رییس جمهور فیلیپین گسترش جنگ در مخالفت

مانیل فیلیپین — رئیس جمهور رودریگو Duterte از فیلیپین است انتظار می رود به ثبت نام گسترده ضد تروریسم قانون است که منتقدان و گفت: این امر به مقامات اجازه می دهد برای طبقه بندی دولت مخالفان را به عنوان تروریست و بازداشت مردم به صورت انتقادی رسانه های اجتماعی پست.

اندازه گیری است که به تصویب هر دو مجلس کنگره نزدیک نهایی به سازمان ملل متحد منتشر داغدار گزارش که به نقل از نقض گسترده حقوق بشر تحت Duterte از جمله قتل فراقضایی از بیش از 8000 نفر است.

با وجود سال های بین المللی و داخلی آمریکا نقض حقوق Duterte به نظر می رسد مشتاق به دو کردن استراتژی سرکوب مخالفان و به پلیس حتی آزادتر دست به سرکوب.

منتقدان گفت: این قانون آنقدر گسترده نوشته شده است که آن را اجازه می دهد دستگیری و بازداشت افراد بدون حکم و یا یک بار برای انتقاد از دولت و یا اعمال باعث صدمه به اموال و یا حمل سلاح.

“واضح است که این لایحه پس از واقعی تروریست ها” گفت: سناتور. لیلا دی لیما, یک منتقد Duterte که زندانی شده است برای بیش از سه سال است. “جدید وجود دارد جرم و جنایت در اینجا به نام تحریک به تروریسم است. فقط اعتراض به دریافت کمک در میان همه گیر و آنها می تواند به شما با ‘تحریک.’ “

Duterte و 75 برنده انتخابات در سال 2016 در تعهد به کشتن 100,000 c riminals در شش ماه اول و تخلیه بسیاری از بدن در خلیج مانیل که “ماهی رشد خواهد کرد،” او قرار است در سال 2022 در پایان شش ماه مدت.

ضد تروریسم شورای

قانون جدید را ایجاد یک ضد تروریسم شورای اسلامی به رئیس جمهور است که باید از این قدرت برای تعیین افراد و سازمان ها به عنوان تروریست. هر کسی برچسب تروریستی و یا مظنون به تعیین گروه می تواند بازداشت بدون حکم.

این امر همچنین طبقه بندی بسیاری از اعمال که در حال حاضر جرایم به عنوان تروریسم از جمله درگیر شدن در عمل است که باعث مرگ و جراحت یا صدمه به اموال; ساخت داشتن یا حمل و نقل اسلحه و یا هر عمل تلقی به تضعیف امنیت عمومی. برخی از جرایم می تواند سنگین تر مجازات اگر تحت پیگرد قانونی قرار به اعمال تروریسم.

رئیس اتحادیه ملی مردم وکلا Edre Olalia گفت: این امر به تضعیف آزادی های اساسی که ترمیم توسط مردم فیلیپین در سال 1986 زمانی که آنها سقوط دیکتاتور فردیناند مارکوس.

به عنوان رئیس جمهور Duterte است mused در مورد قرار دادن کل کشور تحت حکومت نظامی و به نام مارکوس بت خود را.

شامل رسانه های اجتماعی پست

اگر ضد تروریسم لایحه به قانون تبدیل آن را به Duterte دست برداشت شورا قدرت به تعیین مخالفان به عنوان تروریست هایی که پس از آن می تواند برگزار شود بدون هزینه تا 24 روز Olalia گفت.

“منتقدان و مخالفان, مخالفان و حتی مردمی عادی که دخترانه پر از قدرتمند و مورد علاقه را می توان بازداشت بدون حکم قضایی و به اشتباه, اشتباه یا بدتر برچسب تروریستی,” او گفت:.

رئیس گروه حقوق Karapatan کریستینا Palabay گفت: رسانه های اجتماعی پست نمی شد به طور خاص در این لایحه اما خواهد بود اگر آنها تعبیر به عنوان تحریک تروریسم است.

“در حالی که وجود دارد هیچ خاص ارائه هر گونه مقاله و یا پست در رسانه های اجتماعی که ممکن است به عنوان تفسیر اعمال تحریک به تروریسم می تواند جریمه را,” او گفت:. “و این است که در میان خطرناک ترین مفاد این لایحه که نقض آزادی بیان و دیگر حقوق اساسی است.”

Duterte است نه اظهار نظر علنی در جزئیات این لایحه اما خواست مجلس نمایندگان روز دوشنبه به سرعت از آن گذشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>