فیلیپین با شورشیان پایان آتش بس به دستور از سرگیری حملات

مانیل >> فیلیپین کمونیست و چریک کرد و گفت: آنها تصمیم گرفته اند برای پایان دادن به 36 روز آتش بس اعلام شده در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به دلیل حملات نظامی.

حزب کمونیست فیلیپین گفت: آن را نمی خواهد تمدید آتش بس که تمام شده پنج شنبه شب و دستور داد افراد جدید ارتش شورشیان به بازگشت به داعش وضعیت. شورشیان توجه به U. N. رئیس تماس در ماه گذشته به صورت جهانی برای توقف جنگ در طول شیوع بیماری است.

این حزب در بیانیه ای گفت که امتناع از رئیس جمهور رودریگو Duterte دولت برای توقف حملات “ساخته شده گسترش بیشتر از افراد جدید ارتش آتش بس غیر ممکن است.”

Duterte همچنین دستور داد آتش بس ماه گذشته گفت: نیروهای کمک به مبارزه با این بیماری همه گیر در حومه شهر. دولت آتش بس به پایان رسید و در آوریل 16 و تمدید نمی شود چرا که مقامات را متهم کرد که به شورشیان در مرحله حملات.

کمونیست شورش درگرفته است عمدتا در حومه شهر برای بیش از نیم قرن در یکی از آسیا و طولانی ترین در حال اجرا قیام. برآورد نظامی وجود دارد هنوز هم حدود 3500 مسلح چریک پس از نبرد موانع داخلی تسلیم شد و کاهش تعداد آنها اگر چه شورشیان ادعا می کنند آنها بیشتر مبارزان.

Duterte راه اندازی مذاکرات صلح با شورشیان وی در اواسط سال 2016. اما این مذاکرات با میانجیگری توسط هلند در نهایت گرفتار کردن با هر دو طرف را متهم دیگر ادامه برای انجام حملات.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>