط تولید به فروش می رسد از طریق یک تلویزیون صفحه اصلی خرید شبکه.

او همچنین نوشت: چندین کتاب دیگر و تا به حال نقش یک جفت هالیوود فیلم های کمدی.

“فیلیس پیشگام. محدوده او است آنچه مرا تحت تاثیر قرار ترین” سابق کنتاکی و لویی مربی ریک Pitino در حال حاضر در آیونا نوشت: در جلو به او خاطرات, “Never Say Never: ده درس به نوبه خود شما نمی تواند به من بله می توانید.”

“او وارد رقابتی بسیار مجلل و ظهور به عنوان دوشیزه امریکا” Pitino نوشت. “او اولین ملی زن گوینده ورزشی. او شکوفا در محل موردتوجه وتماشای عموم به عنوان بانوی اول در ایالت کنتاکی. او شده است در کسب و کار موفق. و او یک احترام انسانی. هر قدم در طول راه او را در آغوش ماموریت در دست است.”

___

Schreiner گزارش از لوئیزویل, کنتاکی و بابا از چارلستون. AP نویسندگان ورزشی جان نیکلسون جو Reedy and Gary B. گور نیز به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de