فیلیپین تظاهرات چین دریا ادعا سلاح با اشاره

مانیل >> فیلیپین است اعتراض چین اعلامیه که یک مانیل-ادعا کرد در منطقه مورد مناقشه دریای چین جنوبی است خاک چینی و هدف از سلاح های کنترل رادار در فیلیپین کشتی نیروی دریایی این کشور دیپلمات ارشد گفت.

های اخیر چین قاطعانه حرکت در مناقشه آبراه به عنوان جهان جنگ coronavirus همه گیر شده اند انتقاد رقیب جنوب شرقی آسیا مدعی ملل و ایالات متحده است.

فیلیپین وزیر امور خارجه Teodoro اهسته جونیور گفت در توییتر که دو دیپلماتیک اعتراضات دریافت شده توسط سفارت چین در مانیل اواخر روز چهارشنبه.

چین اعلام کرده است یک بخش از فیلیپین-ادعا قلمرو به بخشی از آن جنوبی استان Hainan, اهسته گفت:, و اضافه کرد که یک “رادار تفنگ” بود اشاره کرد و در یک کشتی نیروی دریایی فیلیپین در آبهای فیلیپین.

اقدامات بودند “هر دو نقض قوانین بین المللی و فیلیپین حاکمیت” اهسته گفت.

چین به تازگی اعلام کرد ایجاد دو منطقه به اداره مورد مناقشه دو گروه از جزایر و صخره های دریایی در دریای جنوب چین برای تقویت ادعای خود به تقریبا تمام آبراه میان شلوغ دنیا. یک منطقه گزارش را پوشش می دهد جزایر پاراسل و از سوی دیگر دارای صلاحیت Spratlys ترین به شدت مورد بحث در قلمرو استراتژیک آب.

فیلیپین حضور در حداقل نه جزایر و جزایر در Spratlys های دریایی منطقه که در آن چین تبدیل شده هفت مورد مناقشه صخره به نظامی غنی سلیمان از جمله سه با باند فرودگاه. چندین دولت به رهبری ایالات متحده آمریکا را محکوم کرده اند جزیره-ساختمان در سال های اخیر به عنوان خطرناکی تحریک آمیز اما پکن اصرار دارد آن را برای ساخت در آنچه در آن ادعا می کند به عنوان قلمرو آن از دوران باستان است.

یک دولت فیلیپین رسمی آسوشیتدپرس گفت که یک کشتی نیروی دریایی اشاره کرد و آن را “کنترل آتش رادار” در فیلیپین نیروی دریایی کشتی ناخدا ریف در Spratlys در اواسط فوریه. رادار قفل سلاح بر روی یک هدف قبل از یک حمله واقعی ،

یک مقام دیگر گفت که اگر چه چینی نشده از آتش سوزی در فیلیپین کشتی عمل آن بود “بسیار خصمانه” و “بی.”

این دو مقام صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به بحث در مورد ظریف حادثه publicly. هیچ نظر فوری از مقامات چینی.

علاوه بر چین و فیلیپین و ویتنام و مالزی و تایوان و برونئی قفل شده در آستین نهفته اختلافات ارضی در دریای چین جنوبی است.

دو هفته پیش در فیلیپین ابراز همبستگی با ویتنام پس از هانوی اعتراض به آنچه گفته شد رمنج و غرق شدن یک قایق ماهیگیری ویتنامی حمل هشت ماهیگیران چینی گارد ساحلی کشتی در آبهای مورد مناقشه در نزدیکی Paracels.

فیلیپین خارجی دفتر به یاد می آورد که یک کشتی چینی منفجر و غرق در فیلیپین قایق ماهیگیری در ماه ژوئن گذشته خروج 22 ماهیگیران فیلیپینی شناور در دریاهای آزاد است. آنها نجات توسط یک ویتنامی کشتی ماهیگیری.

واشنگتن همچنین ابراز نگرانی جدی بر ویتنامی کشتی را در حال غرق شدن و به نام چین را به باقی می ماند متمرکز بر حمایت از تلاش ها برای مبارزه با این بیماری همه گیر و “جلوگیری از سوء استفاده از حواس پرتی و یا آسیب پذیری از کشورهای دیگر به گسترش غیر قانونی خود را ادعا می کند در دریای چین جنوبی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de