عکس سان فرانسیسکو, زن و شوهر, اجتماعی دور, عروسی می رود ویروسی

یک تصویر توسط یک شمال خلیج عکاس عروس راه رفتن پایین راهرو با پدرش در نزدیکی خالی سان فرانسیسکو کلیسا در میان coronavirus تعطیلی رفته است, ویروسی, ABC7 گزارش شده است.

امیلی Manashi و parris در Khachi ازدواج کرده بودند روز شنبه در کلیسای سنت ایگناتیوس در سان فرانسیسکو و یکی از عکس های عروسی خود را به اشتراک گذاشته شده در مورد 37,000 بار در Facebook پس از آن نوشته شده بود در روز یکشنبه ،

تصویر گرفته شده توسط دره نپا-عکاس بر اساس Vicens Forns نشان می دهد Manashi و پدر او احاطه عکس از کلیسای جماعت ضبط به pews به جای خانواده و دوستان است.

کلیسا به طور منظم جریان خدمات خود را به نگه داشتن کشیش و مخاطبان ارتباط آنها قرار داده شده بود تصاویر از اعضای کلیسا در pews و ما قدردانی مخاطبان” Khachi گفت ABC7.

Khachi و Manashi مشغول شده بود برای نزدیک به یک سال که شیوع کروناویروس تغییر عروسی خود را برنامه. اگر چه آنها نمی خواهند برای قرار دادن خانواده و دوستان خود را در معرض خطر آنها نیز نمی خواهید برای به تعویق انداختن عروسی.

به طوری که آنها تصمیم به ازدواج با تنها خانواده آنها در حضور و غیاب و کلیسا livestreamed این مراسم را از دیگر مهمانان می توانید تماشا کنید.

زن و شوهر گفت که آنها عاشق عکس های عروسی و به دنبال به جلو به تجهیز خود را در سان فرانسیسکو آپارتمان برای ماه عسل خود را.

ما فکر می کنیم آن را طنین انداز می شود چرا که ما هنوز هم در بر داشت یک راه برای جشن شاد به مناسبت حتی در میان آب و هوای فعلی” Khachi گفت ABC7. “در راه آن مجاز عروسی به ارمغان آورد بازگشت به اصول اولیه در بیماری و در سلامت و در همه گیر.”

ما می خواهیم به می دانم که چگونه شما در حال جشن گرفتن نقاط عطف مهم مانند مراسم ازدواج و فارغ التحصیلی در طول بیماری همه گیر. ایمیل [email protected] خود را با نام و شهر محل سكونت و چگونه شما برنامه خود را برای جشن رویداد مهم است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de